Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy ktoś będzie w najbliższym czasie robił Final Assault w Sorrow''s Furnace?Ja właśnie planuje zrobić tego questa,lae najchętniej podczepie sie do osoby,która już go ma,bo musiałbym robić poprzednie 4 :/ Nie chce mi sie ich robić a potrzebuje kurczaka zdobyć.

Qrczak,Krejt->dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:59, Feliosal napisał:

hej!!!
A ja mam pytanie troche z innej beczki. Probuje znalezc podstawke Guild Warsa ale niestety
wszedzie jest niedostepny, w zwiazku z tym zastanawiam sie nad zakupem orginalnej wersj i mam
pytanie czy jest szansa sciagnac spolszczenie, czy cos takiego wogole jest dostepne.
Prosze o odpowiedz.
Dzieki


Możesz jeszcze kupić na allegro ja tam kupiłem 2 części: Factions i Nightfall i jestem zadowolony ponieważ Faction kupiłem za 50 zł a 75 zł (łącznie z przesyłką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:17, Ziomós napisał:

ja tez mam inne pytanie ale je skorygóje: czy na gram.pl bedzie dostepna gra ,,Guild Wars PL"


Bój się Boga za to "skorygóje" ;P
Pamiętaj zasadę otograficzną: Kto "uje" kreskuje, tego się banuje ;) Żart oczywiście, ale staraj się dbać o pisownię.
To pytanie, to chyba do pracowników CDP, a nie do nas, prawda? :)
Proponuję spytać tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=1552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:48, Jarzy napisał:

Qrczak,Krejt->dzieki za pomoc.

Chodzi Ci o Orozara? Jeżeli tak, to ja. Poprzednio jak szedłem z jedną gildią, to polegliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:51, Olamagato napisał:

> Qrczak,Krejt->dzieki za pomoc.
Chodzi Ci o Orozara? Jeżeli tak, to ja. Poprzednio jak szedłem z jedną gildią, to polegliśmy.

Qest z Orozarem to zadanko poprzedzające Final Assault. Natomiast jeżeli masz problem z pomocą dla Orozara to proponuje zostawić go przed mostem zabrać braciszka i wrócić się do wyjścia po własnych śladach wybijając po drodze wszystkich, wtedy Orozar jest bezpieczny a ty ostawiasz jego brata do wyjścia i upuszczasz przy wyjściu z lokacji zadanko ulega aktualizacji i spokojnie wracasz do Orozara po zaliczenie qesta i nagrodę potem wystarczy wziąć Final Assault i dokończyć wysiadywanie swojego kuraka ;-)Jk co to wieczorkiem koło 21 jestem wstanie pomóc bo Final Assault mam aktywne pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za oferty pomocy,ale udało mi sie dorwać ekipe ludzi idących po kurczaka.Spokojnie doszliśmy w 5 do Fosrgemastera czy jak on sie tan nazywa ;) Po drodze 1 necros nas zostawił a drugi cham poszedł niby jeść.Miał ze sobą Dunkoro więc dzięki temu,że poszedł AFK straciliśmy jedynego mnicha do pomocy.Jednakowoż i tak daliśmy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:31, Łeber napisał:

Ma jakieś bonusy do ataku w postaci 15^50 tudzież 15/-10 albo jakieś inne?


Niee.
Tylko żyw. +29. Wartość napisane że 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie tylko nightfall to bede mogl tylko grac 2 postaciami dostepnymi w tym dodatdku? W nightfall bedzie dostepna postac wojownika lub mnicha ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 14:03, harnas14 napisał:

Czy jak kupie tylko nightfall to bede mogl tylko grac 2 postaciami dostepnymi w tym dodatdku?
W nightfall bedzie dostepna postac wojownika lub mnicha ???


Będą wszystkie postacie poza zabójcą i rytem, dostępnymi w Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W NF masz dostęp do tak zwanych core profesji, czyli: Warrior/ Monk/ Nekro/ Ele/ Ranger/ Mesmer oraz do profesji z tego dodatku: Paragon i Dervish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 14:05, Robert'cik napisał:

Będą wszystkie postacie poza zabójcą i rytem, dostępnymi w Factions.


Dzieki wielki już zamawial Nightfall ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego fiflaka znalazłeś? :P
Ciekawe nie ma co, nie ma jak to pro gildia i pro gracze :P

A to jeszcze ja miałem taką akcje w gildii. Niestety print screena nie zrobiłem ale mogę opowiedzieć :p
Jakoś to tak szło:
Raven Braveheart(Ja): Jesteś pro, nie ma co.
Gostyx Darmar: No ba.
Gostyx Darmar: Boże, to że ja jestem pro to chyba każdy wie.

Co wy na to? Nie ma jak to pycha naszych rodaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 15:12, qrczak90 napisał:

> http://www.tow.fora.pl/post6327.html
Oo, to Sikret z [ToW] do nas przyszedł...I jeszcze macie Osiego, Elwooda - same n4by a nie
pr0 :P

Przecie SS uciekł od nas z pół roku temu, jak nie lepiej? Osi był tylko kilka dni, potem poszedł do [VS], Elłud też próbował gdzieś wybyć ale szybko się nawrócił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować