Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 00:35, Sth`Devilish napisał:

> ale akurat GW:F na wirtusie niema to będe miał troche gry po polsku i po angielsku ??


To bez znaczenia, nawet jeśli kupisz go sobie w Chinach, to i tak po instalacji będziesz mógł
w opcjach gry ustawić sobie język polski (lub dowolny inny, na który gra została przetłumaczona)
:)

aaa to takie buty .Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:28, kamciu609 napisał:

jak będe odblokowywał różne inskrypcje i przedmioty u kapłana baltazara to będą mi sie dodawac
punkty do tytulu "Wisdom" ?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:44, kamciu609 napisał:

/ciach/

Kupując unidy od innych graczy lub otwierając nałogowo skrzynki i liczyć, że będą wypadały same goldy. Gold ma szansę wypaść z każdej skrzynki, ale tylko za te, do których otwarcia potrzeba kluczy wartych minimum 600gp nabija Ci się dodatkowo Treasure Hunter.
P.S. Jeśli Wisdom robisz jedną postacią to każdy gold, który wpadnie w łapki innej Twej postaci dawaj do identyfikacji właśnie tej, która ma nabić w/w tytuł. Ja tak robiłem swego czasu farmiąc Monkiem GoK na HM - średnio 8-10 goldów na run - oddając je później do identyfikacji mojej Rangerce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:44, kamciu609 napisał:

eee.. ;/ dzieki =) a jak można szybko zrobić ten tytuł? :) dziekuje z góry xP


Chyba jakiś solo farm HM byłby najlepszy, tylko to i tak dużo czasu Ci zajmie, tego tytułu tak łatwo nie da się nabić :P
Ja np. jakiś czas temu farmiłem solo elemkiem na raptorach koło Rata Sum w tydzień spokojnie miałem koło 100 złotek, farmiłem gdzieś z pół godziny dziennie, max godzinę. Poza tym sporo złotek można też zdobyć farmiąc monkiem 55hp w Gates of Kryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:44, kamciu609 napisał:

eee.. ;/ dzieki =) a jak można szybko zrobić ten tytuł? :) dziekuje z góry xP

Myśle,że niegłupie jest bieganie za skarbami w NF.Jeśli masz kilka postaci to zawsze pare pkt.do tytułu dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:00, Jarzy napisał:

/ciach/

Jest to dobra metoda, gdyż często lecą z nich goldy + trochę kasy, ale niestety później trzeba czekać na "reset" danego skarbu, który trwa około miesiąca. Natomiast przy ponownym otwarciu nie ma się pewności do tego co wyleci. :/ Często później lecą purple i pupa zbita - mnie ostatnio ze skarbów w Elonie notorycznie wypadają klejnoty: diamenty, rubiny i szafiry. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:14, Pajonk78 napisał:

Często później lecą purple i pupa zbita - mnie ostatnio ze skarbów w Elonie notorycznie wypadają klejnoty: diamenty, rubiny i szafiry. :/

A mnie same fiolety i praktycznie przestałem otwierać te skarby ;)
Choć jakiś czas temu były dla mnie poważnym źródłem dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy moim zamówieniu (Nightfall i GWEN) pojawiło się jakieś "pobierz kod" i pobrałem. Co to za kod? Trial czy jakieś bonusowe przedmioty? Nie chcę tego wykorzystać jeśli nie wiem co to. :D

Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów przekonałem się do GW (nie wiem czemu, ale jakoś tak za mało krwi tam jest :PP). Postanowiłem tym razem grać derwiszem, ponieważ on przynajmniej walczy w pierwszym szeregu i ma świetne animacje ruchów kosą :) Teraz mam wybrać drugą klasę dla mojego bohatera, i nie wiem co będzie najlepsze. Widzę że gracie już nie dniami, a latami więc czekam na rzeczowe odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:17, Mertionh napisał:

Wiecie może?

Albo kod pre-release NF albo GW:EN.
Tak czy inaczej warto go dopisać do konta. Pierwszy daje bonusowy slot na postać oraz włócznię i kosę. Drugi - trzy bonusowe itemki z GW:EN (w tym dość ciekawy i uniwersalny staff).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam taki problem z Guild Wars.
Grając zawiesza mi sie komp. Nie mozna nic zrobić, ani ruch myszką, ani AltCtrlDel, no nic.
I najgorsze jest to ze wystepuje to tylko przy graniu w nią, nigdzie indziej.
Co może być tego przyczyną i co mam zrobić?
Narazie zmniejszylem jakos grafiki do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:24, wip_01 napisał:

Ostatnio mam taki problem z Guild Wars.

Od jakiegoś czasu mam to samo. Nie przytrafia się czesto, ale jeśli już...
Po prostu twarda zwiecha. Ekran zastyga w bezruchu, dźwięk się zapętla, Ctrl-Alt-Del nie skutkuje i pomaga tylko twardy reset.
Np. wczoraj zdarzyło się to na ostatnim poziomie Tombów i cały nasz gildiowy team został bez tanka. ;) Na szczeście poskutkował reconnect.
Oczywiście zdarza się to tylko w GW, inne gry (nawet te mocniej eksploatujące sprzęt, np. CoD4 czy Wiedźmin) działają prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:28, Krejt napisał:

/.../


Krejt przecież na Tombach wczoraj to ja biłem rekord, 2x zwiecha :P Ty pod koniec, ja na początku.
Mi też nie przytrafiało mi się to często tylko wczoraj naliczyłem 4 takie zwisy i wszystko wygląda tak samo jak u Ciebie. I coś mi się zdaje ze tu temp. nie ma znaczenia, to musi być coś innego. A możeby usunąc i zainstalowac ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:28, Krejt napisał:

Od jakiegoś czasu mam to samo. Nie przytrafia się czesto, ale jeśli już...


To ja przy okazji zapytam - czy ktoś ma też notoryczne problemy z errorem 007? Bo mnie wywala bardzo często przy zmianie lokacji. Nie wiem już czy to wina GW, czy łącza. Admin zapewniał mnie, ze z łączem wszystko ok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:59, walgierz napisał:

To ja przy okazji zapytam - czy ktoś ma też notoryczne problemy z errorem 007?

Nie mam i nie przypominam sobie abym miał. Ponowna wizyta u Admina?

Czy z zawiasem czy też nie, Bjuti na poddanie sie mówi "nie, nie" :D
Więc spytać sie muszę. Gdzie najszybciej zdobedę pkt. Bathazara? Musze pozbierać na skille dla hero a nie mam zamiaru kupować po 1k.
Może być wszelki sposób, każdy wypróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 13:36, wip_01 napisał:

Czy z zawiasem czy też nie, Bjuti na poddanie sie mówi "nie, nie" :D
Więc spytać sie muszę. Gdzie najszybciej zdobedę pkt. Bathazara? Musze pozbierać na skille
dla hero a nie mam zamiaru kupować po 1k.
Może być wszelki sposób, każdy wypróbuje ;)


idź, poharcuj trochę na AB. FB szybko lecą, przy okazji trochę pkt. dla Kurzicków zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować