Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Hm, dzięki Tovaries i graczomaniak, pomogliście mi dokonać wyboru.
Primeval naprawdę bardzo ładny, świetne są te "kolce" i ma taki... agresywny wygląd ^_^
Elite Druid totalnie mi się nie podoba :/ Zwykły druid ładniejszy wg. mnie.
Elite Canthan ciekawy...
Ancient też fajny...
Ale raczej i tak się chyba na Primeval zdecyduje ;P Ten mi się naprawdę podoba, kosztuje tylko 400 kości (phi, ja mam 1750... xD) to da się zrobić... Po prostu myślę przyszłościowo, będe musiał rangerem NF zrobić bo jestem aż w Yohlon Haven :) Dzięki, oto mamy ocenki dla ranger armora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Co do zbroi, które podałeś, w zupełności się zgadzam. Szczególnie fajnie wygląda female Elite Druid i male Elite Canthan ... :D
Tylko jednego armoru dla Rangera nie obczajam - Obsidian. Gdybym nawet miał 1kk i kilkaset ecto ( ironiczny uśmiech ), nie kupiłbym go. Dlaczego ? Otóż dlatego, że Obs wygląda jak Basic - praktycznie z każdej kampanii ( imo ) ... A nawiązując do Obsidianów. Najfajniejszy jest dla Ryta ... xD ( też imo )

EDIT: ... Dla Paragona też ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, jeśli masz F możesz pomysleć nad 15k Luxon. Bardzo ładna :). Kurzick nie polecam, gonienie w obrusie i kamizelce z tektury nie jest najlepsze, a i przeziębić się można :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obisidan jest taki...sztuczny... Słabo wygląda i na Male i na Female. Osobicie myślę, gdy się ma kase na Rangerze to nie inwestuje sie w obsidian, tylko w Strom bow''a.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:35, graczomaniak napisał:

/.../ Osobicie myślę, gdy się ma kase na Rangerze to nie inwestuje sie w obsidian, tylko w Strom bow''a.:)


Ahh ... Strom Bow - on jest piękny xD Swego czasu próbowałem swych sił w UW - farm na smitach ... ( pzdr Pajonk ). Podobno, z nich, często leciały Storm''y ... :) Jednak zrezygnowałem z tego farmu. Powód ? Z jednej strony nie byłem doświadczony w UW, właściwie były to moje "pierwsze razy", więc często ginąłem, a i kasy nie miałem dużo ... Po drugie, ecto chorobliwie potaniało, więc byłyby to niewielkie zyski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kiedyś wypadł mi ładny stormbow ze skrzynki w UW, mam go do tej pory na sinie :)
Może req trochę wysoki, ale i tak przeważnie każdy kto robi build, ustawia wysoko marksmanship

20071105205257

20071105205533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fajny :D Oprócz łuku podoba mi się drugi screen ... Jest taki ... ... dramatyczny i przygnębiający ... :) Fajnie się Twój sin rozłożył xD
A teraz właśnie rozpocząłem swą przygodę ze Slaver''s Exile - drop jest satysfakcjonujący. Na przykład dzisiaj byłem u Forge''a i wypadł mi miecz z +30 HP, a z kuferka dropnął Onyx, więc zarobiłem ok. 12k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:01, LuQeMaStEr napisał:

A teraz właśnie rozpocząłem swą przygodę ze Slaver''s Exile - drop jest satysfakcjonujący.
Na przykład dzisiaj byłem u Forge''a i wypadł mi miecz z +30 HP, a z kuferka dropnął Onyx,
więc zarobiłem ok. 12k :D

bardzo ładnie :)
jeszcze jakiś miesiąc temu +30 do miecza kosztowało około 13-14k. onyks to teraz 4,5k. tak więc jesteś nawet 17k do przodu ;]

Lukas1992
z radością bym Ci pomógł, ale... podałeś za mało szczegółów. jaki to ma być build? z jakim nekrusem walczysz? o co chodzi? do jakich skilli masz dostęp? gdzie zamierzasz walczyć (PvE, PvP, AB)?
link do skarbnicy buildów:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page
w razie problemów - pytaj. byle mądrze i konkretnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:58, Piotrbov napisał:

Jaka profesja jest lepsza do gry na PvE, Elementalista, czy Derwish? Jakie mogą być całkiem
niezłe buildy na te dwie profesje?


Obie zadają stosunkowo wysoki dmg. Nie ma moim zdaniem lepszej do gry PvE... Grałem obiema, obiema przeszedłem wszystkie trzy kampanie... Elementalistka pozostała, jako że była moją pierwszą postacią i po prostu grało mi się nią lepiej. Co nie znaczy, że Tobie bardziej nie przypasuje Derwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:58, Piotrbov napisał:

Jaka profesja jest lepsza do gry na PvE, Elementalista, czy Derwish? Jakie mogą być całkiem
niezłe buildy na te dwie profesje?


oczywiscie ze Elementalista :P:P:P:P:P:P:P

lepsza do czego konkretnie?
elementalista walczy na odleglosc, derwish w zwarciu (=sugerowane zastosowanie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:58, Piotrbov napisał:

Jaka profesja jest lepsza do gry na PvE, Elementalista, czy Derwish? Jakie mogą być całkiem
niezłe buildy na te dwie profesje?

Elementalista to duże dmg z daleka, obszarówki, itp itd.
Derwisz zaś to dmg kilku przeciwników na raz, używany jako tank, czy też używający aur (100 dmg we wszystkich mobków w zasięgu, <3) :P itp itd. Buildy skonstruujesz sobie sam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:52, Matir007 napisał:

> Jak myślicie gdzie można tego używać? Można gdzieś w NF lub F?
O w morde... Na chłopski rozum: oglądasz ten filmik - pisze GATES OF KRYTA, piszesz na wiki
<- (GoK) i masz info. Nawet widząc ten mógłbyś teren skojarzyć, że, no cóż, na pustynie
czy slumsy z kaineng to nie wygląda... Hm, nawet grając w gw być moze powinieneś wiedzieć
że Kryta to w prophie -_-


O w mordę... Na chłopski rozum: patrzysz na literki i nic z nich nie rozumiesz? MOŻNA GDZIEŚ W NF LUB F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć tytuł pijak to muszę się upić i czekać w mieście aż mi te minuty sie nabiją? czy jak wyjdę z miasta to mi same te minuty sie dodadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 06:33, kamciu609 napisał:

Żeby mieć tytuł pijak to muszę się upić i czekać w mieście aż mi te minuty sie nabiją? czy
jak wyjdę z miasta to mi same te minuty sie dodadzą?

Możesz spokojnie zone`ować - poza tym dzięki odpowiedniemu przenoszeniu się możesz nawet zyskać minuty do tego tytułu. Polecam poczytać: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10108169

Buhahahahaha poszukaj sobie miejsca z undeadami i farm nim tam, gdyż ten build najlepiej zdaje egzamin właśnie na nich. Poza tym możesz nim farmić w Fahranur - wszystkie skale oraz później undeady padają jak muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 06:33, kamciu609 napisał:

Żeby mieć tytuł pijak to muszę się upić i czekać w mieście aż mi te minuty sie nabiją? czy jak wyjdę z miasta to mi same te minuty sie dodadzą?


Możesz właśnie zonować, czyli wypijając określoną ilość alkoholu zmieniać lokacje. Nie pamietam o co dokładnie chodziło. Ileś postów temu ktoś to opisywał. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:18, Azrathel napisał:

> A teraz właśnie rozpocząłem swą przygodę ze Slaver''s Exile - drop jest satysfakcjonujący.

> Na przykład dzisiaj byłem u Forge''a i wypadł mi miecz z +30 HP, a z kuferka dropnął Onyx,

> więc zarobiłem ok. 12k :D
bardzo ładnie :)
jeszcze jakiś miesiąc temu +30 do miecza kosztowało około 13-14k. onyks to teraz 4,5k. tak
więc jesteś nawet 17k do przodu ;]

Lukas1992
z radością bym Ci pomógł, ale... podałeś za mało szczegółów. jaki to ma być build? z jakim
nekrusem walczysz? o co chodzi? do jakich skilli masz dostęp? gdzie zamierzasz walczyć (PvE,
PvP, AB)?
link do skarbnicy buildów:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page
w razie problemów - pytaj. byle mądrze i konkretnie ;]
zmiezam walczyc pvp nekro mesmer albo elekon tlocały czas zmienia ja mam dostep do wszystkich skili te nowe z GWEN też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować