Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 10:40, Jarzy napisał:

Ostatnim razem były 2 weekendy PvP z rzędu.

Kiedy i jakie, bo nie kojarzę takiej sytuacji. :/ Czyżby znów coś Ci się pomyliło jak kiedyś z podwojeniem ilości zdobywanych punktów LB i SS. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
kurde,jaki Ty dziecinny jesteś.W styczniu:4-podwojenie na HA,11-podwójne GvG.Jak dla mnie całkiem niedawno.Mogliby konsekwentnie przeplatać raz PvP a drugi raz PvE.W sumi "z odbicia" były potem eventy PvE,ale niestety nie w czasie mojej obecności w domu :( Szkoda,że nie można głosowac jakie sie eventy chce.
Co do tamtego weekendu SS/LB to przez GW.pl dałem sie zakręcić,bo późno posta walneli a mnie sie wydawało,że dają info o weekendach na bieżąco i nie zwróciłem uwagi któy to miał być weekend.
Na prawdopodobny argument,że jest więcej weekendów PvE(bo jest) odopowiadam,że mnie i tak źle,bo nie moge być w domu kiedy są te najlepsze :( Frustrująca sytuacja losowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 10:40, Jarzy napisał:

Tak sobie obczaiłem guru i widze,że Everlasting Beetle Juice Tonic stoi po 10 000 000!!Kurde,trzeba
mieć niezłego farta,żeby go dostać.W ten sposób AN podłamuje ekonomię-z jednej strony
wszystko taśmowo wypada za skrzyń zaishenowych a z drugiej strony są przedmioty na maxa
rzadkie jak np.Mini miśiek polarny,Kanaxaie albo ten tonik :/


Były dwa weenkendy PvP pod rząd, bo wcześniej mieliśmy dwa PvE i długaśny wintersday. Wintersday równiez jest gratką bardziej dla amatorów PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarzy IMO powinieneś się cieszyć, bo chodziła plotka, że ze względu na Wintersday w każdy weekend stycznia miał być event PvP. Poza tym to, że "najlepsze eventy PvE" odbywają się, gdy Ty jesteś poza domem i nie możesz wziąć w nich udziału to chyba nie wina AN, prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wszystko ich win,bo nie potrafią czytać w moich myślach XD Szkoda,że nie ma ankiety na ich stronie na temat pożądanych weekendów :( Wybierałoby sie jakiś weekend z dostępnej listy a po tym jak sie skończy wywalali by go z listy ankiety.W sumie troche zachodu,ale przynajmniej więcej ludzi byłoby zadowolonych.Co do stycznia to mnie to rybka była bo jakoś tak 6 chyba wracałem na uczelnię.

Boogie->owszem.Taki event wręcz powinno sie robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny specjalny event to chyba z okazji dnia św. Patryka. To 16 marca, więc miesiąc tylko. A wkrótce potem wielkanocny ;]

Prawdę mówiąc z tych zwykłych to ja tylko zwiększone szansy dropu lubię.
A niedługo spodziewam się darmowego wstępu do FoW/UW, lub elitarnych misji factionowskich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe UW to jest najlepszy event. Nie jakieś tam huczne zabawy gdzie się bawią maluchy poczym piszą
"SpSHedam CkÓkierrka - 1,000tysiąc platyn " lub "A jak się zamieniłeś w tego elfa" ? <--- to mnie poprostu dobija ,gdzie nie staniesz to podbiegnie to Cebie jakiś kolo "Pożycz 2k na armor" . Osobiście wolę UW za free jak już wspomniałem. Nie będzie straty za to jak nie droppnie ecto. Zresztą i tak rzadko jest strata bo z itemsów wyleci czasem z 1k ,osobiście lubie (i to bardzo) jak ze smitów droppnie jakiś mały stormbow 15^50 ,20/20 ,+30hp co się raczej rzadko zdarza :P

@ kamciu609 - 388gp . Beznadziejne up'y ,skin nic nie warty. Nawet max dmg nic nie poratuje. Możesz jedynie wyjąc +5 ene i opchnąc za 1,5k :) A w dodatku mało ludzi gra mesami a w dodatku , buildem pod insp. magic.
PS--> Fajne binokle ^^ Ja mam osobiście bandane z tych Comonon Armorków ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2008 o 18:39, Farmer Widomo napisał:

,skin nic nie warty.


Jest to jeden z najczęsciej szukanych skinów w kama. Prawda ze na inny req. ale skin ten sam. Więc tu się z tobą nie zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakiś dobry build na farmienie Snow Wormów w Ice Clif Chasms w GWEN?Wiem,że bez problemu można je wszystkim zabić tylko kwestia wydajności.Na Guru kiedyś był build,ale jakoś nie moge go znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cosie, nie wiem czy to w ogóle jest coś warte, obecnie leży u hero (Koss) , ale tak z ciekawości się zastanawiam, czy to crapy czy coś z tego by było? :)

20080216110443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:04, Mr.M napisał:

Mam takie cosie, nie wiem czy to w ogóle jest coś warte, obecnie leży u hero (Koss) ,
ale tak z ciekawości się zastanawiam, czy to crapy czy coś z tego by było? :)

Nie, nic na tym nie zarobisz ;). Topór nie ma max dmg., a tarcza wysoki req i lipne upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś co zwie sie Silver Boar Scepter-dziwne złotko,bo do tej pory widziałem tylko Wooden Boar Sceptery.Oparte toto jest na Soul Reaping i kurde mam problem,bo nie wiem czy ten skin jest cokolwiek warty.Na guru nawet nie jest na liście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam badź blisko mi do tytułów: Lucky, Wisdom, Treasure Hunter (wszystko r1) zaczęła mnie gryźć jedna rzecz. Czy żeby dostać bonus za tytuł, czyli większa szansa odzysku lockpicka itp trzeba mieć tytuł aktywny, czy wystarczy ze będzie juz ten r1 ale aktywny np jakiś Protector?
I jeszcze jak można prosić :)
Zodiac Longbow of Enchanting
15-28 q11
Enchantments last 20% longer
Inscription "I have the power"
Energy +5
Cos z tego bedzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 10:50, Jarzy napisał:

Czy ktoś zna jakiś dobry build na farmienie Snow Wormów w Ice Clif Chasms w GWEN?Wiem,że
bez problemu można je wszystkim zabić tylko kwestia wydajności.Na Guru kiedyś był build,ale
jakoś nie moge go znaleźć :(

Jarzy, zainteresowałś mnie tym i sam znalazłem ;)
chodziło Ci o to?
http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10209196&highlight=wurms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dokładnie to!Te buildy co koleś dał są z deka głupie :/ Mnie sie nie podobają.Udało mi sie sklecić dla wojaka szybki build:Riposte,Deadly Riposte,Gash,Dragon Slash,Flail,Lion''s Comfort,Sprint i Enraged Charge.Bardzo dobrze sie sprawdza.Podbiegasz do typa z EC->Flail->Deadly Riposte->Gash->Riposte->dragon Slash i aż gnojek nie padnie.Całość trwa ok.6minut.Do tej pory z lepszych rzeczy dostałem tylko tom dla wojaka.Z broni-lesser,greater i normalny Highlander Blade.Problem w tym,że fioletowe :( Jednakowoż farmi sie rozrywkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Próbowałem tego farmu swoją sinką-beznadzieja :/ Nie siły kobicina,żeby wytrzymać łomotanie Wurma.Reszta buildów wymaga troche zachodu i dlatego preferuje mój własny build dla woja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:29, Jarzy napisał:

AN dało kolejny zbędny weekend,który chyba tylko Qrczaka by ucieszył-podwójna radośc
na HB :/


Te weekendy chyba jakos w kolko leca, prawda jest taka, ze mogliby sie wysilic i wymyslec cos lepszego... nowego w sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować