Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 12:46, Monark napisał:

Dodam, że oprócz r10 glad, pozostali mieli po r8 glad...
No i pytanie, czy ma ktoś na świecie r11 glad? :P


moze ten na obrazku :P

20071226131110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:42, totek11 napisał:

siema po co sa tek kolka w guild wars np w kamadanie po co onbe sa??

Ostatniego dnia świąt będą na nich stali ludzie i tak śmiesznie się bawili - nie wiem jak Ci to lepiej wytłumaczyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:11, Arkadiusz napisał:

moze ten na obrazku :P

Pro gracze PvE zazwyczaj nie mają wielkich osiągnięć w PvP :]

@totek11
Po to są, żeby po to są że podczas po to żeby podczas finału w Sylwestra można było na nich stać i tym samym opowiadać się za Dwayną lub Grenthem. Po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś po ile stoi mniej więcej Rago''s Flame Staff? Bo chce sobie zakupić ^^ To będzie ostatni wydatek na eq mojego ele potem tylko sygnetu przechwycenia... jeszcze 61 elitek i tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 12:54, qrczak90 napisał:

Znam Dadilla, wcale nie jest taki pro, jak by sugerował jego tytuł...


W jakime sensie "znasz go", grałeś z nim raz i odrazu go znasz, no nie :P
Ale coś wątpię, aby nie był pro, tym bardziej, że nabicie r8 glad, zajmuje w hugo czasu i naprawde nieźle trzeba napie*szać... :)

@Arkadiusz

Eee tam :P Co z tego, że ma jakiś wysoki pve tytuł, w pvp raczej by się specjalnie nie sprawdził :P Qrczak ma rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:57, nieszczescie napisał:

Powie mi ktoś po ile stoi mniej więcej Rago''s Flame Staff? Bo chce sobie zakupić

Ja kupiłem za 20k i sprzedałem za 50k, więc targuj sie, może kupisz za mniej jak 20.

btw:
Eh, cały czas ćwiczę na niepunktowanym HB i marnie mi idzie. Oglądając qrczaka i jego dzisiejszą walkę (1:20) stwierdziłem że ma świetne buildy (no a jakby inaczej ;D). Player monk, 2 dervish tanków, R/P <- wszyscy na recallu oprócz R/p dotego dervish tanki z Shadow Meld... Grał świetnie, próbowałem się nauczyć takich sztuczek jak robił: teleporty do R/P po capie pierwszego shrine, po przejęciu Shadow meldy na monka i jazda na inne, potem powroty tanków w tamto miejsce... No świetne! Tylko że Qrczakowi to wychodziło ;P U mnie, przeciwnik mnie ściaga, wszystko się miesza, czasem dervishe sami se ściągają SM mimo że mają zablokowane, jest chaos i nie wiem jak nad tym zapanować :/ Qrczak jakoś tak to zagrywał, że miał cały czas wszystkie shriny ^_^

Ogólnie, z HB nie ma żartów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 16:33, Monark napisał:

W jakime sensie "znasz go", grałeś z nim raz i odrazu go znasz, no nie :P

Hmm, nie. Grałem kilka(naście) razy z nim na TA, tyleż samo razy przeciwko niemu. I dodatkowo trochę gier rozegranych na HB i sporo ze sobą gadaliśmy.

Dnia 26.12.2007 o 16:33, Monark napisał:

Ale coś wątpię, aby nie był pro, tym bardziej, że nabicie r8 glad, zajmuje w hugo czasu i naprawde
nieźle trzeba napie*szać... :)

Bycie pro =/= poświęcanie grze dużo czasu...

@Matir
Z czasem to wszystko ogarniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:17, Chlorofil napisał:

Pójdą wszystkie części na tym:
Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400
??

wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:17, Chlorofil napisał:

Pójdą wszystkie części na tym:
Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400
??

Raz: mało ramu, pobyt w miastach to będzie dla ciebie mordęga.
Dwa: karta graficzna. GW:EN eksploatuje bardzo mocno shadery. Ta karta ich nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:43, kamciu609 napisał:

Siema, czy ktoś ma r15 z HA ?

Nie.

Dnia 26.12.2007 o 19:43, kamciu609 napisał:

I czy jak ktoś ma r15 to ma inną emotke niż Fenix ?

Tak, ale nie wiadomo jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 09:48, bartek_kawa napisał:

niektóre elity są dość trudne - monk w Fedale, zaraz po wyjściu z Aspenwood Gate (?) - chodzi
z innym monkiem, obaj healerzy, jeden leczy drugiego i dość skutecznie, więc żeby solo capnąć
ta elitkę, trzeba mieć trochę cierpliwości i szczęścia ;)


Racja, ja jako assassin miałem z jego pokonaniem spory problem, ale juz np walcząc jako ranger gostek ginie w przeciągu kilkunastu sekund :) Nie ma to jak Broad Head Arrow + interrupty. W GWF z łapaniem elit najgorzej jest w Unwaking Waters - Explorable (są bodajże 3 elity, które występują tylko tam), jako że aby dojść do bossa trzeba się przebić przez prawie połowę przeciwników na mapie, a jeszcze gorzej jak mapa jest kontrolowana przez frakcję, u której masz mniej punktów uznania (jest tam tylko jeden Ressurection Shrine, więc w takim przypadku po ewentualnym zgonie drużyny można już tylko oczekiwać na wymuszony powrót do osady). Ale ogólnie to Factions jest chyba i tak najłatwiejszą kampanią do robienia Skill Huntera - w GWP idzie sobie włosy z głowy powyrywać z nerwów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przesadzasz jak zwykle... relaksacyjnie grając można zrobić skill huntera w proph w ok tydzień, tak jak ja. Po 0-10 elitek dziennie, zależnie od poziomu trudności zdobycia- co więcej duża część kasy się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 20:01, Sth`Devilish napisał:

Ale ogólnie to Factions jest chyba i tak najłatwiejszą kampanią do robienia Skill Huntera -
w GWP idzie sobie włosy z głowy powyrywać z nerwów :P


Zdecydowanie tutaj podzielam Twoje zdanie :) Chociaż Elona w sumie jest niewiele trudniejsza :P
Co do Tyrii to najgorzej wspominam łapanie elitów w Abaddons Mouth, zwłaszcza jeden elit już nie pamiętam który to był, ale miał go dryder który jako jedyny w całej grze miał tego elita i trzy razy pod rząd jak do niego szedłem to ani razu się nie zespawnował >.< dopiero za czwartym razem się dziad pojawił :)
Upierdliwe też było łapanie elitów z Mineral Springs, jest tam 5 czy 6 takich elitów co tylko tam są do złapania (więc trzeba ze 4-5 razy się tam przejść) a do tej lokacji trzeba najpierw przejść jedną (co prawda niewielką) lokację, bo bezpośredniego dostępu z outposta tam nie ma, poza tym jak to w Tyrii bywa bossowie są tam losowo rozmieszczeni, więc jak będziesz miał pecha to Ci kilka godzin zejdzie na złapanie tych kilku elitów z tej lokacji ;)
Nudne było łapanie tam elitów, ale jak się miało z kim łazić (pozdro Azra!) to nie było jeszcze tak źle ;)

Wogóle to IMO najgorsza nie jest losowość położenia bossów z elitami tylko to, że czasem w Tyrii się zdarza iż boss wogóle się nie spawnuje, takie coś potrafi mocno wkurzyć :| Miałem tak niestety czasem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:)
jezeli sciagne triala Guild Wars,to ile na nim moge grac??
czy po tym jak skonczy mi sie trial musze odrazu kupic pelna wersje czy mozna pozniej
i gdy kupie sobie pelna wersje to gdy ja zainstaluje to moja postac z triala bedzie na niej dzialac? czy musze grac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 20:10, Budo napisał:

Przesadzasz jak zwykle... relaksacyjnie grając można zrobić skill huntera w proph w ok tydzień,
tak jak ja.


Kupując Elite Tomy? Przeczytaj co napisał cinus`, ja własnie mam identyczne odczucia co do łapania elit w Prophie: duża losowość (losowi bossowie w losowych miejscach), brak outpostów (przez co czasem po jedną elitę idzie się 30-40 minut, przez bardzo bardzo zaludnione miejsca, więc run odpada), czasami bugi, jak np ten z bossem co ma Feast of Corruption (jak zginie pod ziemią, to nie da rady złapać elity...), no i nie każdy ma dostęp do wszechpotężnych hero (z heńkami idzie się pochlastać w niektórych miejscach, są po prostu do niczego). Nie przesadzam, tylko stwierdzam fakty, w Prophie nie jest łatwo z łapaniem elit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 20:37, Memorr napisał:

jezeli sciagne triala Guild Wars,to ile na nim moge grac??


14 dni lub 10 godzin. Trial mozna wykorzytać tylko raz na jednym koncie.

Dnia 26.12.2007 o 20:37, Memorr napisał:

czy po tym jak skonczy mi sie trial musze odrazu kupic pelna wersje czy mozna pozniej


No jak chcesz kontynuować grę na tym samym koncie z tymi samymi postaciami, to raczej :)

Dnia 26.12.2007 o 20:37, Memorr napisał:

i gdy kupie sobie pelna wersje to gdy ja zainstaluje to moja postac z triala bedzie na niej
dzialac? czy musze grac od nowa?


Jak zaktualizujesz konto trialowe o klucz z pełnej wersji, to wszystko się zachowa. Natomiast jeżeli założysz nowe konto i to tam wpiszesz klucz z pełnej wersji, to logiczne jest chyba to, że wtedy rozpoczniesz od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować