Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Muszę przyznać, że nowe skiny broni się udały. Właśnie mi wypadł złoty Serpentine Reaver req.9 i wygląda o niebo lepiej niż na screenach. Jeden z najlepszych skinów dla axe według mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 14:47, HumanGhost napisał:

Muszę przyznać, że nowe skiny broni się udały. Właśnie mi wypadł złoty Serpentine Reaver
req.9 i wygląda o niebo lepiej niż na screenach. Jeden z najlepszych skinów dla axe według
mnie. :-)

A co, chestrunnowałeś na Mirrow of Lyss? NM czy HM? Key''e czy lockpicki? Gratulacje, to pchaj za jak najwięcej, bo to nowy skin więc jest warty z pewnością nieeeezłą sumkę... Ja biegałem z lockpickami na HM w Dalada Uplands po Draconic Aegis ale ani razu nie wyleciał na 3 runy, ani żadnych tomów ech kiepsko miałem pare purple. W ogóle musi być słaby drop rate tych nowych bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 14:47, HumanGhost napisał:

Muszę przyznać, że nowe skiny broni się udały. Właśnie mi wypadł złoty Serpentine Reaver
req.9 i wygląda o niebo lepiej niż na screenach. Jeden z najlepszych skinów dla axe według
mnie. :-)


Prosimy o screen w jak najlepszej jakości i mocne zbliżenie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurczę ładnie sie dzisiaj załatwiłem... Patrze: q9 caster Serpentine Reaver za 85k, no to mysle ze to nowe przedmioty to co najmniej 100k+ to szybko kupuje -.- Okazało sie ze to lipne i przefarmione i z trudem sprzedałem teraz za 30k ;( Straciłem dzisiaj 55k a to 1/4 moich oszczędności, chyba się potne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:57, Matir007 napisał:

/ciach/

Z tego co widzę jest on najłatwiejszym do zdobycia z tych nowych itemów, więc... sam sobie jesteś winien. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:52, ShaDoW Energy napisał:

/ciach/

Ty sobie jaja robisz? Zapraszasz do klanu (BTW: w GW jest to gildia), a nie znasz mechaniki gry? Zaiste ciekawe. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 11:05, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Ty sobie jaja robisz? Zapraszasz do klanu (BTW: w GW jest to gildia), a nie znasz mechaniki
gry? Zaiste ciekawe. ;P

Bo klan o którym mówię to multigame a ja rekrutuję do wszystkich gier bo mam odpowiednią rangę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kurde,czy Ciebie trzeba za rączke wszędzie prowadzić kurde?Nic sam nie pomyślisz!Jeśli nie masz Necro Traversal to trzeba było wziąc skill blokujący i do biegania.Wrzucasz np.Dark Escape i wjeżdżasz do jaskini,zbierasz towar,wrzucasz coś blokującego i wiejesz z jaskini.PRoste?Zanim te łebki,co wyskakują z sufitu coś Ci zrobić mija pare sekund.Ja moją necro jestem w stanie za pomocą NT teleportować sie,złapać wszystko co leży,włączyć mapę świata i teleportować sie do Lutgardis.Tomy mnicha warte są 10k i zwykle za więcej nie pójdą.
Daj spokój ze zwojami,bo nie zarobisz na tym kokosów.Ze sprzedażą tego łuku też dałbym sobie spokój.Z moich obserwacji wynika,że łuki nie sprzedają sie najlepiej ostatnio.Farm Byzzyra i tyle.Zawsze możesz przeskoczyć na Shadow Form Sina i jechać po Scar Eaterze i liczyć,że ten maxymalnie "puszczający" sie boss wypluje tom.Mnie nigdy nie wypluł i jest dużo dłuższy w porównaniu do Byzzyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xiach

Co do tych ktorzy schodza z sufitu- ja ich spokojnie wymijam ale mi chodzi o ta milo parke ktora lazi obok a ta parka to mes i assa wiec raczej nie ma skillu blokujacego ich obu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:38, kamciu609 napisał:

Jak sie nazywają te qesty do farmu ss/lb i skąd je wziąść? dziękuje z góry :)


Nie nazywają się w zasadzie.
Bierze się je od kapłanów/i_tych_innych przy kapliczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Człowieku,to jak Ty farmisz?Żeby zabić Byzzyra wciskasz sie w kąt i czekasz aż sie boss wykończy.Tata parka chyba sie dość szybko oddala.Nigdy nie miałem z nimi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy łuki wampirze są coś warte dla łowcy lub nekromanty czy to złom? Bo mam na oku łuk za 4k o nazwie "Półksiężyc Wampiryzmu" co ma niezłe staty ale -1 przywracania żywotności... Nie podam angielskich nazw z tego względu ze nie mam angielskiej wersji czy coś tylko wszystko ładnie po polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować