Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie wiem jak ze skinem ale jak dla mnie to merch.Wysoki req, up taki sobie.Jedynie z lepszych to +29 i 14^50.Ale poczekaj na bardziej zawodową opinię bo mogę się mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:54, trutututu napisał:

O co chodzi w tym programie "GW Freaks" tzn mniej więcej wiem, ale tam na jak się zalogowuje
w GW to tam jest żeby jakiś programów nie używać. Czy to też należy do tych programów których
nie należy używać?


teoretycznie tak


ale GWFreaks nie ingeruje w gre wiec moim zdaniem nie ma przeszkod zeby z niego korzystac (podobnie jak MappingOut)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:42, Matir007 napisał:

PS. Proszę o wycenke :)


Osobiście wcisnąłbym w to "Measure of Measure" i próbował wyciągnać klejnoty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:54, HumanGhost napisał:

> PS. Proszę o wycenke :)

Osobiście wcisnąłbym w to "Measure of Measure" i próbował wyciągnać klejnoty. :-)


hehe, dokladnie o tym samym mialem napisac :P

niestety jak do tej pory nie mialem wystarczajacego szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic. Mam taki problem:
Jak chcę się zalogować to mi pisze żebym zweryfikował e-mail, to ja go weryfikuję, klikam link w mejlu, odsyła mnie do rejestrowania konta, to jak chcę się znowu zarejestrować to mi piszą że konto zostało już zarejestrowane. I tak w koło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:54, HumanGhost napisał:

> PS. Proszę o wycenke :)

Osobiście wcisnąłbym w to "Measure of Measure" i próbował wyciągnać klejnoty. :-)

Hm, mam nadzieję że kupie od kogoś taką inskrpycję ^_^
A! I jeszcze zapomniałem wspomnieć o fajnym weekendzie- double fun weekend na RA i TA :D Pora w koncu zrobic glada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:28, kamciu609 napisał:

od kiedy na RA są kapliczki, tak na każdej mapie?!

Przyczytaj se mój post na poprzedniej stronie, byl uptade sa mapy a HB na RA i TA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:38, Matir007 napisał:

> od kiedy na RA są kapliczki, tak na każdej mapie?!
Przyczytaj se mój post na poprzedniej stronie, byl uptade sa mapy a HB na RA i TA


a wiesz kiedy one znikną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-_- chyba nie zrozumiałeś - TO JEST UPDATE czyli na stałe wprowadzili to na RA, ciekawe moim zdaniem.

PS. Twoja sygnaturka rulez, że Ci to utrudnia bicie sie z noobami (albo jacyś pro Cie leją) to twój problem, nie musisz grać. (Ciekawe kim tam na RA grasz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:02, Matir007 napisał:

-_- chyba nie zrozumiałeś - TO JEST UPDATE czyli na stałe wprowadzili to na RA, ciekawe
moim zdaniem.

PS. Twoja sygnaturka rulez, że Ci to utrudnia bicie sie z noobami (albo jacyś pro Cie leją)
to twój problem, nie musisz grać. (Ciekawe kim tam na RA grasz...)


thx za pomoc
P.S gram głownie rt ale też derw i ele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Poczytałem sobie o robieniu Drunkarda,a le ponieważ mój angielski daleki jest od doskonałości, to chciałbym, żeby ktoś mi wyjaśnił wszystko jak krowie na rowie ;)
Wiem, że alko mają poziomy toksyczności, uzbierałem sobie kilka flaszek. I teraz moje pytanie:
Czy dobrze zrozumiałem, że powinienem wypić takie napoje wyskokowe, by ich poziom był równy 5? Wtedy czekam 3 minuty (jak to zmierzyć, bo chyba nie trzeba z zegarkiem?) i znowu wbija, jakimś napojem 1-3 levelowym?
O co chodzi dokładnie z zonowaniem przy robieniu tego tytułu?
Będę wdzięczny za rady i wyjaśnienia. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem na czasie z tym tytułem,bo go cały czas powolutku robie.Więc działa to tak:
wypijasz tyle wódy,żebyś miał 5lv schlania sie.Dostajesz 1 minute do tytułu,gdy poziomy spicia schodzą z 5 na 4,z 4 na 3 i z 3 na 2.Potem musisz walnąć 3 flaszki 1poziomowe(hunters ale,absynt,witches brew itd.) lub jedną 3 poziomową-np.firewater.I tak cały czas.Patrz cały czas w panelu tytułów kiedy Ci minuty przybywają i w odpowiednim czasie "uzpełniaj płyny".Motyw z zonowaniem polega na tym,że:wbijasz do miasta->stukasz 5lv spicia->szybko przenosisz sie do GH->potem dajesz "leave guild hall"/"opuść siedzibę gildii"(ten przycisk w górnym prawym rogu panelu gildiowego->gdy wrócisz spowrotem do miasta sprawdzasz w panelu z tytułami czy przybyły Ci należne 3 minuty do tytułu.Czasem sie udaje i masz po jednej rundce 3 minuty.Dość często jest tak,że dostajesz tylko 1 minute.Wtedy musisz powtórzyć rundke miasto->GH->miasto.Czasem w ogóle nie przybywa minut.W takim wypadku robisz rundki tak długo aż minuty Ci do tytułu wskoczą.(nie wolno Ci wtedy wypić ani jednej flaszki,bo nic to nie zmieni,póki do tytuł nie zaliczą Ci minut)Gdy minutki Ci wskoczą to znowu podbijasz poziom do 5(wypijasz 5x1lv alko,3lv alko+2xlv1 alko albo 1x5lv alko) i od nowa robisz rundy :D Ja robie tytuł połączeniem firewater+1lv alko.Apropos 1lv alko to ostatnio spotkałem typa,co sprzedawał 4000(!)absyntów.Spokojnie by mi opchnął za 100g sztuke,ale stwierdziłem,że nie warto,bo w Wintersday nakupuje Spiked Eggnog.Polecam farmienie już teraz charr carvings i jouvenielle termite legs,bo wymienia sie je za Spiked Eggnog.Można też Decayed Orr Emblems i Mandragor Carpaces<-ja tak planuje robić :)
To wszystko.Jeśli są jakieś niejasności to wal z pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym prosić o wycenę gold bowa, niestety nie mam screena, a zależy mi na szybkiej wycenie, więc ... :

Dead Bow [ req. 11 ]
15 - 28
20/19% AP
+ 30 HP
15^50%


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:40, Jarzy napisał:

Akurat jestem na czasie z tym tytułem,bo go cały czas powolutku robie.Więc działa to tak: /ciach/


Dzięki wielkie. W sumie tak podejrzewałem i tak mi wszyscy tłumaczyli, ale dopiero teraz wszystko mi się uporządkowało we łbie ;]
Co do farmienia charrów, to nalatałem się w ten event z mendingiem za wszystkie czasy :D A z charrów lecą nieźle farbki i obok tych śmieciowatych dropnęła mi jedna biała, więc nie był to całkiem stracony czas.
Jeszcze raz thx.

<edit>
Czytając to jeszcze raz naszła mnie wątpliwość. Mówisz, że jak po zonowaniu wskoczą te trzy minutki, to od nowa nabijam 5 leveli. Pięć czy te trzy co wskoczyły? Bo jeśli pięć to bardziej opłaca się nabijać title w real time, a to trwa dłużej :(

--> LuQeMaStEr
Hmmm. Ciężko będzie Ci to sprzedać za więcej niż kilka platyn. Req wysoki, skin IMO brzydki i niezbyt rzadki. Ja nie mogłem opchnąć perf req9 i w końcu wziąłem dla siebie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Skoro skin nie za bardzo, to jaki polecasz, ażeby łuk zyskał na wartości ? Ewentualnie mogę Superior Salavage Kit''em wyjąć +30 HP i 15^50% i włożyć gdzie indziej ...

A tak btw to na jakiego bossa iść do Slaver''s Exile ? Otóż dzisiaj swoim Obsi Tankiem byłem u Slavetram''a czy jak on się tam nazywa i wnioskując z Twojego posta, ten wypad nie przyniósł mi większych korzyści ... ( ten Dead Bow, właśnie, wypadł mi z kuferka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:54, LuQeMaStEr napisał:

Skoro skin nie za bardzo, to jaki polecasz, ażeby łuk zyskał na wartości ? Ewentualnie mogę Superior Salavage Kit''em wyjąć +30 HP i 15^50% i włożyć gdzie indziej ...


Właśnie w tym kłopot.
Upy do łuku poszły na łeb na szyję. Dziś ciężko sprzedać +30hp za 5k, a 20/20 za 3k. Dawniej każdy z tych upów to był ładny zasiłek pieniężny. Inskrypcja 15^50 to jakieś 3k też.
IMO popróbuj cały łuk za 7k (ale poczekaj na inną opinię do porównania), a jak nie będzie chciał zejść, to wyciągnij +30hp i sprzedaj za 5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak sie domyślasz-przy "zonowaniu" poziomy spadają do zera i musisz od nowa do 5 lecieć.Sposób jest szybszy,ale droższy bez 2 zdań.

Buahaha->dzięki :) Cały czas śledziłem Forum przez ostatni miesiąc i musze stwierdzić jedno-Ci,którzy byli zakutmi łbami nadal nimi są i idą w zaparte myśląc,że są pro XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 22:21, Jarzy napisał:

Buahaha->dzięki :) Cały czas śledziłem Forum przez ostatni miesiąc i musze stwierdzić jedno-Ci,którzy
byli zakutmi łbami nadal nimi są i idą w zaparte myśląc,że są pro XD

Nie prawda. Ja juz nie mysle ze jestem pro . Teraz sądze ze jestem uber hiper mastashem.^^

LuQwMaStEr-> Imo max 2,5k jesli inscr to 5k. TZn. Łuk sam w sobie nic nie warty ale suma cen upów to gdzies tyle(2,5k za up)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować