Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Witam mam problem z runą Deatch Magic Najwyższego poziomu.
Zrobiłem se Necro do pvp i chcem dać tą runę do zbroji lecz mam zablokowaną jakieś 4-5 miechów temu miałem to odblokowane. Mam 3 ver GW (Factions, Nightfall i Prophecies) i w każdej odkrytą tę rune

Oco chodzi?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:17, Dipl napisał:

Witam mam problem z runą Deatch Magic Najwyższego poziomu.
Zrobiłem se Necro do pvp i chcem dać tą runę do zbroji lecz mam zablokowaną jakieś 4-5 miechów
temu miałem to odblokowane. Mam 3 ver GW (Factions, Nightfall i Prophecies) i w każdej odkrytą
tę rune

Oco chodzi?? :/



Heh , też odblokowywałem runy w trybie PvE , a i tak nie były dostępne w PvP. Nie wiem czemu , musisz kupić tą rune u handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:17, Dipl napisał:

Oco chodzi?? :/

Jeżeli dobrze kojarze to żeby w PvP dać maxymalną runę to wcześniej trzeba oblokować tą samą ale niższych poziomów. Poprawcie mnie jezeli się mylę. Sprawdź czy masz drugi i pierwszy poziom odblokowany, jak nie to kup je u Rune Tradera, zeby odblokować. Potem powinieneś mieć lvl 3 do użytku w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam odblokowane wszystkie runki z pierwszych i drugich najwyzszych też tylko necro mam wszystkie +1 +2 i tylko 1 +3 Blood Magic a wydzierania dusz nie i Magi Śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 15:14, Dipl napisał:

Mam odblokowane wszystkie runki z pierwszych i drugich najwyzszych też tylko necro mam wszystkie
+1 +2 i tylko 1 +3 Blood Magic a wydzierania dusz nie i Magi Śmierci

A mógłbyś napisać to jeszcze raz tylko zrozumiale i ze znakami interpunkcyjnymi? Bo nie zrozumiałem całkowicie nic z tego :P To w końcu masz czy nie? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runa od magi śmierci u necro : Deatch Magic 1,2 i właśnie mam odblokowaną trzecią, miałem ją kilka razy na postaci RP, lecz niemogę jej dodać do zbroji bo jest zablokowana jakimś cudem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemanko
szybkie pytanko i proszę o szybką odpowiedź :D

czy jest lepsze miejsce na farmienie repa na ss niż RS ? a je.śli nie to czy na ss nie ma lepszej trasy niż ta wspólna dla ss/ib

IB mam na maxa więc mnie nie obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 16:58, kamciu609 napisał:

Jak jest ten farm ss/lb to ja nie moge wziasc blogoslawienstwa zeby mi punkty lb lecialy, dlaczego?


A nabijasz punkty na normalu czy na hardzie?
Ja podejrzewam, że nabiłeś już sobie poziom LB po którym to punkty LB można nabijać tylko na hardzie podczas gdy Ty próbujesz to robić na normalu :P

Prometeusz

Dnia 19.01.2008 o 16:58, kamciu609 napisał:

czy jest lepsze miejsce na farmienie repa na ss niż RS ? a je.śli nie to czy na ss nie ma lepszej trasy niż ta wspólna dla ss/ib


Najszybciej SS nabijesz wychodząc z Gates of Desolation http://gw.gamewikis.org/wiki/Sunspear_point_farming#The_Sulfurous_Wastes Jest to szybszy sposób niż wspólny farm SS/LB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 17:17, cinus` napisał:

> Jak jest ten farm ss/lb to ja nie moge wziasc blogoslawienstwa zeby mi punkty lb lecialy,
dlaczego?

A nabijasz punkty na normalu czy na hardzie?
Ja podejrzewam, że nabiłeś już sobie poziom LB po którym to punkty LB można nabijać tylko na
hardzie podczas gdy Ty próbujesz to robić na normalu :P


Ja nabijam na HM, ale gdy podchodze do tego kapłana on mi mów cos o zakonie szeptow i mam za runk ok.1k ss a lb 0 ;(, a jakis tam qest jest potrzebny, jaki i gdzie go zdobyc, powie mi ktos ?i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 16:04, Dipl napisał:

Runa od magi śmierci u necro : Deatch Magic 1,2 i właśnie mam odblokowaną trzecią, miałem ją
kilka razy na postaci RP, lecz niemogę jej dodać do zbroji bo jest zablokowana jakimś cudem....


Jeżeli kupiłeś tą runę od Rune Tradera (Handlarz Runami) lub od kogoś w grze, to nie odblokowuje się ona na twoim koncie :) Wszelkie runy i ulepszenia broni można odblokować tylko i wyłącznie identyfikując bronie lub przedmioty do odzysku, które je zawierają. Więcej info tutaj: http://gw.gamewikis.org/wiki/Unlock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 17:38, The Assassin napisał:

kupię Mini Grawla ( sorka za spam )

a, i jeszcze mam pytanie ( może i głupie ), dalibyście link do cennika goldów i greenów
na guru czy gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 17:38, The Assassin napisał:

kupię Mini Grawla ( sorka za spam )

Reklama :P

Dnia 19.01.2008 o 17:38, The Assassin napisał:

a, i jeszcze mam pytanie ( może i głupie ), dalibyście link do cennika goldów i greenów
na wiki czy gdzieś ?

http://www.guildwarsguru.com/forum/forumdisplay.php?f=39 uporząkuj jako Views i znajdź temat dotyczący rzeczy której wyceny szukasz.

@Budep
Link wyżej, uporząkuj wg. Views temat Elona Green... i szukamy i obejmujemy ciut k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować