Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 14:20, Vasilli napisał:

Właśnie, też czekam ;) Ciekawi mnie jak Kryta pokonała Charry ;)

Pewnie zwabili White Mantle+Mursaatów i potem dali dyla.Potem WM+Mursaaci zaczeli napitalać Charry i tak Kryta wygrała z Charrami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:26, Vasilli napisał:

Trochę zbyt proste :P Czemu Ascalon tak nie zrobił :P Coś chyba bardziej zawiłego wymyślili
AN :P

Ascalon tak nie zrobił, bo WM ani mursaat nie mieli niczego ciekawego w Ascalonie. W Krycie było Berło Orr bodajże.

Już dawno nie przechodziłem fabuły Propa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:26, Vasilli napisał:

Trochę zbyt proste :P Czemu Ascalon tak nie zrobił :P Coś chyba bardziej zawiłego wymyślili
AN :P

Proste i skuteczne jak kiedyś farm Jacqui''s Aegis(outcaści z jego ekipy wpadali na ekipe żelo-rybek :) ).
Ascalon dostał po du...ie i nie miał siły zwabić Charrów.Z resztą Charry i tak siedziały pod murami rozwalonego Ascalonu.A Kryta zwabiła kotki do lasu,załatwiła ekipe WM+M i po robocie :) Nawet sie nie namęczyli.Pewnie dlatego Lionguard z LA to grupa cwaniaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 18:32, kamciu609 napisał:

żeby mieć tytuł za max tytuły to muszę mieć 1 postacią co najmniej 5 max tytułów czy mogę kilkoma
postaciami ten tytuł robić?

Są tytuły "globalne" (na konto) oraz tytuły "lokalne" (na postać).
Te pierwsze to wszystkie tytuły PvP, Kurzick/Luxon oraz Lucky/Unlucky. Te drugie - cała reszta.
Ogólnie KoaBD nabija się tytułami lokalnymi, co oznacza że musisz to robić jedną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:20, Vasilli napisał:

Właśnie, też czekam ;) Ciekawi mnie jak Kryta pokonała Charry ;)

Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie PvE, ale Krytanie walczyli chyba tylko z White Mantle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:40, qrczak90 napisał:

> Właśnie, też czekam ;) Ciekawi mnie jak Kryta pokonała Charry ;)
Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie PvE, ale Krytanie walczyli chyba tylko z White Mantle?

Nie siedzisz i to widać. :)
White Mantle to jedna z wojskowych frakcji w Krycie (obok Lionguards i "rebelianckich" Shining Blades), i to właśnie ona (przy pomocy Saula D''Alessio i Mursaatów) "zniechęciła" Charrów do inwazji na Krytę. Dzięki temu wydarzeniu White Mantle i ich "niewidzialni bogowie" zaczęli się liczyć na arenie politycznej w Krycie, co nie przypadło do gustu wyznawcom "piątki", stąd później wojna domowa (po rozwaleniu przez gracza Mursaatów - okazało się że są śmiertelni).
Co się działo z Mantlami później, wiemy z fabuły Propha (ludzie na usługach Mursaatów, ci z kolei to odwieczni wrogowie Tytanów itp, tego typu zakręcone historie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, PvP jest prostsze fabularnie: 2-3 strony konfliktu, łatwe do zapamiętania nazewnictwo (Blue, Red, Yellow), tłuką się 5 minut i wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam takie 2 pytanka...:

1) Co to tournament tokeny?? (nie tłumaczyć mi co to za tournament bo nie jestem newbie ;) ) I jak je zdobyc?, domyślam sie, że to te tournament rzeczy, które mają najlepsi tak?

2) Jakim sposobem moge mieć więcej niż 10k BF? Znaczy się, bo maxymalnie za jednym razem można "trzymać przy sobie" 10k a na niektórych screenach widziałem, jak miewali po 50k!? Jak zwiększyć sobie ilość??

Z góry dzięki i
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 20:26, Monark napisał:

No to ja mam takie 2 pytanka...:

A ja mam dwie odpowiedzi.

Dnia 02.12.2007 o 20:26, Monark napisał:

1) Co to tournament tokeny?? (nie tłumaczyć mi co to za tournament bo nie jestem newbie ;)
) I jak je zdobyc?, domyślam sie, że to te tournament rzeczy, które mają najlepsi tak?

http://gw.gamewikis.org/wiki/Tournament_Tokens

Dnia 02.12.2007 o 20:26, Monark napisał:

2) Jakim sposobem moge mieć więcej niż 10k BF? Znaczy się, bo maxymalnie za jednym razem można
"trzymać przy sobie" 10k a na niektórych screenach widziałem, jak miewali po 50k!? Jak zwiększyć
sobie ilość??

Otóż sprawa ma się tak, że po pierwsze to są FB a nie BF :P a dwa to że Hero, Gladiator, Champion or Commander to tytuły które zwiększają "pojemność" punktów FB które można mieć maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 20:26, Monark napisał:

2) Jakim sposobem moge mieć więcej niż 10k BF? Znaczy się, bo maxymalnie za jednym razem można
"trzymać przy sobie" 10k a na niektórych screenach widziałem, jak miewali po 50k!? Jak zwiększyć
sobie ilość??


Niektóre tytuły zwiększają maksymalną ilość punktów możliwych do zdobycia. Po więcej szczegółów zachęcam odwiedzić GW Wiki i opisy tytułów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A! no i wszystko się wyjasniło dięki wielkie :)
Ale i tak mam jeszce jedno pytanie xP
Te Tournament rzeczy, które używane są przez "tych najlepszych", to, to za kase kupione?! Czy można je zdobyć jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 20:38, Monark napisał:

A! no i wszystko się wyjasniło dięki wielkie :)
Ale i tak mam jeszce jedno pytanie xP
Te Tournament rzeczy, które używane są przez "tych najlepszych", to, to za kase kupione?! Czy
można je zdobyć jakoś inaczej?


Tournament token możesz wymienić za 1 k FB u Tolkano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 20:38, Monark napisał:

Te Tournament rzeczy, które używane są przez "tych najlepszych", to, to za kase kupione?! Czy
można je zdobyć jakoś inaczej?

Nie ma żadnych "Tournament rzeczy". Tournament tokeny, o które pytałeś kupujesz, jak już napisał Mateusz, w GH lub outpoście Hero Battles albo od innych graczy za niewielką kasę (wkrótce może się to trochę zmienić, bo planowane są jakieś inne możliwości wydawania niewykorzystanych FB).
Natomiast to, o co może Ci chodzić, to itemy PvP-only (takie czerwone). Kupujesz je za RP (Reward Points) uzyskiwane za turnieje HvH lub GvG.

Co do limitu FB - pierwsze 5 poziomów tytułu Hero zwiększa go o 2k, natomiast każdy kolejny (i każdy inny tytuł) o 5k. I 50k to nie jest jakoś specjalnie dużo, nawet ja mam więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić tę kose za ile i u kogo dokładnie. Proszę o pomoc
nie che mi sie pokazac obraz ale ta kosa jest w kształcie głowy smoka taka czerwona wiec prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:03, Tovaries napisał:

domyslam ze chodzi ci o saurian scythe.. mozesz ja wyfarmic w gwen, albo kupic od innego gracza
za marne grosze (za r11 jakis czas temu dalem 8k)


Marne grosze?
Wydawało mi się, że (obok Clockwork Scythe) jest to jedna z najdroższych kos w grze.
Ale w sumie derwem nie gram, więc co ja tam mogę wiedzieć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować