Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pomocy! Zainstalowałem wczoraj GW jako że ten który sobie nagrałem z poprzedniego Windowsa nie działał tzn. nie pojawiała się ta tabelka w której zwykle jest napisane o eventach i nie można było się zalogować to gram sobie dzień na nowo zainstalowanym GW i znowu nie można się zalogować i nie ma tej tabeleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:43, Buhahahahaha napisał:


Może firewall blokuje i przez to nie możesz sie zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj po dezinstalacji pousuwać ręcznie wpisy w rejestrze, może tam coś zostało. Po za tym - po ponownej instalacji grałeś na czysto, tzn bez kopiowania pliku gw.dat z poprzedniej instalacji? Bo możliwe, że i tam zapisują się jakieś ustawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:09, Azrathel napisał:

rzeczywiście, Proph jest długie i trochę denerwujące, ale na pewno nie trudniejsze od Factions.
misje nie są na czas, nie trzeba się śpieszyć, wszystko jest dobrze zrównoważone. ale oczywiście
wszystko zależy od indywidualnych preferencji :)


W moim odczuciu było trudniejsze, ale pod względem samotnej gry, tzn z henchami którzy w GWP są o wiele słabiej dobrani (mają często stanowczo za niski level jak na daną lokację, po za tym jest niewielki ich wybór). Ogólnie to jakoś bardziej we znaki dawały mi się także ataki z zaskoczenia - w GWF zwykle idzie sobie poradzić i wyjść cało z opresji, w GWP zaś nie dość że co chwila znikąd pojawia się jakaś grupka głupich skorpionów/pająków (z czego te pierwsze stawiają - zabójcze jeżeli postawione w jednym miejscu - pułapki, zaś drugie zatruwają całą drużynę), to jeszcze często wyskakiwały w trakcie walki z innymi.

Co do misji zaś - mi bardziej pasowały te z Factions (były skupione na biciu wrogów, a nie niesieniu przez pół mapy posranego itemku :P), a limit czasowy wydawał mi się łatwiejszy do opanowania niż wykonanie misji wraz z bonusem za jednym zamachem (co w przypadku niektórych jest dosyć trudne...) - jak do tej pory jedynie Nahpui Quarter, Gyala Hatchery i The Eternal Grove sprawiają mi kłopoty (w tej pierwszej cały czas brakuje mi minuty, pozostałe dwie ciężko jest wykonać na mastera nie mając dostępu do hero, ani dobrej gildii :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:34, Lukas1992 napisał:

zbieram na zbroje i potrzebuje kasy proszę o wycene

Rozłóż na częsci i sprzedaj w ten sposób.Jako całości nie sprzedasz.

Mateusz->o dziwo skin nie znaczy tak wiele jakby sie mogło wydawać.Ludzie chcą teraz perfów z dobrym skinem i max ulepszeniami :/ Ciężkie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:36, Kizlard napisał:

Witam,Prosze o wycene :)

żeby przedmiot był coś wart, musi mieć maksymalne obrażenia/wartość pancerza i rzadki skin. tutaj nie ma ani jednego, ani drugiego ;] do tego beznadziejnie i tragicznie nieprzydatny bonus (+1/19%), rozstrzelone atrybuty (taktyka/magia wody) <--- meeeeerch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:29, Budo napisał:

/.../

Plagueborn to jest rzadki skin.


1:0, nie chciało mi się sprawdzać.
co jednak nie zmienia faktu, że ta konkretna tarcza jest bezwartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:29, Budo napisał:

Plagueborn to jest rzadki skin.


A tak przy okazji, to jest gdzieś w miarę sensownie zrobiona lista rare skinów? Tak żeby nie wchodzić i nie sprawdzać każdego z przedmiotów oddzielnie na wiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:29, Budo napisał:

/.../

Plagueborn to jest rzadki skin.

Plagueborn jest rzadki,ale takie są szanse na sprzedanie przedmiotów z tym skinem-"rzadkie".Plagueborn Hornbow z req.8 sprzedałem za jakieś 8k pare miechów temu :/

Klimos->są odpowiednie tematy na guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, wszedłem postacią z propa do nf zrobiłem qesta, wróciłem się do pierwszej misji i musze mieć Kossa, a nigdzie nie mam qestów, jak go moge zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:26, kamciu609 napisał:

Mam problem, wszedłem postacią z propa do nf zrobiłem qesta, wróciłem się do pierwszej misji
i musze mieć Kossa, a nigdzie nie mam qestów, jak go moge zdobyć?


Kossa już masz. Wybierz go drużyny (rozwiń listę bohaterów w okienku Party).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wybierz go drużyny (rozwiń listę bohaterów w okienku Party).
Hm, nie o to mu chodzi, po misji Consulate Docks Koss pojechał na urlop i trzeba zrobić questa bodajże Hunted!. kamciu, pogadaj z kimś w Yohlons Haven i idz do sunspear sanctuary i juz dalej cie poprowadzą za ręke. A najlepiej było by wklepać "L" i zobaczyć co pisze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:25, Matir007 napisał:

Hm, nie o to mu chodzi,


No ja nie wiem.
Pierwszy quest dla przybyszów, to A time for hero. Consulate Docks jest później. On napisał: "wszedłem postacią z propa do nf zrobiłem qesta, wróciłem się do pierwszej misji" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować