Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

nauczy mnie ktoś farmic solo elem na raptorach? plz, lub farmić jakiegoś boss, proszę bardzo. wiele razy próbowałem i nie mogę ;( i oglądałem filmiki na yutube... postać: Mam Fajne Cycki szepnijcie błagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie człowiek wkurzył dziś. Sytuacja: handluje sobie spokojnie. Kupuje od gościa stack iron ingots za 3,5k. Minute po transakcji koleś się odzywa żebym mu je odsprzedał, bo potrzebuje na zbroje (a na sobie primeval). I łazi za mna i wypisuje "plz,plz, plz...". Normalnie ręce opadają z kim to się człowiek spotyka. Dodam, że na czacie nadal oferował 150 iron ingots na sprzedaż. Ehhh są ludzie i kaloryfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:52, HumanGhost napisał:

Ale mnie człowiek wkurzył dziś. Sytuacja: handluje sobie spokojnie. Kupuje od gościa stack
iron ingots za 3,5k. Minute po transakcji koleś się odzywa żebym mu je odsprzedał, bo potrzebuje
na zbroje (a na sobie primeval). I łazi za mna i wypisuje "plz,plz, plz...". Normalnie ręce
opadają z kim to się człowiek spotyka. Dodam, że na czacie nadal oferował 150 iron ingots na
sprzedaż. Ehhh są ludzie i kaloryfery.



Ojjj...wiem że są , i jeszcze gorsi. Najlepiej wyłączyć Local , dać ignore i już. Już nie wspominając o polskich dystryktach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:10, tybanus napisał:

hi ho mam pytanko zamierzam kupić NIGHTFALL i czy będe wtedy widział graczy z factions eye
of the north i reszty?

Jeżeli się pojawią na terenach Elony, to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:10, tybanus napisał:

hi ho mam pytanko zamierzam kupić NIGHTFALL i czy będe wtedy widział graczy z factions eye
of the north i reszty?

Jak odwiedzą Elonę (kontynent z Nightfalla) to tak. Będziesz mógł z nimi być w drużynie, ale nie będziesz mógł np. grać zabójcą i rytualistą, nie będziesz mógł też korzystać z umiejętności z pozostałych części GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym kilka buildów dla Rangera (tak , stworzyłem sobie Rangera PVP , wiecie , nie mam tam za wielu skilli , więc proszę jakiś podstawowy :>) PvP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:39, Budep napisał:

Prosił bym kilka buildów dla Rangera (tak , stworzyłem sobie Rangera PVP , wiecie , nie mam
tam za wielu skilli , więc proszę jakiś podstawowy :>) PvP :)


Zawsze zawata i gotowa...Victoria :)
http://www.pvxbuilds.com/index.php?title=Main_Page
A jak mało to za pkt. Balthazara sie je odblokowuje u Kapłana Balthazara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:39, Budep napisał:

Prosił bym kilka buildów dla Rangera (tak , stworzyłem sobie Rangera PVP , wiecie , nie mam
tam za wielu skilli , więc proszę jakiś podstawowy :>) PvP :)

Toucher i do przodu ^^
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/N_Touch_Ranger

Ale szykuj się na wyzwiska od nubów. Build jest jak dla mnie genialny, a jego autor zasługuje na nobla. Prawda, że używanie go czyni "nietykalnym" (o ile ktoś umie się nim posługiwać), ale AN nie zamierza go nefić.

Edit: Ile warty jest Golden Flame of Balthazar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:44, bartek_kawa napisał:

Ale szykuj się na wyzwiska od nubów. Build jest jak dla mnie genialny, a jego autor zasługuje
na nobla. Prawda, że używanie go czyni "nietykalnym" (o ile ktoś umie się nim posługiwać),
ale AN nie zamierza go nefić.

Toucher jest naprawdę świetny, a wyzwiska potrafią być wkurzające. Tylko teraz tacy Rangerzy mają problem - dobry mesmer i nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taczerzy nie są już takimi bogami PvP (no, głównie RA i AB, prawdziwi pr0 gracze nawet nie spluną na pokryte kurzem Ancestral Lands), ludzie nauczyli się ich zjeżdżać degenem i cripplingiem. A dzięki ostatniemu wysypowi mesów i rangerów-condition spammerów na AB taczerzy robią tam tylko za dodatkowe ciała dla MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:44, bartek_kawa napisał:

Toucher i do przodu ^^
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/N_Touch_Ranger

Ale szykuj się na wyzwiska od nubów. Build jest jak dla mnie genialny, a jego autor zasługuje
na nobla. Prawda, że używanie go czyni "nietykalnym" (o ile ktoś umie się nim posługiwać),
ale AN nie zamierza go nefić.

No, build dobry, ale teraz już chyba rzadziej spotykany, bo jak widać przeszedł on do archiwum. A co to tego "o ile ktoś umie się nim posługiwać", to myślę, że nie ma takiego gracza w GW, który nie umiałby z niego korzystać. Bo co jest trudnego we wciskaniu na przemian klawiszy 1, 2, a co jakiś czas 3 :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:44, bartek_kawa napisał:

Toucher i do przodu ^^
Ale szykuj się na wyzwiska od nubów.

Dla mnie nubem jest tylko taki toucher, który mieni się pr0 graczem. To build tak prosty jak budowa cepa...

Dnia 03.01.2008 o 17:44, bartek_kawa napisał:

Prawda, że używanie go czyni "nietykalnym" (o ile ktoś umie się nim posługiwać), ale AN nie zamierza go nefić.

Guzik prawda. Cripple, nie podłazić i zjechać go z dystansu w kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:41, wip_01 napisał:

/../

Oooo to mnei przestraszyles...chyba bede zmienial meila.:D Nie dosc, ze guild wars pisze mi ze tego maila nie ma to jeszcze moga go shackowac, a tam jest haslo itp.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:52, Adam k. napisał:

Oooo to mnei przestraszyles...chyba bede zmienial meila.:D Nie dosc, ze guild wars pisze mi
ze tego maila nie ma to jeszcze moga go shackowac, a tam jest haslo itp.:/

Lepiej przestraszyć kogos zawczasu, niż ujrzeć jego przerażenie kiedy nie wie jak konto odzyskać :>
Zmień, zmień na Gmail najlepiej. Ale jakto pisze ze maila nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować