Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 19:07, Lucas201 napisał:

Jeśli dam w każdą część pancerza runę która obniża otrzymywane obrażenia fizyczne o 3 to będę
miał obniżone te obrażenia o 15?

Nie, te bonusy się nie łączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bonusy się nie sumują (masz napisane przy runie non-stacking)- za to taka runa działa globalnie na cały pancerz, tzn wystarczy że będzie w jednej części, a na całym ciele dostaniesz 3pkt absorpcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 19:42, Serek Polski napisał:

Ehh... mój pierwszy Halloween :) Oby Mad King nie był za ostry ;P


Mad King jest zawsze ostry, a swoją drogą fajnie by mieć taki armor w jakim on sie wozi hmmm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:13, Ostrowiak napisał:

Prophercies, Nightfall, a może Factions?

Prophecies ponieważ ma bardzo rozwinięty samouczek czym bardzo "wrzuci" Cię do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Proph jest najdłuższy i zawiera najwięcej skilli, nowsze kampanie są krótsze, ale szybciej można zająć się "poważną grą" z większymi wyzwaniami- dodają też dodatkowe profesje. Wielu ludzi zachwala Nightfall, inni polecają Propha, a ja lubię Factions. Prawda jest taka, że wybór należy do Ciebie, ale to Proph został pomyślany jako częśc, która wprowadza do guild wars nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam propa, z tego względu, że ma najciekawszą fabułę, multum skilli oraz dobrze naucza podstaw gry, ma najdłuższy samouczek, bez którego ani rusz później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:18, Ostrowiak napisał:

Bazują na wypowiedzi twojej i Wipa chyba zacznę od Prophercies:)


Hehe, do tego co napisał Łeber dodam jeszcze, że samouczek w Proph może zająć cały dzień, albo i więcej zabawy- są ludzie, którzy specjalnie nie wychodzą z samouczka do "dorosłej gry" i zostają tam na stałe :DD
/samouczek też jest multi, więc szpanują wysokim poziomem przed nowymi/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy Ci powie, że od propha warto zacząć. Pozostałe dwie części są dość "kontrowersyjne". jedni je lubią bardziej, a inni mniej. Większość jednak uważa, że proph to "klasyczny" Guild Wars, ten najbardziej uniwersalny i neutralny. (a przynajmniej ja mam takie wrażenie, a gram w GW od czerwca 2005 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:24, Konrad512 napisał:

Każdy Ci powie, że od propha warto zacząć. Pozostałe dwie części są dość "kontrowersyjne".
jedni je lubią bardziej, a inni mniej. Większość jednak uważa, że proph to "klasyczny" Guild
Wars, ten najbardziej uniwersalny i neutralny. (a przynajmniej ja mam takie wrażenie, a gram
w GW od czerwca 2005 :P)


Każda część ma swój indywidualny klimat. Ja też najlepiej czuję się w Tyrii, ale to właśnie tam stawiałem pierwsze kroki i być może to kwestia sentymentu. Podobnie można tłumaczyć większość graczy :)
I ja też polecam Propa na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 23:35, Tovaries napisał:

mam takie pytanie: czy ktos gra w gw na linuxie? jesli tak to na jakim?


Za dokładnie nie odpowiem, ale zawsze, choć trochę może pomogę :)
Na forum sojuszu ostatnio gadałem z kolesiem, który się cięszył, że w końcu udało mu się odpalic GW na Linuxie i może normalnie grać, na dodatek nie Działa gożej, ani nic z tych rzeczy :) A na jakim? tego nie napisał..., Ale podejżewam, ze na wersji ostatniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale podejżewam, ze na wersji ostatniej :)

Dnia 25.10.2007 o 15:09, Monark napisał:


Wersji jak wersji, ale Linuxa to jest dystrybucji od cholery i ciut, ciut...

A tak BTW. Kiedy LA i Kamadan będą ustrojone? Tak jak zwykle, że wszystko zaczyna się o 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:25, bartek_kawa napisał:

>Ale podejżewam, ze na wersji ostatniej :)
>
Wersji jak wersji, ale Linuxa to jest dystrybucji od cholery i ciut, ciut...

A tak BTW. Kiedy LA i Kamadan będą ustrojone? Tak jak zwykle, że wszystko zaczyna się o 20?


My chyba wszystko wiedzący nie jesteśmy, ale to jest chyba prawdopodobne (pesymistycznie to jutro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować