Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 08:48, boogie85 napisał:

O ile mnie pamięc nie zawodzi, miałem tez okazję zagrać z pewna rangerką, która z konieczności niejako miała za
zadanie BiPowanie teamu i wspomaganie tegoż duszkami? Znasz ja może? ;> J

Hehe to był cios poniżej pasa ;P - nie miałem wyjścia wtedy. :( Nudna robota niestety, ale najważniejsze, że Kanaxai padł. :D
BTW: najbliższy weekend Double Gold and XP for Vanquishing :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 08:55, Pajonk78 napisał:

> O ile mnie pamięc nie zawodzi, miałem tez okazję zagrać z pewna rangerką, która z konieczności
niejako miała za
> zadanie BiPowanie teamu i wspomaganie tegoż duszkami? Znasz ja może? ;> J
Hehe to był cios poniżej pasa ;P - nie miałem wyjścia wtedy. :( Nudna robota niestety, ale
najważniejsze, że Kanaxai padł. :D
BTW: najbliższy weekend Double Gold and XP for Vanquishing :D


A to mi weekend zrobili :) chyba wróce do GW dobić mój title :)
A post nie mial byc ciosem, a przykładem na to, że w PvE można być elastycznym, jeśli ma się w teamie dobrych graczy. Nie ma nic dobijającego jak przekonywanie elemka, że skile asuriańskie NAPRAWDĘ mu się przydadzą i to asurom warto oddac knigę, po czym on odpowiada, że ma pr0 build i dodaje sobie punkty u krasnali by miec silniejszego LoDa xD Wtedy straciłem wiarę w ludzkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No to pięknie!Najlepsze weekendy kiedy nie moge grać :/ Jeszcze tylko tydzień i wracam do gry.Ciekawe co dadzą jako następny weekend?

Boogie->widze,że nabijasz statystyki,bo zamiast wszystko w jeden post wrzuccić,Ty robisz 2 osobne ;) Nieladnie Panie Moderatorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 10:26, The Assassin napisał:

Gdzie są tereny Krasnoludów w GW:EN - gdzie ich miasto? Bo się chciałem w zbroje za opatrzeć?

Zbroję Deldrimor nabędziesz w Central Transfer Chamber. Poza tym "tereny krasnoludów" to dungeony i podziemia wszelakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 10:37, Pajonk78 napisał:

> Gdzie są tereny Krasnoludów w GW:EN - gdzie ich miasto? Bo się chciałem w zbroje za opatrzeć?
Zbroję Deldrimor nabędziesz w Central Transfer Chamber. Poza tym "tereny krasnoludów" to dungeony
i podziemia wszelakie.


Dzięki, szukałem tego jakże przystojnego pana: http://gw.gamewikis.org/wiki/Image:Gobrech_Stonefoot.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 08:12, boogie85 napisał:

Owszem, ale dzięki soul reaping jest w stanie owe skile rzucać znacznie częściej :) Touche :P Dlatego niech nikt mi nie wmawia że N/Mo leczący to beznadziejny pomysł.


Nie beznadziejny. Ale ja nadal preferuję monka ;P
SR przydaje się tam gdzie trup pada gęsto - w teamie powinien być MM. A są lokacje, gdzie taki warunek spełniony być nie może. Wtedy N/Mo zwyczajnie nie wyrobi z ene.
Co do umiejętności gracza, to oczywiście masz rację. monk a monk to czasem ogromna różnica.

--> Pajonk

Dnia 30.01.2008 o 08:12, boogie85 napisał:

BTW: najbliższy weekend Double Gold and XP for Vanquishing :D

To są jaja jakieś... Jak wiadomo postaciom na 20 lvl potwornie zależy na expie (pomijam LS, bo trzeba być ryzykantem, żeby nabijać go vańkując xD), a zarobienie 2k golda zamiast 1k to ogromna różnica :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ten weekend to może być dobry sposób na powiększenie portfela dla tych,którzy nie lubią farmić,ale za to lubią vańkować.Ja np.skusiłbym sie na vsańkowanie w ten weekend gdy nie oczywiste przyczyny uniemożliwiające mi zabranie sie za to :/ Kawałem z doświadczeniem może i z deka bezsensowny jest,ale z pewnością jest kilku lewniwych ludków,któzy za vańke płacą i przy okazji dostaną te pare dodtkowych XP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grę dostałem wczoraj, więc mam pare pytań jako newbie :P
Dostałem questa na profesje dodatkową ale ja nie chce mieć podstawowego mnicha, albo jeżeli to sie nie opłaca to rady z czym go zmieszać :D
Jeżeli się opłaca to rady jak wykonać tego questa jeżeli chce zmieszać mnicha z mnichem bo nie umiem tego zrobić.
I czy gra się jakoś rozkręca bo na razi taka troszkę statyczna jest :P
Trochę chaotycznie napisane ale mam nadzieje że załapiecie o co chodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:08, DarkAng3l napisał:

ale trzeba czy można?

za moich czasów ''trzeba'' oznaczało ''trzeba''.
musisz mieć profesję dodatkową (wymagane do popchnięcia fabuły do przodu), ale nie jest konieczne korzystanie z niej.

Dnia 30.01.2008 o 16:08, DarkAng3l napisał:

ale ja nie chce mieć podstawowego mnicha

tego fragmentu nie rozumiem. skoro nie chcesz mieć mnicha jako podstawowej klasy, to czemu go wybrałeś? czy to ja jestem jakiś tępy i nie mogę zajarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 15:59, DarkAng3l napisał:

I czy gra się jakoś rozkręca bo na razi taka troszkę statyczna jest :P


Rozkręca się - faktycznie, na początku trochę nudą wieje, ale później jest już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 08:48, boogie85 napisał:

Zgadłeś :) Wkurza mnie takie gadanie, jaki build jest dla n00bów, a jaki nie (poza oczywistymi
przykładami).


A moze znacie jego build?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Troche ciężką wybrałeś sobie profesje jak na początek.W sumie jak załapiesz o co kaman to później będziesz mógł sporo farmić.Jednakowoż łatwiej byłoby Ci przechodzić gre takim np.wojakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce grać wojakiem, nie lubie. Miałem styczność z innymi MMO więc nie jest najgorzej ale widze widze gra się ładnie rozkręca oby tak dalej. A wracając do mojego tematu dobrze jest złączyć mnicha z mesmerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie : Czy dobra jest dodatkowa profesja dla rytka, elementalista? A jeśli nie to jaka by była dobra? Bo zacząłem grać sobie rytkiem, ale nie wiem jaką dodatkową profesję wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:42, DarkAng3l napisał:

nie chce grać wojakiem, nie lubie. Miałem styczność z innymi MMO więc nie jest najgorzej ale widze widze gra się ładnie rozkręca oby tak dalej. A wracając do mojego tematu dobrze jest złączyć mnicha z mesmerem??


Można, ale IMO lepiej na początek dać jako drugą profesję ele. A to dla glyfu:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Glyph_of_Lesser_Energy
Pozwala lepiej zarządzać energią.
W sumie jednak mnich jest dość samowystarczalny.

--> trutututu
Oto popularne buildy rytka:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:All_working_general_builds
Jak widać większość jest Rt/any, a jedyny Rt/E korzysta tylko z w/w glyfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:48, trutututu napisał:

Witam. Mam pytanie : Czy dobra jest dodatkowa profesja dla rytka, elementalista? A jeśli nie
to jaka by była dobra? Bo zacząłem grać sobie rytkiem, ale nie wiem jaką dodatkową profesję
wybrać


Ja wziąłem osobiście nekromantę z myślą o używaniu go jako rytualista z minionami i explosive growth... Ale tak naprawdę rytualista nie potrzebuje dodatkowej profesji aby mieć fajny build ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jaką magię u elementalisty inwestować jeżeli chodzi o ataki??
i jeżeli chodzi o atrybuty, ogólnie to zauwazylem ze mozna cofac przyznanie ich czyli w kazdym momencie w grze moge cofnac atrybuty i zaczac je rozdawac bez zadnej straty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować