Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 13:25, boogie85 napisał:

Ursan to totalne przegięcie, ja vankuje Canthe póki mogę, nie wierzę że nie dadzą nerfa na
miśka. Trzeba korzystać ;]


Co to za fun? Nie lepiej pomęczyc sie troche i miec satysfakcje, że zrobiłeś to "legit"?

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu jak ta gra zmieniła się od powstania... Niekoniecznie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:52, Tovaries napisał:

crystaline poszedl za 43k. teraz bede sie starac zarobic na fds''ie (Yanek12 -> dzieki za
gratki ale ja go kupilem... za kase + itemy, wyniosl mnie 50k). kiedys widzialem jakies inne
mieczyki za ok 100 + 100e, ale nie zwracalem uwagi jaki skin, staty bo mnie to nie interesowalo
:)

Soz ale nie widziałe mze to 14^stance, tak wiec 100k+50 to marzenie. W Takim stanie to 100k+20 nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A jeszcze niedawno było gwen ftw. Zdecyduj się ;]
Imo ten dodatek jest wart każdej wydanej złotówki- powiew świeżości w gw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja poprosze rodzicow na boze narodzenie o guild wars ale co ja bede robic przez te 2 miesiace do B.N. (nawet wymyslilem skrot od Bozego Narodzenia :D ) a poszukam jakiejsc gry darmowej i bede grac w nia az do B.N. albo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak dla mnie teraz zaczynać to głupota. Najlepiej tak odrazu po premierze lub góra rok po niej. A dwa lata ponad, no około 2 lat i 5 miechó, to trochę lipa. I tak niedługo będą beta testy GW 2, a za 2 lata premiera :)

W sumie, jak kto woli, ale ja bym nie grał gdybym miał teraz zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Budo. Widzę, że masz dodatek, to przy okazji się pytam - jaki jest w nim poziom trudności? Ciężki, normalny, frajersko łatwy? Bo zastanawiam się, czy aby nie kupić, ale nie jestem pewien, czy sobie poradze. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to normalny, za trudny on nie jest. A łatwy to wcale się nie wydaje i taki nie jest. Trudny jest momentami, ale to w questach master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Potwory sa dość silne, ale również mamy silniejszych pomocników, więc nie jest źle- na normal mode można zrobić fabułę bez większej pomocy ludzi z zewnątrz. Zabawa zaczyna sie w niektórych lochach (jest ich 18 o różnej wielkości i poziomie trudności) oraz na hard mode. Ogólnie o poziom trudności myślę, że nie masz się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:54, Budo napisał:

A jeszcze niedawno było gwen ftw. Zdecyduj się ;]
Imo ten dodatek jest wart każdej wydanej złotówki- powiew świeżości w gw :)


Nie mówiłem nic o dodatku, który btw jest super, chodzi mi raczej o postawe ludzi wobec tych wszystkich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:06, Bingolo napisał:

mam broń tylko nie wiem czemu ale podczas robienia sceneara jej nie używałem:)

Żartowałem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić dungeona Shards of orr z hero i henchami? Jeśli tak to prosze o podanie teamu.
I jeszcze jedno o co chodzi jak na armorze pisze + 1 atrybut przedmiotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:51, Lucas201 napisał:

Można zrobić dungeona Shards of orr z hero i henchami? Jeśli tak to prosze o podanie teamu.
I jeszcze jedno o co chodzi jak na armorze pisze + 1 atrybut przedmiotu?

Chodzi o helmet np:asurańki katór(mistycyzmu) dodaje + 1 do atrybuty miscytyzm

sory ale chyba miscytyzm napisałem z bugiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy inskrypcje warto sprzedawać ludziom? Zdobyłem bowiem Strengh and Honor +15^50 i nie wiem czy mam ją sprzedać u mercha, czy może ktoś by chętnie kupił. Jeżeli tak, to ile gdzieś jest warta?

Zastanawiam się też nad bronią dla mojego nowego warka. Postanowiłem używać toporów i nie wiem, czy Razorstone jest dobrym wyborem. I tak samo jak wyżej - ile gdzieś kosztuje ten topór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:56, Bingolo napisał:

> Można zrobić dungeona Shards of orr z hero i henchami? Jeśli tak to prosze o podanie teamu.

> I jeszcze jedno o co chodzi jak na armorze pisze + 1 atrybut przedmiotu?
Chodzi o helmet np:asurańki katór(mistycyzmu) dodaje + 1 do atrybuty miscytyzm

sory ale chyba miscytyzm napisałem z bugiem


Ja mam na hełmie +1 atrybut przedmiotu, ale nie wiem o jaki przedmiot chodzi czy o miecz czy tarcze.
A w oknie umiejętności nie jest pokazane czy mam coś dodane do jakiegoś atrybutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaje +1 do tego samego atrybutu, co wsadzona w "czapkę" runa. Przykładowo jeśli masz w czapce superiorkę mistycyzmu to dostaniesz +4 (3+1) do tego właśnie atrybutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:58, The Lurker napisał:

Czy inskrypcje warto sprzedawać ludziom? Zdobyłem bowiem Strengh and Honor +15^50 i nie wiem czy mam ją sprzedać u mercha, czy może ktoś by chętnie kupił. Jeżeli tak, to ile gdzieś jest warta?

Około 3k. Mało którą inskrypcję warto sprzedawać, bo mało która warta jest powyżej 1k.

Dnia 12.11.2007 o 19:58, The Lurker napisał:

Zastanawiam się też nad bronią dla mojego nowego warka. Postanowiłem używać toporów i nie wiem, czy Razorstone jest dobrym wyborem. I tak samo jak wyżej - ile gdzieś kosztuje ten topór?

Polecam Forgotten Axe - 15^50, +30, 20/20, a cena to około 8k. A i skin niebrzydki.
Razorstone ma ładny (IMO) skin, ale +1/20% to lipny mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować