Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 16:09, mitszus napisał:

Ile jest wart ten kostur?



na moje niecelne oko jakieś 3k lub mniej ( zawsze się znajdzie ktoś co da więcej - trzeba tylko umieć sprzedawać :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 16:00, kill69 napisał:

/ciach/

W przeciwieństwie do qrczaka ja zawsze potwierdzam to co piszę i tak samo zrobię tym razem. ;P
Otóż: sam gram Rangerką na BHA, do party biorę 3x Nekro z odpowiednimi buildami (innymi niż podał "jaśnie oświecony i wszechwiedzący" qrczak) i tyle - z takim teamem mogę jednocześnie walczyć z ekipa, która ma w swym składzie nawet 3 Grawl Ulodytów - ostatnio było nawet lepiej, gdyż ich "dobre" ustawienie sprawiło, że rozwaliłem ekipę z 5 monkami. :>
kill69 więcej informacji oraz template`y buildów podam Ci w grze - mój IGN niestety musisz znaleźć sam. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam nie ułatwię życia xD podajcie mi ceny tych przedmiotów ( mam je też w wersji polskiej
jak coś )

zdjęcie znajduje się na moim gramasajcie - tu się nie zmieściło

sorka za tyle postów poprzedni możecie skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:48, Jarzy napisał:

/ciach/

W przypadku, gdy będą to żywi gracze to pewnie tak - aktualnie rozmawiamy o sytuacji "solo" z herosami. ;) Jedyny problem w tej lokacji sprawiają świetni monkowie w postaci Grawl Ulodyte: Healing Hands jest przegięte samo w sobie, a oprócz tego mają Heal Area oraz Heal Other - co gorsza ich zasoby energii wydają się być właściwie nieskończone. W momencie, gdy próbowałem różnych buildów, aby wreszcie zvańkować tę lokację tłukłem jednego skubańca chyba z 5 minut, a on ciągle mógł używać skilli. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kiedyś próbowałem sobie szacować na oko ile energii mogą mieć moby typu Grawl Ulodyte, czy inni wysokopoziomowi casterzy- prałem trzech, czy dwóch Ulodytów przez parę minut, dopiero pod koniec (kolo 5 minut) zaczęli rzucać spelle wolniej, pewnie mają ok 150-200 ene i ze 4 kreski regenu. Swoją drogą fajnie jakby ktoś kiedyś dokladnie sprawdził jak to z energią u przykładowych mobów jest.

btw po ile chodzi mini aatxe i mandragor imp (non-dedicated), podajcie dobre ceny kupna i sprzedaży jak można.
gwguru mówi, że 20-45k, ale nie wiem czy to realne ceny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 16:00, Solstheim napisał:

> A no to sobie tej zbroi nie będę miał, bo się zaciąłem na jednej misji w kampanii, a szkoda,

> bo taka fajna jest. :( :C D:
Jaka misja to (moze) chetnie pomoge


Misja w Holu Dashy, bo wybrałem Margrid przebiegłą zamiast Mistrza szeptów (przez przypadek)
Poradziełem sobie aż do bossów 3 ale tam już jakoś moja drużyna odmówiłą posłuszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe ziomki kurna!No to może zamiast woja wziąć np.Gwen na domination z Power Block.Z pewnością dała by rade typa nieco przymknąć.Co do solo Uru to czemu by nie?Jeśli ma sie wysoki rank Nornów to można spokojnie za woja robić.No i Uru zawsze ma KD,który jakoś tam pomoże.Jeśli zamiast mesa wolisz woja to proponuje build oparty na KD(ostatnio stworzyłem taki dla herosów specjalnie,ale nie podam,bo nie mam dostępu do GW).

Trututu->bo tych bossów trzeba odciągać po jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:13, Jarzy napisał:

/ciach/

Spoko - ja to zvańkowałem jako Ranger na BHA + 3x Nekro: poszło dość gładko. :) kill69 dostał już buildy, więc może się później wypowie jak mu poszło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:23, czapla56 napisał:

/.../
Jaki masz IGN, bo też ją mam do wymasterowania :)


Mam ci szczerze powiedzieć?
Możesz mnie wyzywać od noobów i od takich tam ale ja na serio w ogóle nie wiem co to IGN. Gram od ponad roku i nie wiem na serio. i w ogóle ja szczerze, to ja nie wiem o czym wy tu gadacie jak tymi literkami się posługujecie.

Jarzy - Ja bym tak zrobił ale moja drużyna nie chce każdy idzie na innego chociaż nie powinni. I mój nik pisze się przez 3 tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, trochę za trudne dla mnie to nightfall. O ile do tej pory radziłem sobie sam (z hero+henchami) to kiedy doszedłem do misji, w której trzeba zabić Varesh po prostu stanąłem. Dzisiaj wynająłem runnera i myślałem, że będę miał spokój przez kolejne kilka misji, a przynajmniej questów. Tylko wyszedłem z outposta i... cóż, powiem trylko, że za daleko nie doszedłem.
Do gildii też nie mam szczęścia. Za każdym razem, gdy proszę o pomoc to wszyscy są zajęcie. Wiem, wiem może tak być faktycznie, w końcu nie siedzą w miejscu i nie czekają, aż ktoś poprosi o pomoc, no ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wyzywać nie zamierzam, jednak zastanawiałem się czy nie zedytować posta :)
IGN-> in game nick/name
Czyli podaj swoją nazwę postaci w grze, bo też tą misję chcę na mastera zrobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w gildii ziomka,który zajmował sie wcześnien misją z Varesh i bez problemu szło.Może nie wiesz,że trzeba trzymać se z tyłu podczas,gdy wynajęty mnich robi swoje.

Pajonk->byś sie podzielił buildem.Szkoda,że moi necro mają ustawione buildy:blood,mm a Olias w sumie mógłby być na klątwach,ale go nie używam.

Trutu->nie chce mi sie ileś razy stukać "tru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:52, Jarzy napisał:

Ja mam w gildii ziomka,który zajmował sie wcześnien misją z Varesh i bez problemu szło.Może
nie wiesz,że trzeba trzymać se z tyłu podczas,gdy wynajęty mnich robi swoje.


Nie, misje z Varesh przeszedłem, a raczej pozwoliłem, żeby ktoś zrobił to za mnie... za 2k ;P Gorzej jest teraz, gdzie nawet poza outpostem nie mogę przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:56, The Assassin napisał:

nie, nie warto kupować GW od kogoś ( np. z działu Używek ),


Dzięki za radę, ale GW mam już od półtorej roku ;)
Mimo to doceniam dobrą radę. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:16, Pajonk78 napisał:

W przeciwieństwie do qrczaka ja zawsze potwierdzam to co piszę

Taa, udowadniając nam tu obecnym nieistnienie słów-kuriozów xD

Dnia 07.01.2008 o 18:16, Pajonk78 napisał:

i tak samo zrobię tym razem. ;P

Pokaż screena z wyczyszczonym Eastern Frontier...

Dnia 07.01.2008 o 18:16, Pajonk78 napisał:

(innymi niż podał "jaśnie oświecony i wszechwiedzący" qrczak)

Buildy, które podałem są inspirowane herowayem na HA - używają ich, z powodzeniem, setki graczy PvP. Ja je przerobiłem trochę na PvE - i działają.

Dnia 07.01.2008 o 18:16, Pajonk78 napisał:

gdyż ich "dobre" ustawienie sprawiło, że rozwaliłem ekipę z 5 monkami. :>

To chyba na NM ;]

Dnia 07.01.2008 o 18:16, Pajonk78 napisał:

kill69 więcej informacji oraz template`y buildów podam Ci w grze - mój IGN niestety
musisz znaleźć sam. :>

Pajonk Mo, nie ma za co ;D Przecież mógłbyś mu tutaj wkleić kody buildów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować