Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 15:16, nieszczescie napisał:

Na serio, czy sobie jaja robisz ?

Czy wujek Walgierz kiedyś kłamał? Oczywiście, że nie :D
Ciekawe kiedy miasta powrócą do normalnego wyglądu, bo te święta już mi wodę z mózgu robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:19, Earthshaker napisał:

> Na serio, czy sobie jaja robisz ?
Czy wujek Walgierz kiedyś kłamał? Oczywiście, że nie :D


Nie no kiedyś na pewno kłamał :P Wolałem spytać.
Mail już wysłany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:19, Earthshaker napisał:

Czy wujek Walgierz kiedyś kłamał? Oczywiście, że nie :D
Ciekawe kiedy miasta powrócą do normalnego wyglądu, bo te święta już mi wodę z mózgu robią.


Pokiełbasiło mi się coś, czy w zeszłym roku ogłosili zwycięstwo Grentha i była dłuższa zima? Mnie pasi, bo pofarmiłbym sobie jeszcze ajerkoniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:22, walgierz napisał:

> Czy wujek Walgierz kiedyś kłamał? Oczywiście, że nie :D
> Ciekawe kiedy miasta powrócą do normalnego wyglądu, bo te święta już mi wodę z mózgu robią.


Pokiełbasiło mi się coś, czy w zeszłym roku ogłosili zwycięstwo Grentha i była dłuższa zima?
Mnie pasi, bo pofarmiłbym sobie jeszcze ajerkoniaków.


A kto wygrał Grentch? :> No podobno miała być dłuższa zima jak wygrałby Grentch , ale lipa..
PS: Dlaczego mnie bloknąłeś w GW? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:28, Budep napisał:

A kto wygrał Grentch? :> No podobno miała być dłuższa zima jak wygrałby Grentch , ale lipa..

Nie wiem kto wygrał, tak tylko się zastanawiałem.

Dnia 02.01.2008 o 15:28, Budep napisał:

PS: Dlaczego mnie bloknąłeś w GW? :>

Bo nie lubię handlu na whispie ;P Takie sprawy to na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wiele czytalem o wlamach na konta GW
Stwierdzilem ze trzeba cos z tym zrobic
i zalozylem nowe konto emailowe na o2 tylko dla GW
loguje sie do gry chce zmieniac konto email na moim koncie w GW a tu lipa
ktos juz takie konto uzywa

dopowiem ze spokojnie na nowym koncie na o2 juz sie logowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:33, walgierz napisał:

> A kto wygrał Grentch? :> No podobno miała być dłuższa zima jak wygrałby Grentch , ale
lipa..
Nie wiem kto wygrał, tak tylko się zastanawiałem.

A! Śnieg jeszcze jest , więc jak masz odłamki idź do kolekcjonerów i u nich wymień na prezenty. Może akurat wypadnie piwo? :>

Dnia 02.01.2008 o 15:33, walgierz napisał:

> PS: Dlaczego mnie bloknąłeś w GW? :>
Bo nie lubię handlu na whispie ;P Takie sprawy to na priv ;)

Nie rozumiem. Ja Ci żadnych propozycji handlu nie wysyłałem :( A ty mi dałeś ignore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:01, walgierz napisał:

> Miałabym pytanie... Może to nie jest miejsce, ale byłam na stronie guildwars.com i nie
wiem, cor robić.
> Ktos mi się włamał na konto w grze, przejął nawet mail /lub na odwrót, nie wiem co pierwsze/.

> Szukałam czegoś na stronie, ale nie znalazłam. Pewnie źle szukałam... Był tekst o privacy
policy, ale mail podali do czegoinnego.
> Nie wiem, co robić. Do gmaila juz pisałam, że się ktos włamał. I jeszcze to...

Przykra sprawa, ale przerabiałem to osobiście :/
Pierwsza rzecz - format komputera, instalacja Windowsa, antywira i firewalla. Dlatego, że jeśli
nikomu nie podawałaś hasła, to pewnie masz na komputerze jakiś programik typu keylogger.
Druga kwestia - zakładasz maila, którego będziesz używała tylko jako loginu GW, nigdzie go
nie podawaj. Hasło niech będzie dobrze dobrane (litery i cyfry, coś co Ty zapamiętasz, a dla
innych jest bezsensownym zbiorem).
Trzecia kwestia - zakładasz konto na PlayNC: https://secure.plaync.com/cgi-bin/accountManagement.pl

Jest to konieczne, bo po napisaniu maila do pomocy technicznej odpisali, że przyjmują jedynie
formularze wysyłane ze swojego konta. Po założeniu konta znajdujesz opcję help i wysyłasz formularz.
Opisz (oczywiście po angielsku ;) ) sytuację i czekaj na odzew. Po max dwóch dniach odpiszą.
Poproszą o podanie numerów kart aktywacyjnych kampanii, które posiadasz, potem przybliżonego
czasu utworzenia konta i faxu z fotokopią kart i paragonów/faktur zakupu GW, jeśli takie jeszcze
posiadasz. Następnie po zaakceptowaniu przyślą formularz z prośbą o podanie bezpiecznego maila,
który stanie się nowym loginem, wreszcie przyślą nowe hasło, które będziesz mogła sobie zmienić
na dowolne (polecam znowu jak najtrudniejsze i inne niż na mailu).
Czwarta kwestia - Zainstaluj GW bez żadnych modów.
Tyle pamiętam. Powodzenia życzę w odzyskiwaniu konta.


No nie podawałam... ale było tak głupie, że mozna je było nawet w google znaleźć... Więc nie wiem... Format... przerażające nieco. Ale to dla bezpieczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:34, Zebek napisał:

i zalozylem nowe konto emailowe na o2 tylko dla GW


Ponoć tlen to kiepski wybór. Ja właśnie tam miałem konto, a już nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:48, walgierz napisał:

Ponoć tlen to kiepski wybór. Ja właśnie tam miałem konto, a już nie mam...


O2 jest beznadziejne chociażby z tego powodu, że nie da się uwzględnić w haśle małych/dużych liter, co na dzisiejsze standardy wydaje się nie do pomyślenia. Najlepszą opinię z darmowych skrzynek ma GMail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś na o2. Mogę od razu powiedzieć: załóż na gmail :) Niedawno, chyba z 3 dni czekałem na nowe hasło do GW -_- , a na gmail''u czeka się z max 10sec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:34, Zebek napisał:

/../


I podam kolejny powód why not, dlaczego nie :P
Otóż właśnie mając konto na o2, kumpel z gildii został pozbawiony konta do gry.
Stało się tak ponieważ shackowali mu tą pocztę a tam był mail i konto przyszło z otwartymi ramionami.
I teraz ma taki problem ze wogóle grać nie może, a ktoś pogrywa sobie na jego koncie bo widziałem na Guild Logu, że miał logowanie a w tym czasie wogóle dostępu nie miał.
GMail :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w miarę realistycznie :) :

Fajny skin, 15^50, ale 19% long. ench. w ogóle się nie komponuje. Włóż albo +5e i +20%, to będziesz miał prawie perf. caster ( chociaż nie wiem czy ktoś ją będzie nosił ) lub 20/20 i +30HP - w zasadzie tylko zduplikujesz Courage of Forgotten. A jeśli chcesz sprzedać ją w takim stanie w jakim jest to imo ok. 5k i nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc event się już skończył :) Zdobyłem trochę itemów, brałem udział w zabawach i w finale. Ogólnie było miło. Aha, proszę o wycenę tej tarczy i od razu mówię, że nie mogę z niej nic wyjąć (oprócz surowców).

20080102183656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować