Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2008 o 16:43, Jarzy napisał:

/.../
O tym to akurat wiem-na wiki jest napisane.Problem w tym,że te wszystkie gnojki dość mocno
biją i zastanawiam sie jak sie przez nich przedrzeć.Szczególnie mnie wkurza jak jest np 4łuczników
:( Czy przedmioty typu consumables coś tam pomagają?



Z Fronisem sporo się męczyłem na HM. Jakoś boks nie należy do moich ulubionych zajęć. Z consumables nie korzystałem, ale wyjatkowo przydatne jest blokowanie krasnali po ścianach i klasyczna lurka. W ten sposob nie walczysz raczej z wiecej niż dwoma niemilcami. Bądź też miły i puszczaj Kilroya przodem :)

Najtrudniejszy moment to ten, gdzie walczysz z cała grupa krasnali, podchodzą to Ciebie pokolei. Tam jeden błąd i raczej konczy sie glebą :/ Sam Fronis to już leszcz.

PS. w nagrode za zrobienie loszku na NM dostałes złote kastety, nie zaszkodzi ich ciut zmodować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 23:49, boogie85 napisał:

Najtrudniejszy moment to ten, gdzie walczysz z cała grupa krasnali, podchodzą to Ciebie pokolei.
Tam jeden błąd i raczej konczy sie glebą :/ Sam Fronis to już leszcz.

W tamtym miejscu staję sobie na wzniesieniu i tam luruję kurdupli. Podczas walki na dole dość często mamy zbyt mało HP, aby przeżyć kolejną falę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Spko,jeśli będziesz chciał ze mną vańkować Sparkfly Swamps to nie mam nic pzeciwko.Jeśli nie to nie.Zobaczymy jak wróce do domu.Ja musze nabić póki co nabić kolejnych 5 tytułów do PKM.Szkoda,że nie mam na to czasu,bo musze na uczelni siedzieć :/

Boogie->puszczam Kilroya przodem,ale z niego jest leszcz na maxa.Czytałem gdzieś,że modowanie tych kastetów nic nie daje w tym lochu :( TRzeba sie będzie poważnie za typa zabrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 07:16, Jarzy napisał:

Spko*,jeśli będziesz chciał ze mną vańkować Sparkfly Swamps to nie mam nic pzeciwko*.Jeśli nie to
nie.

Dzisiaj będę grał od ~16-tej do 21, a później dopiero od 23 jeśli jeszcze w ogóle, więc nie ma problemu. ;)

Dnia 25.01.2008 o 07:16, Jarzy napisał:

Czytałem gdzieś,że modowanie tych kastetów nic nie daje w tym lochu :(

Czytać o tym nie czytałem, ale z własnych obserwacji wydaje mi się, że faktycznie tak jest - mam w nich 15^50 i Vampirica - zero efektu. :/

*- zjedz śniadanie i oszczędź literki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czytałem gdzieś,że modowanie

Dnia 25.01.2008 o 07:16, Jarzy napisał:

tych kastetów nic nie daje w tym lochu :( TRzeba sie będzie poważnie za typa zabrać :/

i tu sie mylisz:) włoż inskrybcje 15^50, 20/20 i +30hp a zobaczysz sporą różnicę:)wtedy ten dungeon na HM przestaje byc wyzwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 09:12, urszula napisał:

i tu sie mylisz:) włoż inskrybcje 15^50, 20/20 i +30hp a zobaczysz sporą różnicę:)

15^50 mam - nic się nie zmienia, a jeśli nawet to jest to niezauważalne. 20/20 może coś dać, ale +30HP jest w ogóle nieprzydatne, gdyż nie dostaje się tego bonusu. ;P Poza tym jedynym co na 100% polepsza ich skuteczność to władowanie punktów w Dagger Mastery. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 22:23, wip_01 napisał:

> a wiec jestem w Skale Wrozb, mam 20 lvl, lecz nie wiem co dalej!
Wnioskuję że innych misji na pustyni nie robiłeś, popraw mnie jeżeli to nieprawda. O własnych
nogach (czyli nie przez quest) musisz dojść do misji Elona Reach, Thirsty River i Dunes of
Despair (tu mapka http://www.theamazonbasin.com/gw/files/GWMapMiniCryst.jpg) kiedy juz przejdziesz
te misje to w Augury Rock (Skała Wróżb) masz misję pokonać Doppelangera, czyli Twoje odbicie
które ma ten sam lvl i te same skille co ty. Jak juz do pokonasz to trafiasz do Dragon''s Lair
i po przejsciu tej misji automatycznie trafisz do Południowych Deszczogór, a tam juz z kolejnością
nie powinno być problemów ;)
Sorki za angielskie nazwy ale po polsku nie gram a gra nie chcialem właczać :P

dzieki za mapke, tylko mam kolejne pytanie, gdzie ja znajde te wszysttkie misje- w Oazie Amnoon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 11:24, Kamsio napisał:

dzieki za mapke, tylko mam kolejne pytanie, gdzie ja znajde te wszysttkie misje- w Oazie Amnoon?


Musisz sam się przebić do nich:
Dunes of Despair
Elona Reach
Thirsty River
Po wykonaniu każdej rzuci Cię do Augury Rock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 11:24, Kamsio napisał:

gdzie ja znajde te wszysttkie misje- w Oazie Amnoon?

Czytanie ze zrozumieniem FTW - nawet w tym olbrzymim cytacie masz odpowiedź:

Dnia 25.01.2008 o 11:24, Kamsio napisał:

O własnych nogach (czyli nie przez quest) musisz dojść do misji Elona Reach, Thirsty River i Dunes of Despair

Chyba nie trzeba Ci pisać w jaki sposób rozpocząć misję, prawda? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 11:29, walgierz napisał:

> dzieki za mapke, tylko mam kolejne pytanie, gdzie ja znajde te wszysttkie misje- w Oazie
Amnoon?

Musisz sam się przebić do nich:
Dunes of Despair
Elona Reach
Thirsty River
Po wykonaniu każdej rzuci Cię do Augury Rock.

no dobrze, jak juz wykonam pierwsza to druga znajde odrazu czy bede musial szukac wszystkich trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 11:29, Pajonk78 napisał:

> gdzie ja znajde te wszysttkie misje- w Oazie Amnoon?
Czytanie ze zrozumieniem FTW - nawet w tym olbrzymim cytacie masz odpowiedź:
> O własnych nogach (czyli nie przez quest) musisz dojść do misji Elona Reach, Thirsty River
i Dunes of Despair
Chyba nie trzeba Ci pisać w jaki sposób rozpocząć misję, prawda? ;>

nie, nie trzeba mi pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 11:32, Kamsio napisał:

no dobrze, jak juz wykonam pierwsza to druga znajde odrazu czy bede musial szukac wszystkich
trzy?

Jeszcze raz: czytanie ze zrozumieniem FWT! Ponownie masz odpowiedź w cytacie - BTW: może byś je skrócał?

Dnia 25.01.2008 o 11:32, Kamsio napisał:

> Po wykonaniu każdej rzuci Cię do Augury Rock.


EDIT
Nie polecam Ci pisać kilku postów pod rząd. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Czepialski jak zwykle ;) Najwyraźniej albo ja niedostukałem liter albo klawiatura mnie olała ;)
Vańkować zamierzam dopiero jak wróce do domu na ferie.Ostatni egzamin mam 8 lutego i wtedy też zamierzam zająć sie vańkowaniem.Chociaż w sumie najpierw walne sobie wszystkie lochy w NM co by podbić rank u Nornów albo Asur :D BTW-teraz ja sie czepne-przypadkiem nie pisze sie "skracał"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 14:26, Jarzy napisał:

BTW-teraz ja sie czepne-przypadkiem nie pisze sie "skracał"? :)

Jak najbardziej - zobaczyłem już po fakcie. Zmienili nam miejsce pracy, więc jest cholerne zamieszanie. ;)
Jak tylko będziesz się bawił w vańkowanie to odezwij się w grze: zawsze lepiej iść z żywymi graczami - w szczególności na niektóre lokacje. :D Może jeszcze kogoś z gildii namówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ha!A masz :) Myśle,że jakieś vańkowanie w GWEN zrobie,bo Master Of The North mi sie marzy i trzeba powoli do niego dążyć.Kurde,dobrze Ci,że możesz z kimś z gildii vańkować.U mnie wszystko sie powaliło-lidera nie ma od ponad 2 miechów,w jednym czasie aktywnych jest może z 5 graczy na raz,nikt nie jest chętny do pomocy-po prostu lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 11:32, Kamsio napisał:

no dobrze, jak juz wykonam pierwsza to druga znajde odrazu czy bede musial szukac wszystkich trzy?


Do każdej musisz dojść sam.

--> Jarzy

Dnia 25.01.2008 o 11:32, Kamsio napisał:

U mnie wszystko sie powaliło-lidera nie ma od ponad 2 miechów,w jednym czasie aktywnych jest może z 5 graczy na raz,nikt nie jest chętny do pomocy-po prostu lipa :/

Może lider ma przerwę na Kit Kata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty,no nie wiem na co ma przerwe,ale obiecał,że przyjdzie między Wintersday a Nowym Rokiem...no i nie przyszedł :/ W ten sposób moja gildia jest na mieliźnie.Koniec offtopa.

Kamsio->z Amnoon Oasis możesz zamówić sobie taxówke do wszystkich miast i misji na pustyni.Wydaje mi sie,że więcej niż 2-2,5k nie dasz a bardzo dużo czasu na tym zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko bynajmniej nie związane z tą grą czy ktoś zna jakś stronkę z grami żeby można było zagrać z graczami z całego świata proszę odpowiedzcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować