Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam problem. Zacząłem robić quest w GWP o nazwie "To Sorrow''s Furnace", wykonałem już zadania dla dwóch npc (dla Kilroya i Orozara) i tutaj zaczynają się schody - nie wiem z jakiej cholery, ale niby mam zaliczone zadanie dla Orozara (jest przekreślone, zrobiłem w SF oba zadania dla niego i odebrałem nagrodę) - co widać w quest logu, ale jednak gra mi tego nie zalicza i pisze "Find Orozar Highstone...". Jak go znajduję, to ma tylko jedną opcję dialogową ("To Sorrow''s Furnace") i po prostu za mną podąża, a jak wejde z nim do SF to muszę robić od nowa questy dla niego (chociaż już je zrobiłem). Potrafi ktoś mi pomóc? Bo mam dziwne przeczucie, że ów quest mi się zbugował i będe go musiał robić od nowa (a wtedy szlag by mnie trafił i konto wraz z grą poleciałoby na Allegro, bo od wczoraj się z tym męcze).

20071229030940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 03:23, Budo napisał:

Hehehe, to są powtarzalne questy- możesz je robić po 500 razy


Eee, pewnyś? Robiłeś je? Wg gwwiki ten quest ma followupa i nic tam nie pisze, że jest powtarzalny. Po za tym zapomniałem wspomnieć o jednym - to "Find Orozar Highstone" pojawia mi się w questlogu tylko wtedy, kiedy jestem w Grenth''s Footprint, jak jestem gdzie indziej to wszystko wygląda ok. Mógłbym co prawda wykonać teraz zadania dla dwóch pozostałych npc, ale teraz jestem w kropce i nie wiem czy mi to zaliczy prawidłowo i będe mógł wziąć kontynuację tego questa ("The Final Assault") :/

Dnia 29.12.2007 o 03:23, Budo napisał:

zajmij się lepiej pozostałymi :)


Daj spokój, ze wszystkich questów jakie zrobiłem w GWP i GWF, ten jest najciekawszy. Inne to taka nuuuuuda, że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 03:35, Sth`Devilish napisał:

Eee, pewnyś? Robiłeś je?


Możesz jeszcze sprzedać konto na allegro ^^
Powinno być ok, robiłem je nieraz i na bank są to questy powtarzalne- Killroy to dla mnie taki przerywnik i zajęcie na 20 minut jak nie mam co robić :)
Z Orozarem tak samo, jest przecież Oro farm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 03:35, Sth`Devilish napisał:

Wg gwwiki ten quest ma followupa i nic tam nie pisze, że jest powtarzalny.

Budo ma racje :)
Quest jest rzeczywiscie powtarzalny, a po zrobieniu pozostałych 2 dostaniesz finalowy którego ukonczenie skutkuje statuetką w Hall of Monuments (oczywiscie pod warunkiem ze masz tez Eye of the North).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>po zrobieniu pozostałych 2 dostaniesz finalowy którego

Dnia 29.12.2007 o 09:01, urszula napisał:

ukonczenie skutkuje statuetką w Hall of Monuments (oczywiscie pod warunkiem ze masz tez Eye
of the North).


O kurka tego nie wiedziałem ;]
Czy są jeszcze jakies statuetki o których nie wiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 10:11, Budo napisał:

>po zrobieniu pozostałych 2 dostaniesz finalowy którego
> ukonczenie skutkuje statuetką w Hall of Monuments (oczywiscie pod warunkiem ze masz tez
Eye
> of the North).

O kurka tego nie wiedziałem ;]
Czy są jeszcze jakies statuetki o których nie wiem? :P

Ogólnie dodawane są do HoM "misje specjalne" - jak FoW, UW, Urgoz i Deep no i SF wraz z elitarną misją z nf (nie pamiętam nazwy)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób zorientowanych.

Mam Nf i tam jest przetłumaczona instrukcja.

Zamówiłem sobie Propa i Fc (pudełko Rytualist) i mam pytanie czy tam też są przetłumaczone instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:18, Mertionh napisał:

Zamówiłem sobie Propa i Fc (pudełko Rytualist) i mam pytanie czy tam też są przetłumaczone
instrukcje?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 10:11, Budo napisał:

>po zrobieniu pozostałych 2 dostaniesz finalowy którego
> ukonczenie skutkuje statuetką w Hall of Monuments (oczywiscie pod warunkiem ze masz tez
Eye
> of the North).

O kurka tego nie wiedziałem ;]
Czy są jeszcze jakies statuetki o których nie wiem? :P


z tej serii sa:
Eternal Conqueror of Sorrow''s Furnace
Eternal Conqueror of The Fissure of Woe
Eternal Conqueror of The Underworld
Eternal Conqueror of The Deep
Eternal Conqueror of Urgoz''s Warren
Eternal Conqueror of the Domain of Anguish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:11, ShaDoW Energy napisał:

Czy możecie mi powiedzieć jakie jest sterowanie w Guild Wars? Czy jest Kliknij Walcz? Czy też
coś typu Oblivion, Morrowind?

WASD + myszka. Możesz też sterować samą myszką, ale jest to mniej komfortowe i gorzej się IMO gra. Walka odbywa się automatycznie, tzn., klikasz na wroga i twoja postać sama wykonuje atak, do ciebie należy odpalanie w tym czasie skilli w odpowiedniej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:16, gothicsheep napisał:

> Czy możecie mi powiedzieć jakie jest sterowanie w Guild Wars? Czy jest Kliknij Walcz?
Czy też
> coś typu Oblivion, Morrowind?
WASD + myszka. Możesz też sterować samą myszką, ale jest to mniej komfortowe i gorzej się IMO
gra. Walka odbywa się automatycznie, tzn., klikasz na wroga i twoja postać sama wykonuje atak,
do ciebie należy odpalanie w tym czasie skilli w odpowiedniej kolejności.

Znasz jakieś darmowe MMORPG gdzie nie ma kliknij walcz? Wolę sterowanie klawiszami, coś ala Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 01:49, Crazy frogus napisał:

Zawsze pozostaje robienie książek. :p Ale to nudnawe jest.

Taaaa,książek mi sie nie chce robić :/ Najbardziej opłaca sie chyba wypełniać książki w HM,ale do tego trzeba ekipe mieć.Trzeba będzie wymyślić coś efektywnego w Dalada Uplands przy pomocy Ursana albo devourera na HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować