Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 10:49, SinClers napisał:

> SinClers -> nic nie zrozumiałem. napisz to tak, abym zrozumiał, o co Ci chodzi.

no to uproszcze :P
czy jak przejde gw(postawake)
później kupie nightfall i też przejdę
to czy jak kupie faction nie będę rozczarowany(factionem)
no bo pierwsze wyszła podstawka później faction
i jeszcze następnie nightfall.


Ja cie nie rozumiem jak mozesz byc rozczarowanym , jak kupisz np: GWEN , a na koniec Proph. Kazda kampania jest inna. Każdą warto przejść i zagrać nową klasą (Np: w Factions jest Zabócja i Rytualista) Nic nie stracisz jak kupisz teraz np: GW: Eye of the north.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Factions możesz się rozczarować. Po pierwsze długość kampanii jest znacznie mniejsza niz w takim chociażby Nightfall. Po drugie misje sa na czas; w zalezności jak szybko je ukończysz to zalicza albo normalną nagorde albo wyższy poziom. Mnie się to nie podoba i po zrobieniu połowy fabuły przestałem grać w Factions. Nie ciągnie mnie tam w ogóle.
Paskurdny, klaustrofobiczny las Kurzicków, klaustrofoniczne slamsy w Kaineng. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w identycznej sytuacji - najpierw Prophecies, potem Nightfall, a na końcu Factions. I powiem tak: grałem w pre-release weekendzie GW:EN i gram w Factions, i gdybym miał wybrać między Fac,a EotN bez wątpienia wybrałbym to drugie. Dlaczego? Z bardzo subiektywnych powodów jak:
-wysublimowany stopień trudności, możesz grać tam tylko postacią, która osiągnęła 20 level.
-klimat Dalekich Dreszczogór, ta muzyka i ambiwalentne uczucie Zewu Północy
-ŻEBY W KOŃCU USUNĄĆ TE QUESTY Z LOGA!

A do Factions przyciągnęło mnie tylko AB i przyszłe eventy jak Dragon Festival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:34, Kogamin napisał:

Za ile można opchnąć mini kirin''a?


Powiedziałbym, że 10-15k z bólem ;]
Zajrzyj na gw guru tam są wyceny minipetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:34, Kogamin napisał:

Za ile można opchnąć mini kirin''a?



Mógł byś mi opchnąć? Podaj jaki masz nick w GW ;) (najlepiej ngihtfall :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:25, Buhahahahaha napisał:

> Paskurdny, klaustrofobiczny las Kurzicków,

Dlatego ja należę do Luxonów^^ Mmmm... jade sea!

O tak.... W moim rankingu ulubionych lokacji GW jest na drugim miejscu za Dalekimi Dreszczogórami i przed Vabbi. Te piękne niebieskie(?) fale... mmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki (dość dziwny) problem,
Mianowicie: kupiłem Guild Warsa jakiś rok temu, grałem przez pół roku, no i jakoś mi się odechciało. Porzuciłem tą grę, w między czasie komputer przeszedł kilka formatów, no i gdy ją dzisiaj zainstalowałem okazało się, że nazwa mojego konta (e-mail) jest niepoprawna... Nie wiem czemu, bo e-mailu nie zmieniałem od długiego czasu i zawsze używam tego samego.
I z tym moje pytanie, czy mogę jakoś dostać się do niego?? Posiadam swój klucz no i hasło też pewnie pamiętam. z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hłe hłe hłe, sprzedałem tego Rogo''s Flame Staff za 50k ! ha! i proszę, 30k (!) do przodu... To była pierwszy taki mój handel na taką sume zysku... A to dopiero początek! Bueahahah (saaatański śmiech)
A, PS. życze wszystkiem szcześcia w handlu! Nie dajcie sie zabujać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 14:29, SinClers napisał:

czemu jak wykonuje teraz jakieś misje to mi sie nie zaznacza gdzie mam iść?

Bo w misji masz wyznaczone cele (L) i po prostu idziesz przd siebie, siekasz Charrów itd. I, prosimy, postaraj się pisać... bardziej zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować