Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 03:16, Olamagato napisał:

> tylko jak zmusić grę do korzystania z właściwej grafiki???
Najprościej po prostu wejść do setupu biosu i tam wyłączyć zintegrowany układ graficzny.
Potrzebne minimum angielskiego bo w każdym biosie i wersji może być inaczej. W kązdym
razie po tej operacji Twoja zintegrowana grafika przestanie dla komputera istnieć.

Opcja wyłączenia grafiki może być najprawdopodobniej w podmenu, które mogą nazywać się
tak: "Advanced chipset options", albo "Integrated peripherals".


hmm, to chyba jednak nie to, bo primo: wyłaczenie integry nic nie dało, secundo: odpalenie GW z parametrem -diag pokazuje, że jednak używana jest 7600tka. dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:34, Lucas201 napisał:

Proszę o wycenę.

Ależ prosze bardzo :) 1.-całkowity brak na guru,broń z GWEN.Zaryzykuje 15k jako,że perfekt tylko niestety hornbow. |2.-5-6k |3.-5k |4.-gdyby nie vamp byłoby lepiej Stawiam 10k |5.-ze 4-6k |6.-ten jest wart coś z 10-12k |7.-2k |8.-6-7k |9.-6-7k |10.-wydaje mi sie,że z 10k |11.-15k |12.-2-4k |13.-8-10k |14.- 6k
Zaznaczam,że mogłem częsci broni niedocenić/przecenić jako,że nie są to często widywane przeze mnie zielska.Podałem ceny tak na oko i +/- ze względu na rzadkośc i staty.

Krzycho->1.-nic,2.-nic,3.-7-8k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:41, Jarzy napisał:

Ja sie ucze fachu handlując w grze.Tak bardzo lubie handlować w GW,że nie ma takiego dnia,żebym nie zrobił rundy LA-Kaineng->Kamadan po serverach US i Euro.W ten sposób można złapać nieco orientacji w cenach.


Żartujesz, czy mówisz poważnie? :) Handel w tej grze to koszmarek i dla mnie jedyny poważny minus. Szlag mnie trafia jak mam coś sprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 22:51, walgierz napisał:

Żartujesz, czy mówisz poważnie? :) Handel w tej grze to koszmarek i dla mnie jedyny poważny
minus. Szlag mnie trafia jak mam coś sprzedać ;)

Opowieść Jarzego wydaję się dziwna ^^. Też tego do końca nie rozumiem. Z czasem jednak można to wszystko ogarnąć i handel nie jest aż taką wadą IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Najwyraźniej nie umiesz handlować :D Ja nie wchodze do miasta i nie wrzucam w PArty Search WTS tylko wbijam na 2-3minuty do miasta,wklepuje P i szukam wszelkich WTB :) No chyba,że szukam np.armor remnantów to wtedy i WTS''y obczajam.No i tak siedze sobie,obczajam WTB i jak nie mam tego co ludzie chcą to dalej jade do innego miasta :) Mnie sie to podoba :) Jak niw grze to na guru sprzedaje i jest gitara.Ostatnio sprzedałem Echovald Shield-złota,req.9,-5/20 za 42k bodajże :D Ale byłem hepi.Mam jeszcze do zepchnięcia req.10 Gothic Defender również -5/20.Jakby był perfekt to by sie więcej wzięło.Tak czy inaczej-dzięki Byzzr!! :D

Dih->historia z życia wzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:55, KrzychoCJ napisał:

Również proszę o wycenę.


na goldach dużo nie zarobisz bo za duży Req, a green słaby ( jak sie umie handlować to możesz zarobić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zaczynałem moje małe fortunki handlem, nie farmiłem, tylko to co miałem opylałem, potem szukałem okazji taniej a dobrej rzeczy, gdy już takową transakcje zrobiłem, sprzedawałem przedmiot drożej i tak w kółko, i w kółko. Trzeba mieć orientacje w cenach i to niezłą. Ale można nieźle zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 08:27, Łeber napisał:

Sam zaczynałem moje małe fortunki handlem, nie farmiłem, tylko to co miałem opylałem,
potem szukałem okazji taniej a dobrej rzeczy, gdy już takową transakcje zrobiłem, sprzedawałem
przedmiot drożej i tak w kółko, i w kółko. Trzeba mieć orientacje w cenach i to niezłą.
Ale można nieźle zarobić.

Mówisz o tzw.Power Trading.Mnie sie nigdy w to nie chciało bawić.To wymaga za dużo czasu.Wole sprzedawać to co mam "na magazynie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:55, KrzychoCJ napisał:

Również proszę o wycenę.


1 , dla merchata :P
2, Dla merchata
3, Niezłe :P Akurat mam mesmera , podaj nick , może kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kompletnie nigdy nie miałem ochoty na zabawę w handlarza i wszystko sprzedawałem u mercha czasami oddawałem kumplom z gildii jakieś perfekty i greeny, no i to jest chyba przyczyna, czemu po takim czasie gry mam tylko jeden 15K secik:)(jedynie na ectosy i shardy szukałem kupców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 12:27, Ziloh napisał:

Ja już kompletnie nigdy nie miałem ochoty na zabawę w handlarza i wszystko sprzedawałem
u mercha czasami oddawałem kumplom z gildii jakieś perfekty i greeny, no i to jest chyba
przyczyna, czemu po takim czasie gry mam tylko jeden 15K secik:)(jedynie na ectosy i
shardy szukałem kupców)

Hehehe,no to niezły z Ciebie leniuch.Wracasz do gry obalać Shiro i Licha jak za dawnych czasów? :D Mojej necrusce przydałby sie master w GoM a rangerce 3xGuardian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 13:16, Jarzy napisał:

Hehehe,no to niezły z Ciebie leniuch.Wracasz do gry obalać Shiro i Licha jak za dawnych
czasów? :D Mojej necrusce przydałby sie master w GoM a rangerce 3xGuardian :D


Bez handlu można życ, kiedyś jeszcze stałem w miejście od czasu do czasu by sprzedać tomiki i upy do broni. Teraz upy wysypuja mi się ze schowka i albo je rozdaje w gildii albo wkładam w bronie, które kolekconuję dla skina (mieczyki i topory). I tak stałem się właścicielem kilka perf złotek dla samego posiadania. Ksiazki jeszcze spycham, tylko elitarne i po dośc niskich cenach by szybko zeszły. szkoda mi na to czasu. Wolę sobie pograć.

Kiedyś brakowało mi szmalu na zwykłą grę, więc musiałem albo ciut farmić, albo sterczeć w miescie by coś sprzedać. Do czasu gdy jedna osoba z gildii pokazała mi jak grać, by cały czas mieć jakiś gold. Teraz starczy mi na grę i koszta z nia związane, wytrychy, bo otwieram wszystkie skrzynie ot tak. Mimo wszystko kasa stopniowo w schoku rośnie i mam troche grosza na kupno jakiegoś peta, czy nowego armoru. teraz powoli zbieram gold by przepuscić go w Kintajski Nowy Rok, który powinien byc za tydzień max dwa. Przepuszcze wszystko na kółkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam również 90% swoich rzeczy sprzedaję do Merchanta, gdyż po prostu nie chce mi się stać i pisać WTS. Jedyny wyjątek to Elite Tome`y, które i tak ostatnio cieszą sie znacznie mniejszym powodzeniem niż to drzewiej bywało. Handel to naprawdę olbrzymia rysa na prawi idealnym GW i raczej nic się w tej kwestii nie zmieni. Jakby jednak nie patrzeć na jakiś szczególnie doskwierający brak kasy nie narzekam - posiadam tylko jeden elitarny armor, ale pewnie głównie dlatego, że inne mi się nie podobają, więc po co mam je nabywać? :) Nadal gram tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji oraz przyjemności i nie patrzę czy mnie stać czy nie na mini Mallyxa czy innego Polar Beara - mam to gdzieś. Jeśli będzie mnie stać to kupię, bo chomikowanie wirtualnej kasy z gry to IMO debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią, daj znać kiedy to spokojnie możemy im skopać tyłki teraz mam ferie więc mam dużo czasu, a sam muszę nabić szybko max nornów. Chcę wykupić resztę Vabbiana(mam tylko klatę) a nie chcę mi się farmić więc będę musiał się w miśku wybrać do DoA, a przyrzekłem sobie, że nigdy nie będę chodził w miśku bo to jest CZIT! ;)
Szybko parę rundek i kupię sobie armorka, a potem to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 14:36, Budo napisał:

Ranisz moje serce :(

To taka moja opinia: po prostu jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, abym czegoś tak bardzo chciał w GW, aby żałować, że nie odkładałem na to kasy. Tutaj bronie kupuje się za grosze, runy ostatnio potaniały tak, że szkoda słów. Największy wydatek w tej chwili dla mnie to SoC-i oraz lockpiki, które i tak kupuję o 250gp taniej niż normalnie, więc troszkę na tym zaoszczędzam. Poza tym naprawdę normalna gra i robienie wszystkiego zapewnia "dostatnie życie" w GW. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tej ziomuś,ja nie pisałem o koxowaniu miśka.W sumie moge zabrać Cie na wycieczke po lochach w NM,bo planuje zapełnić książke :D

Boogie->ja też nie bawie sie w stanie po pare godzin w mieście.Wbijam sie do miasta,obczajam wszystkie WTB i jak nic sie nie złapie to do nstępnego.PRzy czym tylko LA-Kamadan-Kaineng :) Bardzo ubolewam nad ubogością Twojego polskiego,skoro musisz pisać wszędzie "gold" ;) Skąd wiesz ,że ma być Kintajski Nowy Rok?Kurde,niech będzie w ten weekend albo w ciągu przyszłego tygodnia,żebym mogł z niego skorzystać :D

Pajonk->że też zawsze musisz używać mało wyszukiwanych określeń->"chomikowanie wirtualnej kasy to debilizm" :/ W sumie każdy robi co chce.Ja zbieram hajs na Sweettootha :D No i trzeba w końcu ruszyć tyłek do UW po FoW''a :D Apropos wytrychów-polecam dołączenie sie do jakiejś gildii,która trzyma którekolwiek miasto-wtedy masz wytrychy tańsze o 300g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:32, Jarzy napisał:

Tej ziomuś,ja nie pisałem o koxowaniu miśka.W sumie moge zabrać Cie na wycieczke po lochach
w NM,bo planuje zapełnić książke :D


Wiem, ja tak po prostu patrzę daleko w przyszłość.:) Chce miśkiem tylko do DoA latać bo kolega tak właśnie dużo kasy zarobił i idę w jego ślady, bo nie jestem jakimś pro-farmerem i zawsze wolałem chodzić w drużynie, jakoś raźniej jest niż ten solo farm.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować