Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 15:51, Chlorofil napisał:

mam parę pytań. Otóż:
1. Warto wydać te 120zł bo tyle kosztuje u mnie.
2. Gdzie mogę trochę poczytać żeby się znać laugh.gif Może jakieś stronki czy coś...
3. Jaka profesja na początek ?
4. Najważniejsze pytanie. Dostałem już na gwiazdkę od babci pieniążka i chcę za niego kupić
GW ale... problem w tym że mój stary ma wolne i nie wiem po zakupie jak przeszmuglować grę...
jakieś pomysły... ??



wes warriora,magiem musisz kombinacji uzywac i to jest cos takiego,oslabienie czar,ucieczka i tak w kolo mozna sie pogubic a warriorem bierzesz skill na zycie,pancerz i jedziesz ,laduje ci sie adrenalinka znowu skille i jedziesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:51, Chlorofil napisał:

1. Warto wydać te 120zł bo tyle kosztuje u mnie.

No ba...

Dnia 23.12.2007 o 15:51, Chlorofil napisał:

2. Gdzie mogę trochę poczytać żeby się znać laugh.gif Może jakieś stronki czy coś...

http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page
http://guildwars.pl/?art=1
http://www.guildwars.pl/forum/

Dnia 23.12.2007 o 15:51, Chlorofil napisał:

3. Jaka profesja na początek ?

To już sam dobierzesz.

Dnia 23.12.2007 o 15:51, Chlorofil napisał:

4. Najważniejsze pytanie. Dostałem już na gwiazdkę od babci pieniążka i chcę za niego kupić
GW ale... problem w tym że mój stary ma wolne i nie wiem po zakupie jak przeszmuglować grę...
jakieś pomysły... ??

A co zabierze Ci? :P Najlepiej za spodnie i schowaj pod bluzą. Nie zobaczy. Albo weź pod kurtkę i jak przyjdziesz ze sklepu z grą rozbieraj się w pokoju, szybko wrzuć do szafy a dalej już spokój. Mało trików jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:51, Chlorofil napisał:

mam parę pytań. Otóż:
1. Warto wydać te 120zł bo tyle kosztuje u mnie.
2. Gdzie mogę trochę poczytać żeby się znać laugh.gif Może jakieś stronki czy coś...
3. Jaka profesja na początek ?
4. Najważniejsze pytanie. Dostałem już na gwiazdkę od babci pieniążka i chcę za niego kupić
GW ale... problem w tym że mój stary ma wolne i nie wiem po zakupie jak przeszmuglować grę...
jakieś pomysły... ??


1. Nie, lepiej trochę poszukać i wydać 80...
2.
http://guildwars.pl/ - najlepsza strona na początek, warto poczytać forum.
http://gw.gamewikis.org/wiki/Main_Page http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page - 2 konkurencyjne wiki o gw, warto znać obie i z obu korzystać...
http://www.guildwarsguru.com/ - przydatne programy, aukcje i przede wszystkim forum pełne różnych pomysłów, koncepcji i doskonałych poradników...
3. Uważam tak samo jak gothicsheep. Z pozostałych wybieraj wg gustu, popróbuj różne... Kizlard nie ma racji, każdą profesją można próbować grać na pałę, i każda pokazuje swój prawdziwy potencjał dopiero gdy dobierzemy skille tak by współgrały z sobą...
4. Przed wejściem do domu rozpakuj grę i schowaj cd-key (czy jak to się nazywa) do portfela, kieszeni, gdziekolwiek... Potem mogą ci już zabrać grę, ale najlepiej wnieść ją pod koszulką, w plecaku lub jeszcze inaczej i wrzucić gdzieś do szafy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojownik walczy w zwarciu. To typowy tank. Duży pancerz.
Majac Nightfall mozesz też wybrać Derwisza, który tez walczy w zwarciu, ale ma mniejszy pancerz, choc moze atakować trzech wrogów na raz.
Te dwie postacie w Nightfal mozesz wbrać jesli lubisz bliskie spotkania z wrogiem. Wybór mależy do ciebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej.
kupując na allego pamiętaj o tym, że pudełko z grą musi być zafoliowane, dobrze jest też, kiedy zażyczysz sobie paragonu czy faktury (zaufaj mi, nie chcesz wiedzieć, po co mogą być potrzebne. nie zaprzątaj sobie tym głowy ;)).
na początek? skoro masz Nightfalla to możesz zacząć derwiszem - facet w sukience, spore obrażenia, ciekawe możliwości ''czarowania'' (rzuca na siebie zaklęcia wzmacniające ataki itp.). sam nigdy nim nie grałem, ale sporo znajomych prowadzi derwa i nie narzeka ;]
albo możesz też wziąć standardowego wojownika, dobry warek to skarb ;] sam gram nim od ponad 550 godzin, nie znudził mi się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:25, Berooman napisał:

Zamówiłem na Allegro GW Nightfall jko prezent na święta. I mam pytanko. Jaką postać wziąść
najlepiej, jeśli lubie walkę wręcz?


Nowa czy używana? Bo na Allegro to raczej nei opłaca się kupowac bo małe nieprzyjmności moga potem wyniknąć.
W Nightfall to bedziesz miał albo Warka albo Derwisza, Warek: Miecz/Topór/Młot albo Derwish: Kosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:29, wip_01 napisał:

Nowa czy używana? Bo na Allegro to raczej nei opłaca się kupowac bo małe nieprzyjmności moga


Używana. Kumpel kupił też używaną i bez problemowo gra. To pomyślałem, że jak on może to ja też.

I chyba się na tego Derwisza skuszę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:25, Berooman napisał:

Siemka!
Zamówiłem na Allegro GW Nightfall jko prezent na święta. I mam pytanko. Jaką postać wziąść
najlepiej, jeśli lubie walkę wręcz?

Co do tego co napisał CzłowiekDuch
Warrior wbiega w grupe mobów , próbując utrzymąc je na sobie. Bije ze skili opartych na adrenalinie(nabija sie w czasie walki) oraz ma duzy armor co np. dostaje mniejsze obrazenia niz derwisz. Do tego uzywa miecz/tarcza : topór/tarcza : lub młot. Z toporem i mieczem syduacja wygląda podobnie . średni dmg mieczem zadajesz duzo tzw kondycji(krwawienia itp.) , toporem zaś zadajesz wiekszy dmg ale masz mniej kondycji(choc jest kilka skili z deep woundem). Ogólnie ty bijesz i liczysz ze monk cie wyhealuje.

Derwisz imho jest trudniejszy na początek gdyż róznica niewielka , acz kolosalna(taki mały paradoks). Bijesz 3wrogów naraz , masz mniejszy armor i nie masz tarczy. Za to masz o wiele wiekszy dmg na czysto(np. obr toporu to 6-28 , a kosy którą walczy derwisz 9-41). Do tego granie derwiszem polega widzisz wrogów-> wrzucasz pełno enchów(czary wzmacniające)->wbiegasz , bijesz, wrzucasz znowu enchy gdy się kończą i liczysz ze nikt ci ich nie zdejmie( w gw. necromanci i mesmerzy moga zdejmować enchy zadając przy tym dotkliwe rany).

Mam nadzieję że pomogłem.

Kizlard-> od zawsze myslałem ze paragon chodzi a nie lata . A i robi to z włócznią. BTw ile chcesz za włucznie 15^pienćdziesiont?
Bermooman-> Nie zebym chciał być nie miły ale na gw.pl jest cały topic z 20stron jak ludzie mówią że kupili urzywaną gre na allegro i ktoś ich że tak to ujme zrobił w ch...usteczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:34, Berooman napisał:

> Nowa czy używana? Bo na Allegro to raczej nei opłaca się kupowac bo małe nieprzyjmności
moga

Używana. Kumpel kupił też używaną i bez problemowo gra.


Zobaczymy czy za 3~ miesiące też nie będzie miał problemów z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:38, lancuch napisał:

wie ktos gdzie mieszka pan ktory sprzedaje puste sygnety?


Signet of Capture? Zależy jaka kampania, w gwp np Dakk w Ember Light Camp (ale wcześniej też można kupić), w factions babka od skilli już w Kaineng Center (Michiko chyba). W nf nie wiem, bo nie mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:58, Budo napisał:

> wie ktos gdzie mieszka pan ktory sprzedaje puste sygnety?

Signet of Capture? Zależy jaka kampania, w gwp np Dakk w Ember Light Camp (ale wcześniej też
można kupić), w factions babka od skilli już w Kaineng Center (Michiko chyba). W nf nie wiem,
bo nie mam ;]

w NF od Kourny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:39, m4teU5z napisał:

Zobaczymy czy za 3~ miesiące też nie będzie miał problemów z tą grą.


Czemu za 3 miechy mam mieć problemy z gierką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:26, Berooman napisał:

Czemu za 3 miechy mam mieć problemy z gierką?

Nie pytaj się czemu, tylko się módl żebyś ich nie miał.
A problemy mogą być rozmaite.
Może się okazać że nagle nie możesz się dostać na swoje konto, bo poprzedni właściciel pozmieniał hasła.
Jeśli kupowałeś sam key, któregoś dnia prawie na pewno okaże się że konta nie masz, bo zostało skasowane przez ANet - jako wynik płatności kradzioną kartą.
Takich gier jak GW nie kupuje się z niepewnego źródła albo z drugiej ręki. Oszczędność w sumie niewielka, a szansa na jakiś kłopot spora. Na przyszłość staraj się kupować tylko zafoliowane, nieużywane pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować