Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 22:24, Earthshaker napisał:

Dobre! Dzisiaj robiłem Ring Of Fire (nareszcie się zmusiłem)

Ehh Ring Of Fire ma jakąś magiczną ( ognistą ^^ ) aurę. Codziennie próbuje znaleźć ekipę albo nie pokonujemy pierwszej grupki przeciwników ( co wydaje się smieszne ) , albo nie da się zebrać ludzi. Dzisiaj np. dołączam się do jakiegoś gościa ten mówi , że fajnie o sobie pogramy. Ja mu mówie , żeby przyjmował inne osoby i jedziemy to zaczyna gadać , iż nie wszyscy rozumieją co to znaczy idziemy tą drogą a później coś tam jeszcze. Nikogo nie dodawał nie wiem na co czekał dobra później następny. Przyjął tylko mnie też nie wiem na co czekał . Ludzie są naprawdę dziwni -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Poproś kogoś ze swojej gildii o pomoc z herosami.Zaiberanie sie w droge z przypadkową grupą to duży bład.Zazwyczaj ludki nie mają pojęcia co i jak.Ci co mają pojęcie o tej misji idą na nią sami :) Sama misja jest dośc prosta tylko trzeba sie pilnować.A i jedna rada-atakuj od frontu a nie od tyłu,bo z tyłu są Fire Impy,którym nieprzygotowana ekipa może naskoczyć...Rotgord''s Invocation...Back To Outpost

Tymuś->to może być to.Jednak pomyśl sobie,że przy Radeonie było wszystko git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 23:57, tymuś napisał:

tylko jak zmusić grę do korzystania z właściwej grafiki???

Najprościej po prostu wejść do setupu biosu i tam wyłączyć zintegrowany układ graficzny. Potrzebne minimum angielskiego bo w każdym biosie i wersji może być inaczej. W kązdym razie po tej operacji Twoja zintegrowana grafika przestanie dla komputera istnieć.

Opcja wyłączenia grafiki może być najprawdopodobniej w podmenu, które mogą nazywać się tak: "Advanced chipset options", albo "Integrated peripherals".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prorokowałem, prorokowałem i wyprorokowałem.
Misje dodatkowe są do kupienia za 9 €. Długo czekać nie było trzeba. :) Raptem nieco ponad miesiąc. No i zamiast wydawać prawie 30 € w lecie, teraz wystarczy wyskrobać niecałą dychę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 03:20, Olamagato napisał:

Prorokowałem, prorokowałem i wyprorokowałem.
Misje dodatkowe są do kupienia za 9 €. Długo czekać nie było trzeba. :) Raptem
nieco ponad miesiąc. No i zamiast wydawać prawie 30 € w lecie, teraz wystarczy
wyskrobać niecałą dychę. :)

Hyym rozumiem, że dychę w euro xD. No nic w każdym razie fajnie, że staniało może kiedyś sam się skuszę na te bonus missions ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 03:27, garrick napisał:

Hyym rozumiem, że dychę w euro xD.

Niestety.

Dnia 03.02.2008 o 03:27, garrick napisał:

kiedyś sam się skuszę na te bonus missions ;].

A ja tak marudziłem z wchodzeniem postaciami w GWEN i właśnie niedawno mnie oświeciło, że podświadomie nie lubię jaki mi sie rwie chronologia. Dlatego najpierw obadam BMP, a potem dopiero GWEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 08:35, kamciu609 napisał:

Hejka. proszę o wycenę :) i dziękuje z góry ;]


Oj jakaż szkoda. Crystaline purple i w dodatku bez inskrypcji. Ciezko powiedzieć, ale majatku nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 08:35, kamciu609 napisał:

Hejka. proszę o wycenę :) i dziękuje z góry ;]

Na przyszłość tij screeny - chyba, że chciałeś udowodnić, że naprawdę masz crysta ;) Boje sie podjąć wyceny... Nie wiem, czy purple czy goldy są duuużo droższe, ale nawet jeżeli nie jest inscripable, to trudno go będzie sprzedać. Ale wart jest sporo - 100k minimum, chociaż mam przeczucie że mniej, w granicach 50k.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 08:35, kamciu609 napisał:

Hejka. proszę o wycenę :) i dziękuje z góry ;]


Najlepiej powsadzać 15^50 , +30Hp i 20/20 i sprzedać za tyle ile podaje bartek_kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 08:35, kamciu609 napisał:

Hejka. proszę o wycenę :) i dziękuje z góry ;]


Na Guru na sprzedaż sa dwa q11 purle crystaline noninsc, czyli najbliżej Twojego. Ceny to 20k i 70k, duży rozstrzał, ale ważniejszy jest fakt, że nie ma na nie ofert. U Ciebie brak jest stałego moda, tak więc spróbuj sprzedac to w miescie, ale ostrzegam będzie ciężko. Ceny nie podam, ale aukcje powinny podpowiedzieć.


bartek_kawa, Budeq jesli nie macie pojęcia o wycenie, to darujcie sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 09:25, bartek_kawa napisał:

On non-inscripable - nie da sie wsadzić inskrypcji.

@HumanGhost - czyli kristalin purple są droższe o goldów, tak?


I tu wychodzi, ze nie masz na ten temat pojecia, a dajesz rady. Purple jest oczywiście tańszy, do tego nie ma miejsca na inskrypcje ani stałego moda. To powoduje, że nie jest on wiele wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 08:35, kamciu609 napisał:

Hejka. proszę o wycenę :) i dziękuje z góry ;]

Ten crystalline jest bez modu do Ataku. B/o na takie na Guru było 20k, ale zainteresowanie nikłe.Tak więc mozesz go sprzedać only dla skina. Jak by co to whispnij-> Zlamalem Reke . Kupie sobie dla kossa jesli cena bedzie normalna.
Najlepsze w tej wycenie było 100k-50k od bartek_kawa i wsadzenie 15^50 od budepa.
Nie ma jak pozytywny akcent, na początku dnia
boogie85-> Cos mi sie zdaje ze ten crystal purple q11 non inscr to ty widziałes, ale on miał chyba 13^50 lub inny mod do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje przeczucia Cie zwodzą a pojęcie o cenach żadne,więc nie podejmuj sie wyceny,Już nie pierwszy raz widze Twoje ''trafne'' wyceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu - o cenach rzeczywiście nie mam pojęcia, a swoje "przeczucia" biorę z guru. Zauważ, że jak piszę moje "wyceny" to ostrzegam, że mogą być niezgodne z prawdą. Po za tym, w jaki sposób mam uczyć się fachu wyceniania, jak nie przez praktykę? ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po za tym, w jaki sposób mam uczyć się fachu wyceniania, jak nie przez praktykę?

Dnia 03.02.2008 o 11:14, bartek_kawa napisał:

;)


"Poza tym" przez obserwację- ja sie zaczałem brać za wyceny po roku grania jak nie więcej, nietrafiona wycena jest gorsza niż nienapisanie niczego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 09:25, bartek_kawa napisał:

@HumanGhost - czyli kristalin purple są droższe o goldów, tak?


A z czegoś to wywnioskował? Nie wyceniaj jeśli nie wiesz, bo potem ktoś może miec do Ciebei pretensje. 50k a 100k to jednak różnia.
Jakby lekarz tak sie uczył leczyć jak Ty wyceny to najpierw zabiłby z 30 pacjentów. ;] Jeśli już piszesz o wycenie "na podstawie guru" to chociaż patrz dobrze co tam oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 00:46, Jarzy napisał:

/.../

No może się zdarzyć i tak , że ktoś już przeszedł misję i musi zrobić jeszcze bonusa ^^. Czasami ludzie pomagają z dobrej woli chociaż rzadko się to dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ucze fachu handlując w grze.Tak bardzo lubie handlować w GW,że nie ma takiego dnia,żebym nie zrobił rundy LA-Kaineng->Kamadan po serverach US i Euro.W ten sposób można złapać nieco orientacji w cenach.No i handlowanie na guru pomoga.Zanim zaczniesz rzucać cenami najpierw upewnij sie,że to co wyceniasz w ogóle jest coś warte.Co do tamtego miecza-wątpie,żeby w ogóle był coś warty :/ Odkąd wszedł HM fiolety oscylują w cenach od "nic nie warty" do kilku k,w zależności o statystyk.Tamtem Crystal nawet nie miał inksrypcji,więc nie ma o czym mówić.Jedyne do czego jest dobry to szpanowanie skinem :/

Deih->ta misja jest prosta,tylko trzeba wiedzieć co sie robi.Zdecydowanie pomaga obecnośc herosów.Z henchami też da rade,tylko musisz być ostrożny.Poczeka aż dojdziesz do Hells Precipice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować