Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 20:59, ShadowG napisał:

Wie ktoś, ile warte są runy: Energia +2 i Zdrowie +10 w Askalonie przed Spopieleniem?


a to sa tam wogole ulepszenia do zbroi? OoO. Nigdy takowego tam nie mialem ^^. A nawet jezeli to i tak ejst mala szansa zeby ze sterta n00bow sie dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:15, Monark napisał:

Za ile chodzą w tej chwili jakieś daggers-y z obrażeniami od lodu??
(chodzi mi tu bardziej o takie podchodzące pod perfect)


zależy takie super to około 5k coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Cenę broni warunkuje teraz skin i req, a nie upy. Perfect broń req9 ze zwykłym skinem może być warta 5k, a req 12 z rzadkim skinem bez upów nawet kilkadziesiąt tysięcy.. albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:15, Monark napisał:

Za ile chodzą w tej chwili jakieś daggers-y z obrażeniami od lodu??
(chodzi mi tu bardziej o takie podchodzące pod perfect)


chodzi Ci o greeny?
jeśli tak, to muszę Cię zmartwić - nie ma żadnych sztyletów (greenów oczywiście) zadających obrażenia od lodu. musisz więc zdobyć ''gołe'' sztylety i dopiero wtedy wepchnąć w nie odpowiedni apgrejd ;]

doledor -> strzelanie cenami w sufit na pewno nikomu nie pomoże -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2007 o 21:12, gogowitczak napisał:

a to sa tam wogole ulepszenia do zbroi? OoO. Nigdy takowego tam nie mialem ^^. A nawet jezeli
to i tak ejst mala szansa zeby ze sterta n00bow sie dogadac ;)

Samych ulepszeń nie ma, za to masowo lecą zbroje( czy jak to się fachowo nazywa) z runami. Wystarczy "tylko" zdobyć zestaw popielców do odzysku surowców i upgrade jest twój. A co do nowych graczy( bo rozumiem, że to ich miałeś na myśli), to może cię zaskoczę, jeśli powiem, że w lokacji treningowej dużą część społeczności stanowią ludzie, którzy zjedli zęby na tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:09, Monark napisał:

O stary, dzięki przeogromne!!!!!

Nawet sobie nie wyobrażasz jak mi pomogłeś, Dzięki wielkie!!!

Masz na myśli ten build ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:13, Net.com napisał:

co tojest za gra ten Guild wszędzie o niej głośno

Gra internetowa. Podobno to ani cooprpg (chyba tak sie to pisze) ani mmorpg. jak nazwa wskazuje najważniejszą częścią gry są walki gildii. gra jest płatna, w tym sensie, ze trzeba zapłacić za jej kupno, ale nie ponosimy abonamentu. każda z odrębnych części (nie licząc EN) to nie dodatki, tylko odrębne części. proszę nie mylić tych dwóch pojęć. LVLów jest tylko 20, więc liczą się umiejętności (potocznie build to zestaw ośmiu dobranych skillów). To tak w skrócie. Całość tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Guild_Wars .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:51, LuQeMaStEr napisał:

Czy ten łuk jest cokolwiek wart ?

Nope. Req12, i słaby dmg mod (+15/in Stance). Skin też w sumie chyba nie jest już w cenie tak jak kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:03, ShadowG napisał:


> a to sa tam wogole ulepszenia do zbroi? OoO. Nigdy takowego tam nie mialem ^^. A nawet
jezeli
> to i tak ejst mala szansa zeby ze sterta n00bow sie dogadac ;)
Samych ulepszeń nie ma, za to masowo lecą zbroje( czy jak to się fachowo nazywa) z runami.
Wystarczy "tylko" zdobyć zestaw popielców do odzysku surowców i upgrade jest twój. A co do
nowych graczy( bo rozumiem, że to ich miałeś na myśli), to może cię zaskoczę, jeśli powiem,
że w lokacji treningowej dużą część społeczności stanowią ludzie, którzy zjedli zęby na tej
grze.


no moze i tak, ale to sa starzy wyjadacze i teraz lvluja zeby wyrobic 20 poziom w pre-ascalonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:18, sinir napisał:

tylko odrębne części.


Ja jednak będę się upierał że to są dodatki! (czy ktoś widział dziś Jarzego? Chyba na studia chodzi... nie mam z kim się na słowa siłować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2007 o 23:05, Buhahahahaha napisał:

Ja jednak będę się upierał że to są dodatki!

Ale to przecież nie jest prawda. Dodatek to takie coś, co jest rozszerzeniem wersji pełnej (np. Noc Kruka do Gothic 2) i jej wymaga. Nightfall i Factions nie potrzebują prophecies, przez co nie mają "praw autorskich" do miana dodatku. Są odrębnymi częściami. Tak samo z Half Life 2 i Episode one. Proste? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 23:43, sinir napisał:


> Ja jednak będę się upierał że to są dodatki!
Ale to przecież nie jest prawda. Dodatek to takie coś, co jest rozszerzeniem wersji pełnej
(np. Noc Kruka do Gothic 2) i jej wymaga. Nightfall i Factions nie potrzebują prophecies, przez
co nie mają "praw autorskich" do miana dodatku. Są odrębnymi częściami. Tak samo z Half Life
2 i Episode one. Proste? Proste.


NIe słyszałeś o tak zwanych dodatkach "stand alone"? A NF nie dodaje żadnych skilli dla sina i ryta?!?! (o reszcie nie wspominając)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 00:04, Buhahahahaha napisał:

NIe słyszałeś o tak zwanych dodatkach "stand alone"? A NF nie dodaje żadnych skilli dla sina
i ryta?!?! (o reszcie nie wspominając)


NF daje skille sina i ryta (chociażby Caretaker''s Charge, czy Weapon of Remedy, albo Spirit Strength, których tak mi brakuje ;]).
A w ogóle to dajcie spokój, jedni mówią dodatek, inni że osobna gra. W zasadzie nf, p i f mają status osobnych gier, każda to zupełnie nowa kampania, gwen to dodatek, ale nie ma co sie bić o to, jak nazwać którąś tam część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:07, Krejt napisał:

> poda mi ktoś ten build, proszę ! Nawet nie wiecie jak jest trudno taki złożyć, gdy ma
się tylko
> nightfalla !
To jadziem:

For Great Justice!
Enraging Charge
Flail
Crippling Slash
Gash
Final Thrust
Lion''s Comfort
Sunspear Res Sig albo inny res

Skille same core i NF, adrenaliny masz dużo dzięki FGJ! i Flail, twoje ataki powodują cripple,
bleeding i deep wound, masz self-heala i resa.

Jest problem. U żadnego z nauczycieli nie ma skilla Crippling Slash. U jakiego Ty to widziałeś ?
P.S. U kapłana już odblokowałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 09:32, sinir napisał:

Jest problem. U żadnego z nauczycieli nie ma skilla Crippling Slash. U jakiego Ty to widziałeś
?
P.S. U kapłana już odblokowałem ;]


Elitów nie odblokujesz u trenerów, możesz je tylko złapać. Jeżeli odblokowałeś ten skill w PvP możesz kupić Elite warrior tome i wtedy odblokować ten skill, ale taka operacje jest raczej kosztowna, więc radzę ci zatłuc bossa i za pomocą SoC złapać ten elit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować