Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 20:46, Chlorofil napisał:

Chciałbym się poradzić która broń jest lepsza i z którą chodzić ?:

Ja tam bardziej lubie ten pierwszy :) Wpakuj w niego 20/20 i 30HP.O 15>50 nie będe wspominał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:39, Solstheim napisał:

Imho Firey dragon sword ma ładny skin nie wiem jak ten drugi miecz bo nie znam jego nazwy po pol.


poprostu longsword [tak na przyszłość :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 00:07, Lord Ya napisał:

To nie trial dla mnie, ja już swoje GW mam ;).


Wiem, często piszę w takiej formie ;]
Imo nie musisz mieć żadnej części, po co byłby trial wtedy? Dużo ludzi próbowało nie mając żadnej gry z serii gw i było ok... ale może niech jeszcze ktoś się wypowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:09, kamciu609 napisał:

gdzie najlepiej farmić punkty asurów? I do tego łowcy talentów mogę czyjeś książki zanosić
aby dawał mi punkty asurów ?


Najlepsza miejscówka do farmienia asura pointów jest w Magus Stones, zaraz po wyjściu z Rata Sum. Wyczyszczenie całej okolicy zajmuje godzinę, lub trochę więcej, a zarobić można od 3-5k punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 09:50, Tovaries napisał:

> Imho Firey dragon sword ma ładny skin nie wiem jak ten drugi miecz bo nie znam jego nazwy
po pol.

poprostu longsword [tak na przyszłość :) ]

Ahahaha. Tam pisze przeciez "długi miecz" tyle że było tez "ognia" i widząc fire dmg skojarzyłem że to fiery dragon sword. Sork moja pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:09, kamciu609 napisał:

gdzie najlepiej farmić punkty asurów? I do tego łowcy talentów mogę czyjeś książki zanosić
aby dawał mi punkty asurów ?

Patryk dobrze pisze, ale jeśli masz asasyna lub elementalistę, zabijaj buildem na green farm bossa raptorów Rekoff Broodmother. Run z Rata Sum na HM zajmuje ok. 90 sekund i przynosi ok. 100 punktów reputacji (plus elite assassin tomy, zielone sztylety, scrolle, goldy, lockpicki...). W ten sposób w 3 dni nabiłem (od zera) rank 5 niebędny do kupna asuriańskiej zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ...... kiedy będzie lucky/unlucky na tym evencie, o ile będzie :P. Bo czekam i czekam... a widzę te kółeczka w Kamadanie i domyślam się że będzie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:19, Bingolo napisał:

ehhh...w kamadanie jak zwykle na evencie dużo noobków:P

I oczywiście wszyscy prześmiewcy zamiast im pomóc, to tylko głupio dogadują. Bo wiadomo że każdy pr0 zaczynał swoją przygodę w GW mając conajmniej People Know Me.

Zawsze możesz pozwiedzać International albo Russian-1.

Yanek12>> 1.01, ale nie licz że nabijesz jakieś kolosalne ilości punktów. Każdy finał to zaledwie kilkanaście rund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krejt może się mylę, ale te kółeczka nie będą nabijały Lucky/Unlucky - one mają tylko za zadanie pomóc wygrać Dwaynie lyb Grenthowi, a co za tym idzie determinują jakie nakrycie głowy otrzymamy - innego przeznaczenia chyba nie będą mieć.

Edit do poniższego
drógi, dywany? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już dałem 1 reporta...pierwszego w życiu...ale gość na drógi dzień znowu spamował w kamadanie...jak ja nienawidze tego miasta


jaka czapa jest dla dywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:33, Pajonk78 napisał:

Krejt może się mylę, ale te kółeczka nie będą nabijały Lucky/Unlucky - one mają tylko
za zadanie pomóc wygrać Dwaynie lyb Grenthowi, a co za tym idzie determinują jakie nakrycie
głowy otrzymamy - innego przeznaczenia chyba nie będą mieć.

Może się mylisz. :)
Dwayna vs. Grenth w Kamadanie i LA to nic innego, jak "drużynowe" 9 rings. Jak najbardziej nabijają one Lucky/Unlucky, a przynajmniej rok temu nabijały na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:42, sony ericsson napisał:

Mam pytanie. Jak juz będzie ten finał eventu, to jak mogę dostać swiąteczne nakrycie głowy?

Musisz po prostu być na finale (do końca). Czapkę od Grentha dostajesz w dystryktach wspierających Grentha, od Dwayny - w dystryktach "dwaynowych". Zawsze przed finałem gracze umawiają się, którego boga wspierają w danym dystrykcie. Zazwyczaj nieparzyste = Grenth, parzyste = Dwayna, ale nie jest to żadna zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować