Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

po w prowadzeniu hm w gwen wszystko potanialo.. onyxy z 10k do 5.5, ele swordy r9 perfect za 90k juz da sie znalesc...i pomyslec ze kiedys byly warte ok 1kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 18:37, Krejt napisał:

Są tytuły "globalne" (na konto) oraz tytuły "lokalne" (na postać).
Te pierwsze to wszystkie tytuły PvP, Kurzick/Luxon oraz Lucky/Unlucky. Te drugie - cała reszta.
Ogólnie KoaBD nabija się tytułami lokalnymi, co oznacza że musisz to robić jedną postacią.


aha... Dziękuje Bardzo.
@
Ile kosztuje Ice Dragon Sword? ( nie mogę wyszukać go na guru ;/ )
dziekuje z góry aby nie spamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 13:15, Jarzy napisał:

AN dała pare z gęby czy jak?

Nie, ale sprawdzone źródło :) Nie wiadomo jeszcze, na co będzie można wymieniać, wiadomo że będzie można...Oby to były jakieś cuksy albo gorzałka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:54, Mastexx100 napisał:

Może mi to ktoś wycenić?


Dead Sword przefarmiony, za wysoki req. Wyciągaj 20/20 i sprzedawaj.
Zieleń trzeba by sprawdzić na guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:38, Buhahahahaha napisał:

1. raczej nic, za duży req
2. nie wiem czy to rare czy cu, ale upy ma zadowalające


Powiększyłeś chociaż screena? Bo jeśli tak, to ja nie wiem skąd takie wnioski wziąłeś...
Jeśli nie chce Ci się nawet zajrzeć na guru, to nie baw się w wycenę.

--> Mastexx100
Win''s Axe to green, idealny do buildów z atakiem na kilka osób, zatem poszukiwany dość. Kokosów się nie uzyska, ale myślę, że za 8k sprzedasz, jeśli tylko trochę postoisz.
Dead sword q12 jest wart mało (q9 można kupić za kilka k), ale ten ma mod 20/20, który można sprzedać za kilkanaście platyn.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:25, kamciu609 napisał:

wszyscy na HA chcą ludzi do drużyny z rankiem, a ja nie mam ;/ więc jak go mam zdobyć jak nikt
mnie nie chce?


Grając randomwayem, ciężką pracą w czasie double rewards weekendów, albo z pomocą ludzi z gildii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:28, Budo napisał:

Grając randomwayem, ciężką pracą w czasie double rewards weekendów, albo z pomocą ludzi z gildii
;]


dzięki:) mam opcje randomwaye bo w gildi ciołki nie mają HA xD Dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w necie info o GW i natknąłem się na :
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=2207
tam jest napisane :
" Nie potrzeba też CD z grą. Wystarczy ściągnąć sobie mały plik instalacyjny i go uruchomić. Program połączy się z serwerami ArenaNet i zacznie ściągać grę. "
Czyli tą gre można ściągnąć i grać ? proszę nie uznać tego za pytanie o piractwo tylko poprostu zdziwiło mnie to zdanie i pytam w celu uzupełnienia wiedzy, a jestem wielkim przeciwnikiem piractwa !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz ściągnąć sobie zupełnie za free klienta GW, zainstalować i dociągnąć że się tak wyrażę... I możesz "grać" w sensie że odpalić giere i ujrzeć piękny ekran logowania.

Chodzi o to, że kupuje się konto czyli klucz aktywacyjny konta który wpisujesz przy jego robieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Możesz ściągnąc klienta gry z netu, oczywiście. Ale do uruchomienia gry potrzebujesz klucza aktywacyjnego, który jest w pudełku z grą. Bez klucza nie zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 19:47, Sebo7 napisał:

Czyli tą gre można ściągnąć i grać ? proszę nie uznać tego za pytanie o piractwo tylko poprostu
zdziwiło mnie to zdanie i pytam w celu uzupełnienia wiedzy, a jestem wielkim przeciwnikiem
piractwa !.


och, jakie święte oburzenie ;]
tak, wszytko absolutnie legalnie można sobie ściągnąć z Internetu (tzw. klient gry). do gry potrzebny jest jednak kod aktywacyjny, za który trzeba zapłacić. kod ten pozwala na stworzenie konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie premival i chciałbym go ufarbować na czarno. Jak patrzyłem w Kamadanie to jedna sztuka kosztowała 7k ! Czyli całość wyniosłaby 35k... A ja całą kase wydałem na zbroje. I tu mam pytanko - czy można taki barwnik kupić u graczy po normalnej cenie? Czy raczej tego nie da się kupić gdzie indziej niż u handlarza? Raczej mało czasu spędzam na handlu, więc nie wiem, czy gracze to mają...

PS. Wiem, że 7k na " normalne" warunki to nie dużo, ale jak już mówiłem całą kase wydałem na premival...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:59, kamyk95 napisał:

I tu mam pytanko - czy można taki barwnik kupić u graczy po normalnej cenie?

No jasne, gracze zawsze handlują białymi i czarnymi, ale chyba ostatnio ciężko kupić bo mój kumpel z gildi próbował, ale nie wiem. Co do niższej ceny, to nie wiem ile będzie wynosiła bo barwników nie kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:59, kamyk95 napisał:

I tu mam pytanko - czy można taki barwnik kupić u graczy po normalnej cenie?


Normalna cena, czyli jaka? Taka jak za pozostałe barwniki? :) Jeśli ktoś będzie to sprzedawać, to nie licz na cenę niższą niż 6k. Skoro można farbkę sprzedać do mercha za 5k, to nikomu nie będzie się chciało stać i próbować za tą samą cenę wcisnąć jej graczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:42, qrczak90 napisał:

> AN dała pare z gęby czy jak?
Nie, ale sprawdzone źródło :) Nie wiadomo jeszcze, na co będzie można wymieniać, wiadomo że
będzie można...Oby to były jakieś cuksy albo gorzałka :D

Kurde,podziel sie!!Ale byłoby fajnie,jakby było tak jak piszesz np.cukierek za 100FB :) Wtedy bym codzien farmił Zaishenów,nawet po odblokowaniu wszystkiego(co niedługo nastąpi,bo pozostały mi tylko przedmioty do odblokowania w niewielkiej liczbie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować