Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 07:30, Jarzy napisał:

Na zielsku też można nieco zarobić.PRzy farmie np.Mindcloudera wypada często jeg zielsko,które
puszczałem za 5k na guru i szło bez problemu.Można nieźle na tym zarobić,bo farm jest
niezwykle łatwy.

Hej to jest myśl! Powiadasz tak że łatwo schodzi... jak wyfarmię parę to szybko sprzedam na guru w tych czasach? Ty to się znasz na farmie greenów, myślałem, że tylko taki np... Ghial''s Staff się opłaca bo kosztuje nie tak mało, kiedyś wyfarmiłem jeden w bodajże 8-9 runów bo mój hero potrzebował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:25, GeninNaruto napisał:

No ładnie 2018 stron w temacie. Pajonk78 i Jarzy weszli byście na jakiś czat dla geji,
bo tu widzę bazę danych zapychacie. I koledzy z Gram.pl mogą mieć później problemy.

Siema qrczak.


Event AB, powiadacie? Trzeba będzie odkurzyć gw.exe i poszlachtować paru Luxonów. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...poszlachtować paru Luxonów. ^_^

Bo dobry Luxon to martwy luxon :D,
Ale sam event sie przyda, akurat w mojej gildii wszyscy na niego czekaja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:25, GeninNaruto napisał:

/ciach/

O jakiś ty biedny i głupi "koguciku": wytłumaczono ci ładnie, że nie jesteś tu mile widziany i znów wróciłeś? Zresztą stąd wyleciałem, gildia też ci "podziękowała" kickiem - po co się pchasz tam gdzie nikt cię nie woła i nie chce? Poza tym ja mam tylko 807 stron, więc... ;P

Mam nadzieję, że moderatorzy odpowiednio zareagują na wyżej napisany post - wszak to nie tylko OT, ale i treści niezbyt nadające się na forum publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Myśle,że za 5k powinien pójść.Nie daje głowy,bo ostatni raz handlowałem nimi w wakacje.Jednakże wydaje mi sie,że nie poszły tak nisko jak Skybringery,które dla herosów kupuje po 1k ostatnio :)

Widze,że nasz żałosny,szczeniakowaty Qrczak wrócił w tak samo żałosnym stylu w jakim odszedł.Skąd sie biorą takie typy?

Widomo->widywałem ceny 1,502k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:05, Budep napisał:

Czy ja czegoś nie wiem? Jaki event AB? :D

Śmieszne pytanie to nie jest, na prawde. Tak trudno skojarzyć ze chodzi o weekend z podwójnymi punktami za AB? Obok logowania jest napisane nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:25, GeninNaruto napisał:

/ciach/ I koledzy z Gram.pl mogą mieć później problemy.



Problemy robimy userom obrażających innych. Cóż ja problemów nie lubię, więc z miejsca BAN. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:05, Budep napisał:

Czy ja czegoś nie wiem? Jaki event AB? :D

Hmm przestań się wygłupiać i nabijać sobie posty :D. Nie grasz od 2 dni zebyś nie wiedział o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:05, Budep napisał:

Czy ja czegoś nie wiem? Jaki event AB? :D

Najprostszy sposób na sprawdzanie eventów od dziada pradziada - wejdź do menu głównego GW ^^

edit@ - Czy wy też ubolewać nad tym że blindfolda nie można pomalować? Mi to bardzo przeszkadza bo czarny armor i fioletowy blind fold wygląda z deka głupio - widocznie jeśli kupie blindfolda będe musiał pomalować armor na fioletowo co nie będzie chyba ładnie wyglądało :) Co o tym myślcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:12, Farmer Widomo napisał:

/ciach/

Kup w takim razie Bandanę - ją można malować i IMO wygląda jednak lepiej niż Blindfold. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:32, Farmer Widomo napisał:

Luxon 15k dla necro (długie posty są super).


Źle by nie wyglądał, aczkolwiek czarny jest lepszy. Wiadomo black zazwyczaj oznacza kogoś lepszego, bogatszego xD

PS: tak wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem otóż podejrzewam że ukradziono mi konto.Ale od początku.Miałem awarie kapa i musiałem wymienić płytę główną.Kompa do życia przywróciłem po około dwóch miesiącach.Niestety na nową kartę nie starczyło mi kasy i zostałem na zintegrowanej a na tej sobie w GW nie pogram.Niedawno jednak odpaliłem GW wpisuje maila i hasło a tam kicha hasło złe powtórzyłem kilka razy i nic a na 100% jestem pewien że wpisywałem poprawne hasło no więc pozostało mi wyczyścić hasło i czekać na nowe.Odczekałem 10min i sprobowałem sie zalogować na maila i tam to samo co z GW hasło nieprawidłowe więc próbuje kilka razy i nic a hasło miałem takie samo jak w GW.Czy mógłby mi ktoś poradzić co mam zrobić albo do kogo w tej sprawie się zwrócić?


PS: niewiem czy to coś pomoże ale mam jeszcze pudełka po GW i karty z kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytanie głupie, ale od niedawna mam Fc...
Na czym dokładnie polega AB (tzn. jak się w to gra, bo samą idee rozumiem ;) ) i od kiedy można brać w nich udział? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować