Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 17:58, patrYX93 napisał:

To też chyba we snach. Widocznie tu też nie miałem farta, tak samo jak PUG - nigdy nikomu nie wypadł Elemental Sword - może były pojedyńcze przypadki ale nie przypominam sobie.


Popytaj w gildii. Znam kogoś, komu dropnęły dwa. Jakby każdemu leciały to by to nie był rare ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:58, patrYX93 napisał:

Owszem, ale runem bym tego nie nazwał... co najwyżej fast farm ale nie o to mi chodzi.

Takie rzeczy nazywa się dokładnie runem.

Dnia 16.10.2007 o 17:58, patrYX93 napisał:

4? Ja 3 najwięcej spotkałem, a zmaksowałem już te punkty więc niemożliwe, żebym miał takiego
pecha.

Może ich nie zauważałeś? :D

Dnia 16.10.2007 o 17:58, patrYX93 napisał:

Czasem była jedna skrzynka, czasem żadnej.

Im-f**-possible ^^

Dnia 16.10.2007 o 17:58, patrYX93 napisał:

nie fast farming przy 8/8 składu drużyny (lepsze dropy są przy 5/5)

Huh? Za moich czasów to się robiło z henczami ;)
I nie ma czegoś takiego jak skalowanie jakości dropów ze skrzynek.

Dnia 16.10.2007 o 17:58, patrYX93 napisał:

To też chyba we snach.

Zależy od szczęścia. Zresztą Elementale się farmi poza wurmami w 3-osobowych grupach a nie ze skrzynek.

Dnia 16.10.2007 o 17:58, patrYX93 napisał:

Tak więc wniosek- jeśli chcesz robić treasure huntera łaź po lokacjach, rób dajmy na to GMC
i przy okazji otwieraj te lepsze skrzynki.

W taki sposób to sobie możesz rekreacyjnie do r2-r3 dobić. Jeśli myślisz o czymś ponad to, to musisz mieć jedną lokację i duuużo lockpicków :)

@Fagno
Akurat na GvG jest dużo większa różnorodność buildów niż na takim HA. Poza tym to nie jest tak, że "hand-made" build się rozumie w każdym calu, a jak się weźmie od kogoś to już nie ma na to szans. Kwestia doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:20, Azrathel napisał:

> a ja mam dalej problem z kupieniem elitarnej zbroi kurzików , ostatnio zbrojownia vasburgów

> była pod władaniem kurzików i miałem więck pkt kurizków od luksnów a dalej nie mogęłm
kupic
> tej elitarnej zbroi wie ktoś jak kupic ?

może gadasz nie z tym kolesiem, co trzeba? xD

no sprawdziłem na guild wiki i gadam z dobrym kolesie :) tylko on cały czas oferuje mi zwykłą zbroje a nie elitarną kurzików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 19:28, Valentino S.A. napisał:

no sprawdziłem na guild wiki i gadam z dobrym kolesie :) tylko on cały czas oferuje mi zwykłą
zbroje a nie elitarną kurzików


kurdę, to może zrobiłbyś screena? przecież problemów nie powinno być...
walnij obrazek tego, co oferuje npc oraz ilości swoich punktów Factions. może to rozjaśni trochę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:22, Fagno napisał:

> OK. A jak się poczujesz, kiedy się dowiesz, że ktoś zrobił dokładnie to samo x miesięcy/lat

> temu?
Źle, bo to oznacza że ta osoba x miesięcy/lat po mnie robi dokładnie to czego nie lubię - idzie
na całkowitą łatwiznę jednocześnie umniejszając sobie zabawę.

Najfajniej jest zrobić coś samemu i zobaczyć że to działa :)

Nie zrozumiałeś chyba. Ja pytam, jak byś się poczuł, gdybyś napocił się nad buildem, a potem dowiedział się, że ktoś zrobił to samo długo PRZED tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 19:49, VanPickUp napisał:

Nie zrozumiałeś chyba. Ja pytam, jak byś się poczuł, gdybyś napocił się nad buildem, a potem
dowiedział się, że ktoś zrobił to samo długo PRZED tobą.

A no takie sytuacje bolą ^^ .... miałem tak... zrobiłem swój build... wszedłem popatrzeć na wiki a tu (O).(o) build taki sam (prawie) bo były inne nazwy skilli i inny elite :/. Wkurzyłem się nie miłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 19:58, Yanek12 napisał:

A no takie sytuacje bolą ^^ .... miałem tak... zrobiłem swój build... wszedłem popatrzeć na
wiki a tu (O).(o) build taki sam (prawie) bo były inne nazwy skilli i inny elite :/. Wkurzyłem
się nie miłosiernie


dlaczego? bo twój build był powszechnie znany i używany? to chyba dobrze, że byłeś w stanie ułożyć samemu coś, co cieszy się powodzeniem/jest używane wśród graczy (o czym świadczy obecność builda na gwwiki)...
ale ja się tam nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:02, Azrathel napisał:

dlaczego? bo twój build był powszechnie znany i używany? to chyba dobrze, że byłeś w stanie
ułożyć samemu coś, co cieszy się powodzeniem/jest używane wśród graczy (o czym świadczy obecność
builda na gwwiki)...
ale ja się tam nie znam...

chodzi mi o to że wiki (gorszy) graczy :P. Ja np. zdołam sobie sam ułożyć build a noobek wbija na wiki i ma taki sam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 20:05, Yanek12 napisał:

chodzi mi o to że wiki (gorszy) graczy :P. Ja np. zdołam sobie sam ułożyć build a noobek wbija
na wiki i ma taki sam :/


wzruszające :P
mieć build a umieć go zastosować to dwie różne sprawy, pamiętaj o tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:08, Azrathel napisał:


> chodzi mi o to że wiki (gorszy) graczy :P. Ja np. zdołam sobie sam ułożyć build a noobek
wbija
> na wiki i ma taki sam :/

wzruszające :P
mieć build a umieć go zastosować to dwie różne sprawy, pamiętaj o tym ;]

tiaaa... ale jeśli ktoś umie angielski to pod buildem zazwyczaj pisze jak go używać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chrapkę na jakieś mmo. Nie wiem czy wybrać GW czy wow. A w wow-ie granie na prywatnym serwerze (bezpłatnie) jest legalne?
I czy jeśli już zaczynać z GW to od podstawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 18:30, qrczak90 napisał:

I nie ma czegoś takiego jak skalowanie jakości dropów ze skrzynek.


Jest- przykład to chesty przy Killroyu- takie normalne skrzynki otwierane kluczami tego nie mają, ale są niektóre które mają skalowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:05, Yanek12 napisał:

> dlaczego? bo twój build był powszechnie znany i używany? to chyba dobrze, że byłeś w stanie

> ułożyć samemu coś, co cieszy się powodzeniem/jest używane wśród graczy (o czym świadczy
obecność
> builda na gwwiki)...
> ale ja się tam nie znam...
chodzi mi o to że wiki (gorszy) graczy :P. Ja np. zdołam sobie sam ułożyć build a noobek wbija
na wiki i ma taki sam :/


Niekoniecznie zaraz noobek. Dla mnie jest zupełnie normalne, że ludzie szukają gotowych rozwiązań i inspiracji. Wiesz, to jest tak, jakby projektant/konstruktor samochodów miał pretensje o to, że ludzie zaprojektowanymi/skonstruowanymi przez niego samochodami jeżdżą.

A otwarte społeczności funkcjonują właśnie na zasadzie wzajemnego dzielenia się swoimi osiągnięciami.Tak też funkcjonuje open source i wiele, wiele innych społeczności.

Czy uważasz się za kogoś gorszego z tego powodu, że sam nie napisałeś sobie edytora tekstu, tylko używasz Worda lub Open Office'a?


@-----> tiaaa... ale jeśli ktoś umie angielski to pod buildem zazwyczaj pisze jak go używać :/

A do kosiarek dołączają instrukcje obsługi i to po polsku!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:12, dulak napisał:

Ja mam chrapkę na jakieś mmo. Nie wiem czy wybrać GW czy wow. A w wow-ie granie na prywatnym
serwerze (bezpłatnie) jest legalne?
I czy jeśli już zaczynać z GW to od podstawy??


O ile mi wiadomo, "bezpłatne" (czytaj: pirackie) serwery WoWa nie są legalne, bo i czemu miałyby być?

Co do GW: każda z trzech kampanii doskonale wprowadzi Cię, dzięki zawartym tutorialom, ale najlepiej czyni to Prophecies (najwolniej rzuca na wysokie fale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:12, dulak napisał:

Ja mam chrapkę na jakieś mmo. Nie wiem czy wybrać GW czy wow. A w wow-ie granie na prywatnym
serwerze (bezpłatnie) jest legalne?
I czy jeśli już zaczynać z GW to od podstawy??

Guild Wars to CORPG ;]... ale także nazywany MMORPG :P. Kup GW i zaczynij od podstawy :]. Bo jeśli zaczniesz od np. Nightfall to będzie ci się ciężko nauczyć :p. (GW 4ever WoW buu ... bez obrazy funni :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:23, Yanek12 napisał:

> Ja mam chrapkę na jakieś mmo. Nie wiem czy wybrać GW czy wow. A w wow-ie granie na prywatnym

> serwerze (bezpłatnie) jest legalne?
> I czy jeśli już zaczynać z GW to od podstawy??
Guild Wars to CORPG ;]... ale także nazywany MMORPG :P. Kup GW i zaczynij od podstawy :]. Bo
jeśli zaczniesz od np. Nightfall to będzie ci się ciężko nauczyć :p. (GW 4ever WoW buu ...
bez obrazy funni :D)


W NFie jest ten plus, że później są bardzo pomocni hero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy uŻyłem triala (wiem, niecierpliwy na tego NF jestem ^^) i mam teraz taką sprawę.
Odblokowałem już Hero i teraz jeżeli trial by mi się skończył np. podczas misji to czy mógł dalej skończyć misje z nimi, a potem bawić sie załóżymy ich buildami i ekwipunkiem?
Ja jestem ciemny w tych sprawach wiec prosze o ładne wyjaśnienie relacja trial-gra i koniec triala-gra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 19:49, VanPickUp napisał:

Nie zrozumiałeś chyba. Ja pytam, jak byś się poczuł, gdybyś napocił się nad buildem, a potem
dowiedział się, że ktoś zrobił to samo długo PRZED tobą.

A skoro tak to przepraszam, nie doczytałem widocznie :). A jak bym się miał poczuć ? To by i tak była moja praca więc mógłbym mieć satysfakcję. Nie rozumiem czemu miałbym się czuć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować