Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 14:50, Wiksac17 napisał:

Dzień dobryyy (chodzi o farm...). Ile warta jest rękojeść miecza fanatyzmu (kradzież energii
1, regeneracja energii -1) i głowica kosturu przenikliwości (energia +5)??


Zaleca się czytanie pierwszego postu ;)

"Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!" - stosując się do tej zasady i przepisane nazwy powinny być po ang. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak stworze postac w kampanii nigftfall, to to bede mógł potem wykonac misje w prop, takie jak questy głowne i pobocze? i jeszcze jedno pytanie, czy ta sama pstacia bede mógł wykonac misje dajace mi dodatkowe 30AP z propa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2007 o 15:31, lordfett napisał:


"Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!" - stosując
się do tej zasady i przepisane nazwy powinny być po ang. ;>


"Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!" - właśnie, screeny, o przepisywaniu nie było mowy... To jest tak zwany "kruczek", więc nie byłby z Ciebie żaden prawnik, maan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:42, Furion III napisał:

Czy jak stworze postac w kampanii nigftfall, to to bede mógł potem wykonac misje w prop, takie
jak questy głowne i pobocze? i jeszcze jedno pytanie, czy ta sama pstacia bede mógł wykonac
misje dajace mi dodatkowe 30AP z propa??


Będziesz mógł wykonać wszystkie misje, lecz nie qwszystkie questy. Nie bedziesz mógł wykonać questów na AP w proph jeśli twoja postac nie jest z tejże kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile najdłużej niudawało się wam wykonać misji? Mi pięć miesięcy i dopiero dzisiaj mi się udało ją zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:47, Wiksac17 napisał:

"Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!" - właśnie,
screeny, o przepisywaniu nie było mowy... To jest tak zwany "kruczek", więc nie byłby z Ciebie
żaden prawnik, maan.


Nie planuję zostać prawnikiem :P Ale chłopie... na chłopski rozum... doświadczeni Gracze wyceniają przedmioty po angielskich nazwach... Skoro chcą screeny z angielskimi, to przecież i będą chcieć przepisany tekst w takim języku. Doradzam tylko, jak sobie i innym możesz życie ułatwić, tymczasem rzucasz mi bez sensu tekst o prawniku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:36, Gvynbleidd napisał:

Ile najdłużej niudawało się wam wykonać misji? Mi pięć miesięcy i dopiero dzisiaj mi się udało
ją zaliczyć.


Cóż to za misja, że taki kłopot sprawiła? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:36, Gvynbleidd napisał:

Ile najdłużej niudawało się wam wykonać misji? Mi pięć miesięcy i dopiero dzisiaj mi się udało
ją zaliczyć.


No u mnie ponad pół roku :)
Dopiero po ponad roku gry zrobiłem protectora w Tyrii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:23, Krejt napisał:

Autopromo Time!
Dziś stałem się dumnym posiadaczem destrusiowego mieczyka. ^_^ Fajny kawał roztopionej skały.


to oto jest Dobry Majcher! podoba mi się ten skin... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:23, Krejt napisał:

Autopromo Time!
Dziś stałem się dumnym posiadaczem destrusiowego mieczyka. ^_^ Fajny kawał roztopionej skały.


A mi się ten mieczyk nie podoba. Kształtem do niczego nie podobny. Gdyby był lepszy, no i bez tych kolców to byłby wporzo. A tak to dla mnie kicha. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:57, lordfett napisał:

Nie planuję zostać prawnikiem :P Ale chłopie... na chłopski rozum... doświadczeni Gracze wyceniają
przedmioty po angielskich nazwach... Skoro chcą screeny z angielskimi, to przecież i będą chcieć
przepisany tekst w takim języku. Doradzam tylko, jak sobie i innym możesz życie ułatwić, tymczasem
rzucasz mi bez sensu tekst o prawniku ;]


Ekhm... coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:44, Solstheim napisał:

> Pomóżcie, nie mogę zagrać w GW, dzieje mi sie dokładnie tak samo --> http://pl.youtube.com/watch?v=jWByGExxfk0

> co mam zrobić????
Sprawdź czy firewall nie blokuje ci GW, i czy masz odblokowane odpowiednie porty(jakie porty
pisze w instrkucji//chyba)


jak to sprawdic? (wczesniej odinstalowalem i ponownie zainstalowalem GW i mi dobrze dzialalo, wyłączyłem kompa teraz włączam i znowu to samo ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:23, Krejt napisał:

Autopromo Time!
Dziś stałem się dumnym posiadaczem destrusiowego mieczyka. ^_^ Fajny kawał roztopionej skały.


jak zrobiłeś ten posąg?? a mieczyk kupiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:29, kamciu609 napisał:

jak zrobiłeś ten posąg?? a mieczyk kupiłeś??


Zmienił armor Pyre''a, przez co mógł go dodać. A miecz wycraftował w Slaver''s Exile (loch elitarny, dostępny po ukończeniu GW:EN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:38, lordfett napisał:

> jak zrobiłeś ten posąg?? a mieczyk kupiłeś??

Zmienił armor Pyre''a, przez co mógł go dodać. A miecz wycraftował w Slaver''s Exile (loch
elitarny, dostępny po ukończeniu GW:EN).

aha, thx. jak zmienic armor bohaterom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:40, kamciu609 napisał:

> > jak zrobiłeś ten posąg?? a mieczyk kupiłeś??
>
> Zmienił armor Pyre''a, przez co mógł go dodać. A miecz wycraftował w Slaver''s Exile (loch

> elitarny, dostępny po ukończeniu GW:EN).
aha, thx. jak zmienic armor bohaterom?


Wiki, wiki i jeszcze raz wiki. Za długo by opowiadać.
http://gw.gamewikis.org/wiki/Hero#Armor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować