Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam pytanie do osób bawiących się Kartografa Kintaju i korzystających z Texmoda i Cartography Made Easy. Na poniższych screenach zaznaczyłem parę skrawków, które wg tego moda nie zostały jeszcze odkryte. Pytanie brzmi: czy da się je w ogóle odkryć? Bo ciągle łaże po ścianie, kręce się dookoła, próbuje i próbuje i nic nie wchodzi... A braknie mi już tylko 0.3% do 100% mapy (nie zmapowałem jeszcze terenu, gdzie jest tutorial i festiwal, ale mam przeczucie, że przez najbliższy prawie rok nie będe mieć okazji aby się tam udać, dlatego próbuję inaczej i pytam was).

20080104000525

20080104000535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło bardziej o efektywne posługiwanie sie tym buildem a nie robienie za mięso armatnie dla wszystkiego co potrafi mnie spowolnić :/

Devilish->a da sie kręcić po linii prostej? XD

Budo->ustawiłbym se tytuł bardzo chętnie tylko jak? :P Ekhem...jakim wt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 00:28, Jarzy napisał:

Budo->ustawiłbym se tytuł bardzo chętnie tylko jak? :P Ekhem...jakim wt?

[offtop] O ile mi wiadomo, możesz wejść w ustawienia forum (na dole strony głównej) i tam wpisać sobie swój Własny Tytuł.

Farciarzu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke zastanawiające są skarby w NF :/ Raz dostaje złoty przedmiot a innym razem fiolet.Mowa oczywiście o tej samej postaci.Wydawało mi sie,że im częściej otwiera się skrzynię ze skarbem tym bardziej zmniejsza się szansa na złotko i im "dalszy" skarb sie otwiera tym większa szansa na fiolet niż złoto.A tymczasem otworzyłem skarb w Mehtani Keys->złoto.Skar w Jahai Bluffs->fiolet,Forum Highlands->złoto :/

Krejt->Aj tam przesadasz z tym fartem.Wystarczy odpowiednio posty klepać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 01:54, Jarzy napisał:

Aj tam przesadasz z tym fartem.Wystarczy odpowiednio posty klepać i tyle.


Znaczy się z zegarkiem w ręku :) Minimum godzine odstępu ;)

Btw, sprawa z mapą nieaktualna, udało mi się zdobyć te ostatnie 0.3% wykorzystując pewien bug w Eredon Terace (odsyłam na wikii) i mam dzięki temu Kind of a Big Deal :] Może i troszkę poszedłem na łatwiznę, ale przynajmniej nie będe musiał czekać do Canthan New Year ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:36, kamciu609 napisał:

jaka jest najdroższa broń? bo chce sie szybko wzbogacić :) Dziękuje z góry ;]

Stanowczo perf Eternal Blade non-insc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 07:51, Pajonk78 napisał:

Stanowczo perf Eternal Blade non-insc. ;)

Bulszit, chyba że to był kolejny z tych słynnych ciętych dowcipów. Najdroższym skinem był i nadal jest Crystalline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 08:55, qrczak90 napisał:

Bulszit

Raczej: bullshit - nie spolszcza się takich słów. ;P
Pokaż mi cenę perf Crystaline Sworda i sprawdź sobie jaką cenę osiągnął insc perf Eternal Blade - jeśli byłby on non-insc to jego cena byłaby jeszcze wyższą, więc... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:00, Pajonk78 napisał:

Raczej: bullshit - nie spolszcza się takich słów. ;P

Bulszit -.-

Dnia 04.01.2008 o 09:00, Pajonk78 napisał:

Pokaż mi cenę perf Crystaline Sworda i sprawdź sobie jaką cenę osiągnął insc perf Eternal Blade
- jeśli byłby on non-insc to jego cena byłaby jeszcze wyższą, więc... ;P

Cena jaką osiągnął, a jego realna wartość rynkowa to dwie różne rzeczy, więc... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:02, qrczak90 napisał:

Cena jaką osiągnął, a jego realna wartość rynkowa to dwie różne rzeczy, więc... ;P

Pokaż mi w takim razie cenę perf Crystaline, bo na razie walisz tylko farmazony... zresztą jak w 90% swoich wypowiedzi. ;P
Dla porównania: Eternal Blade - poza lepszym IMO wyglądem - został sprzedany za 100k+1250e+Vizu+200Ambraces - dać link do strony? Z miłą chęcią zobaczę gdzie Crystaline Sword osiągnął wyższą cenę. Zresztą Eternal Blade jest znacznie rzadszym dropem i w grze znajduje się ich może łącznie 10, w tym jeden perf, więc...

Dnia 04.01.2008 o 09:02, qrczak90 napisał:

Bulszit -.-

Niereformowalny i niedouczony jesteś. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:04, Pajonk78 napisał:

Pokaż mi w takim razie cenę perf Crystaline, bo na razie walisz tylko farmazony... zresztą
jak w 90% swoich wypowiedzi. ;P
Dla porównania: Eternal Blade - poza lepszym IMO wyglądem - został sprzedany za 100k+1250e+Vizu+200Ambraces
- dać link do strony? Z miłą chęcią zobaczę gdzie Crystaline Sword osiągnął wyższą cenę.

Powtórzę: Cena jaką osiągnął, a jego realna wartość rynkowa to dwie różne rzeczy, więc... ;P
Najwyraźniej tego nie zrozumiałeś, więc jeszcze raz: Eternal faktycznie osiągnął najwyższą cenę ever, ale niedługo potem bardzo spadł i tym samym Crystalline nadal jest najdroższy.

Dnia 04.01.2008 o 09:04, Pajonk78 napisał:

Zresztą
Eternal Blade jest znacznie rzadszym dropem i w grze znajduje się ich może łącznie 10, w tym
jeden perf, więc...

Może 10? W takim razie mam bardzo bogatych i fartownych znajomych z gildii/alliance ;)

Dnia 04.01.2008 o 09:04, Pajonk78 napisał:

Niereformowalny i niedouczony jesteś. ;P

Te nieuki z Cambridge uważają inaczej, więc będę sobie bulszitował do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:20, qrczak90 napisał:

/ciach/

Cały czas czekam na podanie konkretnej ceny zamiast czczej gadaniny, która jak na razie udowadnia, że jesteś w błędzie, a już na pewno nie pokazuje, że ja się mylę. :>

Dnia 04.01.2008 o 09:20, qrczak90 napisał:

Te nieuki z Cambridge uważają inaczej, więc będę sobie bulszitował do woli :P

http://translate.pl/odp.php4?direction=1&word=bullshit
http://translate.pl/odp.php4?direction=1&word=bulszit
Podczas, gdy źródło, na które się powołujesz pokazuje nam równie ciekawy wynik: http://dictionary.cambridge.org/results.asp?searchword=bulszit&x=52&y=1
http://dictionary.cambridge.org/define.asp?key=10192&dict=CALD
Drogi "ynteligencie" jeszcze będziesz się spierał, czy wreszcie spasujesz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:28, Pajonk78 napisał:

Cały czas czekam na podanie konkretnej ceny zamiast czczej gadaniny, która jak na razie
udowadnia, że jesteś w błędzie, a już na pewno nie pokazuje, że ja się mylę. :>

700k, Eternal - 200k.

Dnia 04.01.2008 o 09:28, Pajonk78 napisał:

Drogi "ynteligencie" jeszcze będziesz się spierał, czy wreszcie spasujesz? :>

Czy mnie oczy mylą, czy właśnie próbowałeś mi udowodnić, że w języku angielskim nie ma takiego słowa jak "bulszit"? XD Poza tym nie powoływałem się na słownik Cambridge, a na ich egzaminy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:42, qrczak90 napisał:

/ciach/

Dowody, dowody i raz jeszcze dowody. Równie dobrze mogę napisać, że na egzaminach w Cambridge istnieją takie słowa jak "sdfafdsaxda" oraz "fsadfrbtsc", a w grze najdroższy przedmiot to biały Ornate Shield , który kosztuje 899k. :> Strona z ceną Crystaline Sworda + dowód na to, że według "ynteligentów" z Cambridge jest takie słowo jak "bulszit", a na dodatek jest ono poprawne. :>
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=bulszit - proszę bardzo: w polskim języku również nie ma takiego słowa - jeszcze jakieś inteligentne teorie walniesz czy dalej wolisz pisać farmazony? Ileż czasu można robić z siebie... :/
Ahhh i najważniejsze: dla mnie EOT dopóki nie zamieścisz niepodważalnych dowodów udowadniających powyższe ciekawostki. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę nie ogarniasz, co to jest ironia, oraz radosne słowotwórstwo w moim wykonaniu. Dla mnie jesteś dambasem (sprawdź w słownikach) oraz nubem (również sprawdź).

Co do Crystalline v Eternal - ja wiem swoje, podobnie jak większość ogarniętych graczy GW. Chcesz dowodów, to sobie ich sam poszukaj. W słownikach najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje w takim razie :) Dobra robota!Skoro niektóre tereny dają sie zwiedzić niezgodnie z zasadami to czemu by tego nie zrobić? :) Sam zamierzam sie w wakacje zabrać za robienie wszystkich Kartografów,więc to info mi sie przyda.
Co do postów na Forum to jakoś nigdy nie zdarzył mi sie degrad a pisałem najwyraźniej w odstępach godzinowych.Nieważne.

Qrczak&Pajonk->możecie swoją gułoią dyskusję przejnieśc na gg,bo kolejna wasza kłótnia jest po prostu nudna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 09:42, qrczak90 napisał:

700k, Eternal - 200k.


eee, chyba coś Ci się pomyliło, Crystalline znacznie spadły ostatnio, a Eternal to ciągle najrzadszy miecz... powiedz mi skąd wziąłeś cenę eternala 200k? Co do kłótni to popieram tutaj Jarzego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,miałem nieco dodać do "mieczowej" dyskusji,ale niestety póki co nie da rady rzeczowo porównać cen obu mieczy.Na Guru są same odpady w kategorii Crystalline- http://www.guildwarsguru.com/auction/categories.php?parent_id=464.Natomiast Eternali nie ma wcale :/ Fakt-ceny obu mieczy poszły nieco w dół za względu na Zaishen Chesty.

Budo->teraz to już nie wiadomo,który jest rzadszy.Pewnie Eternal,bo później w grze sie pojawił.Co do naszych "kłótniantów" to standardowo Qrczak będzie trzymał sie swego i okazjonalnie pośle nooba a Pajonk powie nam,że ma nas w d...e,leje na nasze opinie,jesteśmy upierdliwymi noobami i pewnie poprze to cytatem z kolejnego słownika XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam ponad miesac temu kupilem eternala za 100+20... req byl 13, albo 12, ale wazne ze byl :) czesto ludze sprzedaja go po niskich cenach ostatnio, wystarczy poszukac. teraz tez moze potaniec bo najnowszym itemem do szpanu jest polar bear, czyli imo pierwsze zachwyty eternalem zakonczyly sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 12:04, Budo napisał:

> 700k, Eternal - 200k.

eee, chyba coś Ci się pomyliło, Crystalline znacznie spadły ostatnio, a Eternal to ciągle najrzadszy
miecz... powiedz mi skąd wziąłeś cenę eternala 200k? Co do kłótni to popieram tutaj Jarzego
;]

Eternal (kilka aukcji z guru) Cena od 100k+90 do 100k+120. Cena za jaką poszedł pierwszy q9 była wielkim nie porozumieniem. I IMHO ten sword jest brzydki i nie pasujący do niczego. Crystalline q9 to 100k+150. Tak więc Jest drozszy. Non inscr 15^50 był by więcej warty choć nie wiem czemu(pewnie z uwagi na fakt ze m wartosc kolekcjonerska).
Z Zainsheinow dropi to i to tak więc cena i tak niedługo spadnie. Patrzcie jak Stygian Reaver kiedys q9 to 100k+400 dzis q9 to 100k a mineły 2-3miesiące. Boje się tego ze nie długo wszyscy w kama będą Cryst/Eternal + obsi + torm shield.
Ceny Tormentedow( choc i eternali) spadają ze względu na Ursana. Teraz Ursanuje sie DoA , UW i cała gospodarka sie pieprzy

PS. Odpisałem na twój post ale to sie tyczy wszystkich wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować