Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 13:52, Manto napisał:

Czy jeśli kupie Guild Wars Nightfall o czy będze mi czegoś brakowało np. Zbroi z podstawki albo z innego dodatku?

Będzie brakowało zbroi, profesji, skilli i jeszcze kilku rzeczy. Życie to sztuka wyboru ;)

Dnia 11.12.2007 o 13:52, Manto napisał:

I co lepiej kupić na początek Nightfall czy Faction

Naprawdę kwestia gustu. Ale podejrzewam, że więcej osób poleci Ci NF - choćby ze względu na bardzo przydatnych hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było trochę spokoju, ale widzę, że trzeba przypomnieć - w nosie mam czy ktoś tu kogoś lubi czy nie. Jak się nie lubicie, to proszę ignorować swoje posty, a docinki sobie darować. Dyskusję proszę prowadzić na temat gry.
Koniec przekazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 13:52, Manto napisał:

/ciach/

Czytałeś przyklejonego posta, który jest na górze każdej strony tego wątku? Wątpię. :>
Ogólnie: Prophecies - ale ze względu na prawie niemożliwy jego zakup polecam Nightfall. Ciekawa kampania oraz możliwość werbowania hero, którzy sprawdzają się znacznie lepiej niż henchmeni. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany grą PvP to kupuj Factions.
Mój osobisty ranking kampanii:
1. Prophecies.
2. Nightfall.
3. Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 14:04, Pajonk78 napisał:

Mój osobisty ranking kampanii:
1. Prophecies.
2. Nightfall.
3. Factions.

A czemu nie ma na tej liście EotN tak pytam z ciekawości bo niewiem czy go niemasz czy też jest dla Ciebie tak kiepski że go nie uznajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:38, Pyton15 napisał:

A czemu nie ma na tej liście EotN tak pytam z ciekawości bo niewiem czy go niemasz czy też
jest dla Ciebie tak kiepski że go nie uznajesz :P


Ponieważ EotN jest tylko dodatkiem, który wprowadza wiele rzecz. Ale odzielna kampanią nie jest bo potrzebuje któreś z poprzedniczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 16:40, wip_01 napisał:

Ponieważ EotN jest tylko dodatkiem, który wprowadza wiele rzecz. Ale odzielna kampanią nie
jest bo potrzebuje któreś z poprzedniczek ;)

No fakt sorki nie załapałem o co biega po prostu nie czytałem wszystkich wcześniejszych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:38, Pyton15 napisał:

/ciach/

Dokładnie tak jak to napisał wip_01: zauważ, że Manto jest osobą, która nie posiada żadnej kampanii - jaki sens miałoby wplecenie do mojej wypowiedzi o rankingach kampanii (nie kampanii oraz dodatku) EotN skoro pytający i tak nie skorzysta z tego dodatku? :> Czytanie ze zrozumieniem - nawet w rankingu wyraźnie napisałem kampanii - nie mogłem więc umieścić tam EotN. ;)
A odpowiadając na Twoje pytanie: mam EotN - jakżeby inaczej - ale przekonałem się do niego dopiero niedawno i uważam, że jak na dodatek jest naprawdę dobry. ;)

EDIT
Na przyszłość przeczytaj wszystkie posty zanim wtrącisz coś do dyskusji. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 16:45, Pajonk78 napisał:

A odpowiadając na Twoje pytanie: mam EotN - jakżeby inaczej - ale przekonałem się do niego
dopiero niedawno i uważam, że jak na dodatek jest naprawdę dobry. ;)

EDIT
Na przyszłość radzę przeczytać wszystkie posty zanim wtrącisz coś do dyskusji. :>

No bedę będę po prostu akurat się uczę i w między czasie wszedłem na forum no i przeczytałem ostatni post odpowiedziałem a dopiero po chwili zajarzyłem o co chodzi :P A co do EotN to się zgodzę naprawdę dobry chociaż trochę krótki dodatek. Mógłby być dłuższy ale jak się policzy Dungeony i inne takie to jest co robić przynajmniej przez jakiś czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:23, Vasilli napisał:

Proszę o wycenę ;)

Staffik może uda ci się sprzedać za ok. 6-8k, nie jest dość łatwy do wyfarmienia to i rynek nie jest nimi zalany. A rytkom się on podoba.
Sztylety - nie zawracałbym sobie głowy sprzedażą. W sumie są dość fajne (chociaż mogłyby mieć +20% ench albo +30HP), ale skin jest marny (malutkie). Może spróbujesz za 2k w Shing Jea Monastery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:05, mitszus napisał:

Po ile chodzą te inskrypcje?


Let the memory to jakieś 2k, a guided dawniej po 5k chodził. To dość stare ceny, być może teraz te inskrypcje są bezwartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:07, Pajonk78 napisał:

Ludziom one nie przeszkadzają.


Ależ przeszkadzają, wiem o min. 5 osobach Pajonk. I nie odpowiadaj, proponuję wrócić do tematu jakim jest guild wars, a wszelkie zastrzeżenia albo uwagi nie związane z grą zgłaszać do nas na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:18, Lucas201 napisał:

Jeśli w każdą część armora dam knight''s insygnie to czy bonusy sumują się?

Bonus z Knight''s idzie na daną część armoru. Bonusy z wszystkich części pancerza nie sumują się.
Czyli jeśli masz insygnia na klacie i rękawiczkach, a na reszcie np. radianty, to redukcję obrażeń masz tylko wtedy, gdy przeciwnik trafi cię w klatę lub ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:22, Van Waterflew napisał:

Mam pytanie, jeżeli poszedłem moją postacią pve z prophecies do eye of the north podczas triala
to kiedy mi się skończy trial będę miał do niej dostęp?

Tak, przerzuci cię po prostu do jednego z miast, do których masz dostęp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:22, Van Waterflew napisał:

Mam pytanie, jeżeli poszedłem moją postacią pve z prophecies do eye of the north podczas triala
to kiedy mi się skończy trial będę miał do niej dostęp?


Hehe , każdy by tak chciał. Oczywiście jak odblokujesz sobie jakieś miasto w Eye of the north i trial ci sie skonczy nie bedzie mogl juz tam chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować