Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 20:44, kamciu609 napisał:

> Wiki, wiki i jeszcze raz wiki. Za długo by opowiadać.
> http://gw.gamewikis.org/wiki/Hero#Armor

gdybym znał angielski to bym sie nie pytał... ja z wiki nic nie rozumiem.... tylko obrazki
i mapki oglądam xD

Są miejsca w których są tzw. Wyzwania. Po ukończeniu Wyzwania z wmiare sensownym wynikiem dostaje się kawałek zbroi np. Acient armor remants / Primeval armor remants... itp. I w lokacji z wyzwaniem możesz oddac kawałek armoru który zdobyłes , na stworzenie arma dla Hero. Sa nielicznie wyjątki od reguły.
Co do Portów . Klikasz prawym na swój firewall/antywir(ta mała ikonka koło zegara , a nie skrót) i szukasz np. Wyjątki lub Tryb dostępu lub rózne takie. Zalezy jaki masz antywir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:29, kamciu609 napisał:

a mieczyk kupiłeś??

O armorach koledzy już napisali.
Miecz oczywiście mógłbym kupić, ale tańsze było uzbieranie surowców samodzielnie. Diamenty leżały odłożone w storage od jakiegoś czasu, 5 onyksów zdobyłem w lochach, pozostałe 5 dokupiłem. Połowę potrzebnego granitu wyfarmiłem na Stone Elementalach w HM (2 runy dały mi 120 kawałków), drugą połowę kupiłem u tradera - podobnie jak żelazo.
Później wystarczyło się przejść z Umbral Grotto do Slaver''s Exile (elitarny loch) i rzeczone 10 diamentów, 10 onyksów, 250 kawałków granitu oraz 100 sztabek żelaza (i standardową robociznę w kwocie 5k) wymienić na mieczyk u lokalnego craftera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:50, Solstheim napisał:

> > Wiki, wiki i jeszcze raz wiki. Za długo by opowiadać.
> > http://gw.gamewikis.org/wiki/Hero#Armor
>
> gdybym znał angielski to bym sie nie pytał... ja z wiki nic nie rozumiem.... tylko obrazki

> i mapki oglądam xD
Są miejsca w których są tzw. Wyzwania. Po ukończeniu Wyzwania z wmiare sensownym wynikiem dostaje
się kawałek zbroi np. Acient armor remants / Primeval armor remants... itp. I w lokacji z
wyzwaniem możesz oddac kawałek armoru który zdobyłes , na stworzenie arma dla Hero. Sa nielicznie
wyjątki od reguły.
Co do Portów . Klikasz prawym na swój firewall/antywir(ta mała ikonka koło zegara , a nie skrót)
i szukasz np. Wyjątki lub Tryb dostępu lub rózne takie. Zalezy jaki masz antywir.


Dziękuje

@Krejt
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pain Inverter - ten skill kwalifikuje sie do natychmiastowego usuniecia :P

najpierw zabija 28lvl bossa w mgnieniu oka, a chwile pozniej w sekunde rozwala 29lvl ''Ilsundur, Lord of Fire'' z ''Catacombs of Kathandrax'' (koncowy boss z 3poziomu)

teraz ide odwiedzic Shiro, ciekawe jak szybko go zabije :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:59, lordfett napisał:

> Ile najdłużej niudawało się wam wykonać misji? Mi pięć miesięcy i dopiero dzisiaj mi się
udało
> ją zaliczyć.

Cóż to za misja, że taki kłopot sprawiła? :>


W NF. Z zabiciem demona suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mam pytanie - mógłby ktos podesłać jakis dobry eq dla woja (hero) co ma zielony toporek wampiryzmu :-). Bo strasznie wkurza mnie degeneracja <, Próbowałem tripple chop lekko zmodyfikowany (bez skillow na adrenalinie, z wild blow) ale efekt byl katastrofalny - juz na samym początku woj mial 0 energii (z 25 max). Zycia tez nie ma zbyt wiele - cos powyzej 430. Tak wiec moze ktos poradzi jakis dobry build na axe ;)

pozdrawiam - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek powiem od razu, że hero z vampiric to coś czego zazwyczaj się nie robi. Po drugie warrek bez skilli na adrenaline to jak komputer bez procesora. Po trzecie który ten hero ma lvl? Jeżeli 20 to przy 430 hp możesz sobie co najwyżej zrobić z niego jakiegoś "gnoma". War powinien mieć zazwyczaj powyżej 500hp...

Ja osobiście polecam ułożenie buildu z Eviscarate i trochę skilli na adrenaline też by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie uporałem się z pracą magisterską i ten weekend mogę spędzić z Guild Wars. Zacząłem swą przygodę z Eye of the North i muszę przyznać, że dodatek jest bardzo fajny. Co rzuciło mi się w oczy to Jora. Wszyscy pisali tutaj, że jest bardzo hojnie obdarzona przez naturę tu i ówdzie i już nawet dowcipy na ten temat powstały. Przypatrzyłem się bohaterce i prawdę mówiąc to po tym co słyszałem, spodziewałem się więcej, dla mnie wygląda normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:41, Klimos napisał:

Wreszcie uporałem się z pracą magisterską i ten weekend mogę spędzić z Guild Wars. Zacząłem
swą przygodę z Eye of the North i muszę przyznać, że dodatek jest bardzo fajny. Co rzuciło
mi się w oczy to Jora. Wszyscy pisali tutaj, że jest bardzo hojnie obdarzona przez naturę tu
i ówdzie i już nawet dowcipy na ten temat powstały. Przypatrzyłem się bohaterce i prawdę mówiąc
to po tym co słyszałem, spodziewałem się więcej, dla mnie wygląda normalnie :P

Za przeproszeniem , jora ma na oko ponad 2,5m . Przy tym wzroscie by miec np. Odstające pośladki to musiałą by z 2XXL nosic , a zeby piersi tez jakos były przy jej wzroscie duze , to około E75 . ^^ tym oto krótkim akcentem powiedzmy ze jora ma i tak conieco , ale przy jej wzroscie to zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 11:14, gpodoba napisał:

Czy przy zakupie uzywanej gry da sie przerejestrowac uzyty klucz na moje konto ?


jezeli chodzi o serial z pomoca ktorego tworzone jest konto gry w GW to nie

jezeli chodzi o rejestracje elektroniczna, to mozna przypisac gre do swojego konta w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:06, Łeber napisał:

Na dobry początek powiem od razu, że hero z vampiric to coś czego zazwyczaj się nie robi. Po
drugie warrek bez skilli na adrenaline to jak komputer bez procesora. Po trzecie który ten
hero ma lvl? Jeżeli 20 to przy 430 hp możesz sobie co najwyżej zrobić z niego jakiegoś "gnoma".
War powinien mieć zazwyczaj powyżej 500hp...

Ja osobiście polecam ułożenie buildu z Eviscarate i trochę skilli na adrenaline też by się
przydało...


aha, czyli do dupy ^^. Hero ma oczywiscie 20 lv, juz monk ma wiecej hp od niego ^^. A co sadzisz n/t Whirling Axe, bo wydaje sie calkiem niezle :-). Chyba caly build opre na adrenalinie, a zostawie tylko resa i cos ejszcze wymagajace energii - moze cos takiego:

http://www.pvxwiki.com/wiki/?title=Special%3APvXDecode&wpBuild=OQMTERJX1Bvl9pKQFlCfNAETAA&wpName=&Go=Wy%C5%9Blij+zapyt anie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAstanawia mnie jedno. Co ten twój hero nosi , skoro normalnie na czysto ma sie 480hp na 20lvlu. A on jako warrior ma 430..... FLail mógł bys zasapic Berseker Stance by szybciej wbijał Adren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz lekko go przerobilem i ma 480 zycia i 20 energii, wiec jest jzu lepiej ^^. a 500 moglbym miec, ale nie stac mnie na ta super mega rune wigoru co daje +50, mam tylko ta +30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 12:42, Solstheim napisał:

ZAstanawia mnie jedno. Co ten twój hero nosi , skoro normalnie na czysto ma sie 480hp na 20lvlu.
A on jako warrior ma 430..... FLail mógł bys zasapic Berseker Stance by szybciej wbijał Adren.


rune +3 axe i +2 sily :p. Troche to odejmuje,a le za to mocno wali ;). A postawa bersekera trwa tylko 5 sekund, wiec zbyt duzo nie nabije :-). Badziej chyba jakis ogrzyk co by dawaj + ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować