Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2008 o 17:56, Tokix napisał:

macie jakieś linki to Screenów, ale na PEŁNYCH DETALACH, jak gra wygląda w najlepszym wypadku
:P

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=279882&n=32 - moja galeria ze Sneak-Peak Weekendu w GW:EN.

Przy okazji jeszcze tego linka udało mi się z tego wątku wygrzebać: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=32735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 17:55, wip_01 napisał:

Lepiej przestraszyć kogos zawczasu, niż ujrzeć jego przerażenie kiedy nie wie jak konto odzyskać
:>
Zmień, zmień na Gmail najlepiej. Ale jakto pisze ze maila nie ma?

No wlasnie nie wiem, pisze cos, ze go nie wykrywa czy jakos tak. Byc moze dlatego ze na niego rzadko zagladam i jakis aktualizacji nie klikam. Nie wiem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:23, Adam k. napisał:

No wlasnie nie wiem, pisze cos, ze go nie wykrywa czy jakos tak. Byc moze dlatego ze na niego
rzadko zagladam i jakis aktualizacji nie klikam. Nie wiem.:(


Przepisz tu dokłądnie całe ogłoszenie. Raczej nie spotkalem sie aby trzeba było klikać jakieś link nt. aktualizacji. Proponuje sprawdzic czy napewno dobrze wpisujesz ten mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:28, wip_01 napisał:

Przepisz tu dokłądnie całe ogłoszenie. Raczej nie spotkalem sie aby trzeba było klikać jakieś
link nt. aktualizacji. Proponuje sprawdzic czy napewno dobrze wpisujesz ten mail.

Tutaj screen:
Na pewno daje dobrego maila sprawdzalem 3 albo 4 razy.:/

20080103192135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:23, Adam k. napisał:

Na pewno daje dobrego maila sprawdzalem 3 albo 4 razy.:/


Jedyne rozwiązanie jakie widzę to założnie poczty na GMailu i tam wysłanie tego emaila, co jest równo znaczne ze zmianą emaila do logowania. Bezpieczna poczta = bezpieczne konto ;) (nieczym pieniądze u mamusi ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serialnie uważasz,że Toucher to dobry build?Grałem tym buildem,gdy stał sie popularny dawno temu i stwierdzam,że jest do d...y :/ Praktycznie każdy,prócz głupich wojów,może go skasować :/ Gdy grałem RtW Burning Arrow na AB czasem widziałem Toucherów i wtedy zżerałem ich kilkoma strzałami bez problemu.Na TA lub RA też niebardzo Toucherem sie da :/ Przynajmniej ja nie umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:23, Adam k. napisał:

Tutaj screen:
Na pewno daje dobrego maila sprawdzalem 3 albo 4 razy.:/


Ja tez tak miałem xD musiałem zmienić email, zmieniłem na wp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:36, kamciu609 napisał:

jaka jest najdroższa broń? bo chce sie szybko wzbogacić :) Dziękuje z góry ;]

Mnie sie wydaje,że może to być perfekt Voltaic Spear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:01, Krejt napisał:

> macie jakieś linki to Screenów, ale na PEŁNYCH DETALACH, jak gra wygląda w najlepszym
wypadku
> :P
W recenzji GW:EN Fetta masz trochę screenów robionych przeze mnie na maksymalnych detalach:
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1704

No dosyć spoko, ale nie wygląda tak ładnie jak LOTR online....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:02, gothicsheep napisał:

> macie jakieś linki to Screenów, ale na PEŁNYCH DETALACH, jak gra wygląda w najlepszym
wypadku
> :P
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=279882&n=32 - moja galeria ze Sneak-Peak Weekendu w GW:EN.

Przy okazji jeszcze tego linka udało mi się z tego wątku wygrzebać: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=32735

No nawet nice, ale nie tak ładna jak LOTR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie. A mianowicie : Czy 40k, które dałem za Q11 perf. Elemental Sworda, to dobra cena ? Nurtuje mnie to pytanie, ponieważ nie jestem pewien czy nie przepłaciłem ...

@ Tokix -> Jeżeli masz zamiar zainwestować w tą grę i lubisz RPG, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej :) Grafika w grze imo jest super, ale nie gra ona znaczącej roli - liczy się sama gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:56, kamciu609 napisał:

A gdzie to dropie? znalazłem na wiki http://wiki.guildwars.com/wiki/Voltaic_Spear


-_-

Wypis z w.w. artykułu na wiki:

Location
Eye of the North
* Drops from Slavers'' Exile (Elite) bosschests:
o Chest of the Slaver after defeating Justiciar Thommis, Rand Stormweaver, Selvetarm or Forgewight.
o Hierophant''s Chest after defeating Duncan the Black
o Also dropped by Enchanted Spears
* Drops from Fissure of Woe Chest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:29, Jarzy napisał:

Serialnie uważasz,że Toucher to dobry build?Grałem tym buildem,gdy stał sie popularny dawno
temu i stwierdzam,że jest do d...y :/ Praktycznie każdy,prócz głupich wojów,może go skasować
:/ Gdy grałem RtW Burning Arrow na AB czasem widziałem Toucherów i wtedy zżerałem ich kilkoma
strzałami bez problemu.Na TA lub RA też niebardzo Toucherem sie da :/ Przynajmniej ja nie umiem
;)

A już miałem napisać w poście, że tylko skończony idiota nie potrafi się tym posługiwać ^^ Powiem tak - ja tym buildem nie gram (tzn. zrobiłem sobie R/N w celu zrobienia touchera, ale nie grałem nim w praktyce, i zawsze czeka na lepsze czasy). Ale sam build mi wygląda za rozsądny. Z kolei, nie bez powodu jest on w archiwum pvx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jarzy ustaw se ten własny tytuł, albo chociaż powiedz, że chcesz mieć sekretarza do końca, bo na wt siedzisz od 28 grudnia. Najlepszego w Nowym Roku, sorka za spam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:59, tybanus napisał:

i takie pytanko na szybko jest tylko jeden oficjalny serwer czy kilka???
hehe jutro będzie GWFN hehe


W pewnym sensie tak, jest tak jakby jeden oficjalny serwer :) A mówiąc ściślej: istnieje podział, ale jedynie na dystrykty językowe (po to aby uniknąć nadmiernych tłumów w miastach), które można sobie dowolnie zmieniać, a te istnieją tylko w miastach i osadach (bo poza miastami to tak jakby każda drużyna miała inny serwer - nikt nie może dołączyć do drużyny po wyjściu z miasta/w trakcie misji, no i nie spotkasz tam żadnych innych graczy oprócz tych w twojej drużynie, aż do momentu powrotu do miasta lub osady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować