Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Są takie przesunięcie na dystryktach, że można zdobyć obie maski w jednej zabawie.. no nowe dowcipy są, średnie ale ze dwa naprawdę dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:45, Budo napisał:

Są takie przesunięcie na dystryktach, że można zdobyć obie maski w jednej zabawie.. no nowe dowcipy są, średnie ale ze dwa naprawdę dobre :P


No ja obskoczyłem trzy finały za jednym razem, choć tylko jeden cały. Ale i tak najwięcej śmieci zbiera się podczas zabawy Mad King says... :D
A z tego co na czacie czytałem, to jeszcze finały trwały gdzieś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, takie przesunięcia, że można zdobyć kilkadzisiat torebek eventowych uczestnicząc w trzech zabawach. Rada - zacznijcie od początkowych dystryktów a potem przeskakujcie na wyższe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:45, HumanGhost napisał:

Faktycznie, takie przesunięcia, że można zdobyć kilkadzisiat torebek eventowych uczestnicząc
w trzech zabawach. Rada - zacznijcie od początkowych dystryktów a potem przeskakujcie na wyższe.
:-)


Czyli jest szansa, że jak Mad King zniknie z jednego dystryktu to spotkamy go jeszcze na innym?
I od jakiego proponujesz zacząć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:06, Prince07 napisał:

I od jakiego proponujesz zacząć ? :)

Czytanie ze zrozumieniem FTW:
HumanGhost Rada - zacznijcie od początkowych dystryktów a potem przeskakujcie na wyższe. :-)
Owned! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:55, Prince07 napisał:

Łał brawo... Nie wziełeś pod uwagę, że mogę być newbie i nie wiem jakie to są te początkowe...

Te, które są na początku xD To chyba nie sprawa bycia newbie w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was pytanie. Czy GW będzie mi płynnie chodziło na moim kompie: Procesor 1,7, 512 Ram, GF4 MX( bez shaderów i 64 MB ) ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:55, Prince07 napisał:

Łał brawo... Nie wziełeś pod uwagę, że mogę być newbie i nie wiem jakie to są te początkowe...

Nie wziĄłem, bo tak się to pisze poprawnie, i owszem, ale... nigdy w życiu największego początkującego w GW nie podejrzewałbym o niewiedzę czy na początku jest 1 (słownie: jeden) czy np. 56 (słownie: pięćdziesiąt sześć), więc... urażoną dumę schowaj w kieszeń i używaj mózgu zamiast pyskować. ;P

Matir007 w takim razie gdzieś tkwi błąd, bo skille u herosów blokuje się dokładnie w ten sposób. Nie wiem: sprawdź jak masz na PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak mam. Pamiętam że chyba kieeedyś to działało, jeśli innym działa to mamy kolejną anomalię w GW.
Aha, cytując wiki: "To do this, shift click the skill icon. A red circle with a slash through it will appear over the skill. Shift click again to re-enable the skill."

EDIT: O! Własnie! To jest myśl Azrathel! Na pawno coś namieszałem w klawiszach! Dzięki za pomoć Pajonk & Azrathel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:14, Matir007 napisał:

Wszędzie tak mam. Pamiętam że chyba kieeedyś to działało, jeśli innym działa to mamy kolejną
anomalię w GW.


może spróbuj używać drugiego shifta? :) albo przeglądnij ustawienia klawiszy.

Prince -> own3d. pojechałeś xD

Solstheim -> ojej. wzruszyłeś mnie do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:33, Farmer Widomo napisał:

O co chodzi z tym dungeonem? - http://wiki.guildwars.com/wiki/Slavers%27_Exile

Na 4 pierwsze pytania masz odpowiedź na podanej przez Ciebie stronie - lekko hipokryzją zalatuje zadawanie ich w takim razie. :P Poza tym jakie "wziąść", urwał nać? W szkole nie uczyli polskiego? Odpowiedź na ostatnie pytanie jest zależna od tego z jaką drużyną tak pójdziesz. Osobiście polecam przeczytanie opisu tego Dungeonu tutaj: http://gw.gamewikis.org/wiki/Slavers%27_Exile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zdobyć tytuł Drunkard, trzeba być określona ilość minut w stanie upojenia. I tu pojawia się moje pytanie: czy to musi być za jednym razem? Czy, np. wystarczy jak upije się raz, np. następnego dnia znowu kilka minut, i to będzie dodawane czy muszę zrobić wszystko za jednym, razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztery maski mumii i dużo różnych pierduł zebrałem :D. Załapałem się na trzy wejścia KRÓLA ;p. Cóż. Nie było źle :)


PS: Macie trzy fotki ;) Zrobiłem przed chwilka.

20071031205116

20071031205210

20071031205235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 20:53, Budep napisał:

PS: Macie trzy fotki ;) Zrobiłem przed chwilka.

robiąc skriny przytrzymuj Shift - spowoduje to schowanie paneli interfejsu, przez co zdjęcie będzie bardziej Pr0 :)

patrząc na to, co się dzieje na czacie, decyzja o permanentnym wyłączeniu Local czata wydaje się być zdecydowanie słuszna -_-"
no i Mroczny Rzniwiarz, od dziś, obok Stefana Zabujcy, mój nowy idol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować