Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../
Shiro jest prościutki-nie ma co przeżywać.Abbadon to generalnie cieć do bicia tylko zajmuje troche czasu.Wszelkie wskazówki są na wiki.Generalnie chodzi o to,żeby najpierw zatłuc monolity,które są koło niego a potem dawać mu po ryju jak osłabnie(słabnie gdy rozwalisz monolity).Gdy sie wzmocni to trzeba wiać,bo sie wtedy monolity odradzają i można ich za dużo na siebie ściągąć.Znowu-rozwalamy monolity,klepiemy Abbadona i tak aż kolo padnie.Nietrudna misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:54, Mertionh napisał:

PYTANIE do CDP.

Czy planujecie wydać Bonus Mission Pack do Guild Wars? Podobno ma się pojawić w sklepach amerykańskich
i europejskich i nie wiem czy u nas też.


NIE BĘDZIE pudełkowej wersji packa. Było to już pisane w tym temacie. Pack można NA RAZIE kupić tylko w in-game store i na stronie playNC. W planach jest dystrybucja kodów aktywacyjnych przez klika e-sklepów na świecie. Wątpię by na liście znalazło się gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:59, The Assassin napisał:

Runnąłby mnie ktoś z Droknara do Marhan''s Grotto ? ( Grota MArhanta )

Trudno raczej znaleźć biegacza,bo jeśli dobrze pamiętam to na drodze stoi 1 misja,którą trzeba zrobić,żeby sie tam dostać(Ice Caves Of Sorrow).Większe szanse na bycie "przebiegniętym"masz po zrobieniu ICoS i szukaniu biegacza w Ironmines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:59, The Assassin napisał:

Runnąłby mnie ktoś z Droknara do Marhan''s Grotto ? ( Grota MArhanta )


lepiej nazbieraj kase na Obsidiana, do Grotto mało kto biega.

Mi się pofarciło że gildie miałem dobrą to mnie tam runneli za free:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 00:29, Jarzy napisał:

> Runnąłby mnie ktoś z Droknara do Marhan''s Grotto ? ( Grota MArhanta )
Trudno raczej znaleźć biegacza,bo jeśli dobrze pamiętam to na drodze stoi 1 misja,którą trzeba
zrobić,żeby sie tam dostać(Ice Caves Of Sorrow).Większe szanse na bycie "przebiegniętym"masz
po zrobieniu ICoS i szukaniu biegacza w Ironmines.


Racja, zrobię jak mówisz :D:D

@Dark SMG - Obsidiana czyli do tej cytadeli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 00:29, Jarzy napisał:

> Runnąłby mnie ktoś z Droknara do Marhan''s Grotto ? ( Grota MArhanta )
Trudno raczej znaleźć biegacza,bo jeśli dobrze pamiętam to na drodze stoi 1 misja,którą trzeba
zrobić,żeby sie tam dostać(Ice Caves Of Sorrow).Większe szanse na bycie "przebiegniętym"masz
po zrobieniu ICoS i szukaniu biegacza w Ironmines.


Jarzy za dużo nauki. Żadna misja nie stoi na drodze. Po South Shiverpeaks można się poruszać bez ograniczeń. Owszem trzeba iść nieco okreżną drogą, ale właśnie tak biegają runnerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 08:31, boogie85 napisał:

> > Runnąłby mnie ktoś z Droknara do Marhan''s Grotto ? ( Grota MArhanta )
> Trudno raczej znaleźć biegacza,bo jeśli dobrze pamiętam to na drodze stoi 1 misja,którą
trzeba
> zrobić,żeby sie tam dostać(Ice Caves Of Sorrow).Większe szanse na bycie "przebiegniętym"masz

> po zrobieniu ICoS i szukaniu biegacza w Ironmines.

Jarzy za dużo nauki. Żadna misja nie stoi na drodze. Po South Shiverpeaks można się poruszać
bez ograniczeń. Owszem trzeba iść nieco okreżną drogą, ale właśnie tak biegają runnerzy.


Aha, czyli....dobra coś wymyślę jak sie tam dostać.

Jarzy rzeczywiście miał ostattnio często wpadki z informacjami w tym temacie, nieźle musisz zakuwać, i to jak widze po nauce zostaje ci czas na gram.pl tylko po północy :D
"29.01.2008, 00:29"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kurna,musze i to jak :/ W czwartek czeka mnie 3h egzamin :/ Wydawało mi sie,że trzeba stuknąć najpier Ice Caves :/

Boogie->mój bład nie wynika z zakuwania tylko z niewiedzy.Odkąd gram nigdy nie płaciłem z bieg do Grotto toteż nie wiedziałem,że można ominąć Ice Caves :) Jakbyś mógł to weź mi nasmaruj na mapce droge ,bo chciałbym zobaczyć jak to jest możliwe.Czy przypadkiem po drodze zatrzymujesz sie w Deldrimor War Camp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 10:26, Jarzy napisał:

Czy przypadkiem po drodze zatrzymujesz sie w Deldrimor War Camp?

Z Droknar`s Forge do Marhan`s Grotto z postojem w DWC? Jarzy ja Cię proszę: sprawdź mapy na GWWiki i... skończ już, bo się naprawdę ośmieszasz. Teraz pomyliłeś MG z Granite Citadel - niestety również tam biegnąc nie masz postoju w DWC, bo to jest całkiem nie po drodze. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,już nie trzeba mapy.Obczaiłem normalną mapke w necie.Już teraz widze ocb.Idziesz na północny wschód od Droknaru do Ice Dome,potem do Copperhamer Mines.Następnie przez Frozen Forest do Ice Floe.Hmm,że też wcześniej tego nie zauważyłem.Jednakowoż zrobienie Ice Caves Of Sorrow wydaje mi sie szybsz,bo od razu przenosi do Ironmines.

The Assassin->z herosami na 20lv spokojnie można dojść do Grotto tylko wypadałoby sie najpierw infusnąć :)

Pajonk->a weź sie odczep ;) Każdy może popełnić bład.Póki co jestem chyba najbardziej na czasie z NF,bo tam w tej chwili przesiaduje.W GWP ostatni raz siedziałem zdaje sie w wakacje,kiedy robiłem fabułe elemką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tematu: zakupiłem sobie właśnie BMP, dodałem jego zawartość do gry przez PlayNC i teraz tylko muszę wrócić do domu, aby sprawdzić czy było to warte wydania ~30 PLN. :D Podobają mi się niektóre łuki, więc żałować nie będę... chyba. ;) Ktoś się jeszcze skusił? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 10:42, Jarzy napisał:

The Assassin->z herosami na 20lv spokojnie można dojść do Grotto tylko wypadałoby sie najpierw
infusnąć :)



Już próbowałem, doszedłem do połowy, może 3-4 mety przed portalem mnie zabili i już mi sie nie chciało wracać :(:(
Może następnym razem sie uda :)

Mam jeszcze pytanko, na Wiki pisze że Zbroje Elitarne można kupić u Tolkano w Wilekiej Świątyni Baltazara ( Great Temple of Baltazar czy jakoś tak ), to prawda? Jak z nim gadałem to nie chciał nic takigo sprzedać, jeżeli to prawda to może nie chciał mi sprzedać bo nie dostąpiłem Wyniesienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:45, Pajonk78 napisał:

Abstrahując od tematu: zakupiłem sobie właśnie BMP, dodałem jego zawartość do gry przez PlayNC
i teraz tylko muszę wrócić do domu, aby sprawdzić czy było to warte wydania ~30 PLN. :D Podobają
mi się niektóre łuki, więc żałować nie będę... chyba. ;) Ktoś się jeszcze skusił? :>


Ja bym się skusił, ale jak nie ma tego na gram.pl, ani innych sklepach tego typu to raczej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:49, The Assassin napisał:

Mam jeszcze pytanko, na Wiki pisze że Zbroje Elitarne można kupić u Tolkano w Wilekiej Świątyni
Baltazara ( Great Temple of Baltazar czy jakoś tak ), to prawda?

Raz: jest napisane. ;P
Dwa: odnosi się to do postaci PvP. Postacie PvE muszą nabywać zbroje elitarne tam, gdzie są ich crafterzy.
Trzy: zbroje elitarne można nabywać bez bycia Ascended, więc to nie ma nic do rzeczy.

EDIT
Mógłbyś nie pisać kilku komentarzy pod rząd? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:45, Pajonk78 napisał:

Abstrahując od tematu: zakupiłem sobie właśnie BMP, dodałem jego zawartość do gry przez PlayNC
i teraz tylko muszę wrócić do domu, aby sprawdzić czy było to warte wydania ~30 PLN. :D Podobają
mi się niektóre łuki, więc żałować nie będę... chyba. ;) Ktoś się jeszcze skusił? :>



Ano ja mam już BMP od kawałka czasu :) Kupiłem za sloty na postać :P Choć nie kosztowało mnie to nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja sie jakoś nie moge przekonać go kupienia BMP :/ Podziel sie wrażeniami jak już go troche "poużywasz" :)

The Assassin->tam trzeba uważać i mieć dobrą ekipe.Proponuje może tak hero mnicha,2 mnichów henchów,hero mm,hero ele,2hench wojów.Mnisi zapewnią niezbędne leczenie,necro zapewni osłone trupów a ele będzie walić ostrymi czarami.Polecam ele powietrza z oślepaniem ze względu na Summit rangerów,carverów i beastmasterów.Na pewno nie będzie Ci łatwo dość na piechote do MG.Spróbuj zrobić Ice Caves Of Sorrow.Gdy już zaliczysz tą misję to pozsotanie Ci przejście z Ironmines do MG-przy odpowiednim "skradaniu się" i w miare dobremu biganiu to jest robota na 15 minut jeśli nie króćej :) BTW W MG jest najlepsza ze wszystkich zbroi dla rangerek-Druid 15k-ach te cudowne czasy kiedy kupienie jednego kawałka tej zbroi kosztowało mnie sporo zachodu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:45, Pajonk78 napisał:

Ktoś się jeszcze skusił? :>

Taa, ja.
Mam już za sobą misję Togo (nawet dwa razy, bo próbowałem też trybu Discovery), Gwen i Turaia.
Zdecydowanie najfajniejsza z tych trzech jest Bitwa o Jahai (Turai Ossa), po prostu daje mnóstwo czystego, niczym nie zmąconego funu. Turai to niezły paker, sieje wkoło Giant Stompem i ma fajnego shouta ("For Elona!"). Dodatkowo cały czas towarzyszy nam oddziałek 20-levelowych pomagierów, dzięki czemu martwiaki szybko zdychają. Sama walka z Palawą też jest super, a końcowy filmik to sam miodek.
Ucieczka Gwen jest trochę zbyt prosta, ale i tak świetnie się bawiłem.
Misja Togo jest chyba najbardziej wymagająca z tych trzech, pod koniec trzeba się nieźle napocić żeby pozostać przy życiu. Świetny patent z tymi filmikami w stylu Kill Billa, uśmiałem się mocno, brawa dla ANet za takie smaczki. Na szczęście nagrody w pełni rekompensują trudy - bronie Tengu są prze-ślicz-ne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:36, Krejt napisał:

/ciach/

Kurde jesteś drugą osobą, która mi narobiła olbrzymią chęć na ten dodatek, a ja... nie mam pojęcia kiedy w niego zagram. Dziś raczej mi się to nie uda. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
O żesz w morde!PRzez Ciebie strace 30zeta!Jak możesz! :P Chciałbm jedną rzecz uściślić,jako,że nigdy nie kupowałem niczego w sklepie NC niczego:czy wystarczy mi numer karty kredytowej(zwykła płatnicza też może być?),żeby zakupić co sie chce?Szkoda,że gdy była promocja nie kupiłem sobie slota na postać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować