Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 17:49, HumanGhost napisał:

Od 8:01 do trzy godziny aż do czwartku do 8.01. Czyli 9 razy.


Hmm no to może jakoś się wyrobie. W każdym razie dzięki wielkie wszystkim za odpowiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:23, Pajonk78 napisał:

> ...ale wyceniam po skinie/upach/req. Imo 15k to grubo za wiele.
Mam dla Ciebie ciekawą wiadomość: jest to najbardziej "rare" skin dla tarczy od czasu ukazania
się EotN, więc... coś Ci słabo idzie wycena w ten sposób. Wiadomo, że green będzie tańszy niż
złotko z takim skinem, ale mimo to 5k to raczej za mało. ;)

Mam dla ciebie równie ciekawą wiadomość. Nie wiem czy bardziej rare nie jest Amethyst Aegis, ale to mniejsza z tym. W Wycenianiu po skinie chodziło mi o to ze jest..... straszliwie ochydny i wstyd z tym (imo wstawic tam gdzie potrzebujesz(cie) by nie prowadzic do kolejnych postów na ten temat) chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 18:26, Solstheim napisał:

Mam dla ciebie równie ciekawą wiadomość. Nie wiem czy bardziej rare nie jest Amethyst Aegis,
ale to mniejsza z tym. W Wycenianiu po skinie chodziło mi o to ze jest..... straszliwie ochydny
i wstyd z tym (imo wstawic tam gdzie potrzebujesz(cie) by nie prowadzic do kolejnych postów
na ten temat) chodzic.


"ochydny"? e? co to znaczy?
ten skin jest ohydny dla Ciebie, co nijak ma się do jego wartości rynkowej. IMO na przykład Tormented Shield jest totalnie badziewna, co jednak nie przeszkadza jej kosztować XXX kafli (80? 100? nie chce mi się sprawdzać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dobijał ten bonus z mimem. Ale Mad King jest fajny. Odpowiada dowcipy. Poza tym można z nim pograć w "papier, nożyce, kamień". W każdym razie zabawa bywa ciekawa. Dostaje się poza tym masę itemów eventowych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > i wstyd z tym (imo wstawic tam gdzie potrzebujesz(cie) by nie prowadzic do kolejnych postów

Dnia 30.10.2007 o 18:34, Azrathel napisał:

> na ten temat) chodzic.

"ochydny"? e? co to znaczy?
ten skin jest ohydny dla Ciebie, co nijak ma się do jego wartości rynkowej. IMO na przykład
Tormented Shield jest totalnie badziewna, co jednak nie przeszkadza jej kosztować XXX kafli
(80? 100? nie chce mi się sprawdzać).

OMG! Umiesz czytać napisałem wstawcie imo gdzie potrzebujecie bo nie chce mi sie tematu kontynuować , ale nie czytanie ze zrozumieniem ftw. NAstępnym razem moze przeczytaj o co mi chodzi a potem odpowiadaj. Bo ja doskonale sobie z tego zdaje sprawe. Dlatego IMO=IN MY OPINION , co znaczy tyle ze uwazam tak ja, nie ty , wy , oni , tylko ja .
PS. Tormented kosztuje 100k+45-55ecto

Kamciu609-> Wina twojej karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:37, kamciu609 napisał:

wy tez tak macie czy to wina mojego kompa?

Ja w gw tak nie mam ale miałem kiedyś w innych grach takie dziwne paski (przebicia? graficzne mary?!). To najpewniej wina sterowników. Ściągnij najnowsze i pomyśł czy nie było tego wcześcniej, jeśli nie to co instalowałeś od tamtego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:37, kamciu609 napisał:

wy tez tak macie czy to wina mojego kompa?


Podkręcałeś kartę? Ja tak miałem gdy częstotliwości zegarów ustawiłem za wysoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:37, kamciu609 napisał:

wy tez tak macie czy to wina mojego kompa?


Podkręcałeś kartę? Ja tak miałem gdy częstotliwości zegarów ustawiłem za wysoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w gw jestem jeszcze taaaakim noooobem bo wogóle HB NIE ZNAM (!) postanowiłem, że może odrobię zaległości i pójdę na to HB.
Zawsze się tego wystrzegałem, bo zauważyłem że te walki są punktowane i bałem się utraty pkt po pierwszych walkach w których bym się uczył grać... Przeglądałem buildy na PvX i pytanie... Czym tam na HB grac? Na wiki jest jeden team, pewnie popularny Conditionway którym każdy gra (?), w ogóle, ważne tam jest sterowanie tymi herosami (np. nie wiem jak blokuje się im używanie danego skilla, pamiętam że kiedyś to było chyba pod shift + klik ale nie wiem gdzie się podziało)? Jak tam walka wygląda? Kiedyś na zachęte obejrzałem sobie jakąś i stwierdziłem, że wszyscy grają "Spearchucker''ami" (tak, dobrze mówie?)
Sam nie wiem co z tym HB i wogóle, jakoś mnie to miejsce odpycha a przydało by się je poznać z czystej ciekawości odkrywania GW ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 20:26, Matir007 napisał:

Czym tam na HB grac?


To zależy już tylko od twojej wyobraźni, bo można grać naprawdę wszystkim (oby tylko drużyna była wyważona)

Na wiki jest jeden team, pewnie popularny Conditionway którym każdy gra

Dnia 30.10.2007 o 20:26, Matir007 napisał:

(?), w ogóle, ważne tam jest sterowanie tymi herosami (np. nie wiem jak blokuje się im używanie
danego skilla, pamiętam że kiedyś to było chyba pod shift + klik ale nie wiem gdzie się podziało)?


Hmm serio nie działa ? dawno nie sprawdzałem, ale chyba powinno działać
Ważna także jest taktyka, szczególnie operowanie herosami, trzeba cały czas wydawać im polecenia np. wysłać jednego, aby zajmował punkt, a pozostali bronili innego itp.

Dnia 30.10.2007 o 20:26, Matir007 napisał:

Jak tam walka wygląda? Kiedyś na zachęte obejrzałem sobie jakąś i stwierdziłem, że wszyscy
grają "Spearchucker''ami" (tak, dobrze mówie?)


To taka mini wersja AB, zajmujesz strategiczne miejsca na arenie i zdobywasz punkty. Wyżej wyjaśniłem ci jak wygląda walka

Dnia 30.10.2007 o 20:26, Matir007 napisał:

Sam nie wiem co z tym HB i wogóle, jakoś mnie to miejsce odpycha a przydało by się je poznać
z czystej ciekawości odkrywania GW ^_^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pooglądam pare starć, coś poszukam, robi się ciekawie jak powiedział Patryk R "Mini AB" to mi się może spodobać ;D Tylko mam wątpliwości w kontroli herosów co do tego blokowania im skilli (nie moge znaleźć info na wiki) iiii, jak to im się efektywnie wydaje rozkaz ataku? Stawiając flage obok enemy, callując target? (wtedy to mogą się wszyscy rzucić...) No po prostu w takim HB jestem totalnym noobem stad tyle męczących pytań, ale dzięki że wytrwaliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mnie, noobowi, na co komu ten stuff z halloween (absynt, witches brew i takie tam), bo dla mnie (z wyjątkiem jabłuszka na patyku - z torby) to jakieś badziewie jest. Można to dalej wymienić na jakiś konkret, czy można się tym co najwyżej pobawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać wszelkie twoje wątpliwości opisze to dokładniej. Dlaczego napisałem że to jest mini AB ? ponieważ się robi to samo, ale na mniejszą skalę. Tutaj także zdobywa się punkty kontrolne (tak właśnie na wiki pisze:), jest ich kilka na mapie i im więcej ich masz tym więcej bonusów dadzą twojej grupie, oraz zwiększą prędkość zdobywania punktów. Punkty zdobywasz zabijając wrogów, oraz im więcej punktów kontrolnych masz tym szybciej zapełnia się taki pasek u boku ekranu i jeżeli się zapełni zdobywasz punkt. Bohaterami sterujesz flagami, rozkazujesz im gdzie mają iść, a gdzie stać itp. hero zawsze atakują postać którą i ty atakujesz, więc warto zdejmować na początku najsłabsze postacie. Buildy możesz brać dowolne, nikt żadnych ci nie narzuca, ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia.
Chyba wszystko już wyjaśniłem, a jeżeli nie to niech ktoś, kto spędził na HB więcej czasu niż ja dorzuci coś od siebie.
Ja trochę walczyłem na HB, więc to co wiem napisałem, ale uprzedzam, że tego trybu ja nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować