Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

>co Ty chcesz rzucać wojem Meteor Shower czy jak? XD Shock to jeszcze,ale

Dnia 18.03.2008 o 19:28, Jarzy napisał:

czy [rzypadkiem era tego typu wojaków dawno nie minęła?

Nieee. Takie Shock Axe ciągle panują na TA i nie mają problemów ze znalezieniem teamu, o ile ich tam potrzeba. Ale z drugiej strony, druga profa mu jest potrzebna tylko dla Shocka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obejrzeć jakiś mecz GvG, aby zobaczyć, że nadal war z Shock sprawdza się wyśmienicie. Istnieją różne warianty np. z młotem, albo z toporem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobry to znaczy.. no niewiem. Tani i dobry czyli obrażenia gdzieś tak 11-15. Zresztą już mam. I łowcą nie gram tylko mam jeszcze wojowniczke jakby ktoś nie wiedział ;pp
I prosze cvzytajcie ze zrozumieniem bo mam tylko podstawkę, żadnych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:07, Matias16162 napisał:

dobry czyli obrażenia gdzieś tak 11-15

Lol miecza z takimi obrażeniami nie opłaca się kupywać.
I tak kosztowałby grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:07, Matias16162 napisał:

dobry czyli obrażenia gdzieś tak 11-15.

Czyli niezbyt dobry. Jak chcesz kupić miecz i ma być on dobry, to przydałby mu się max dmg. czyli w przypadku miecza jest to bodajże 11-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:18, loytartoreto napisał:

czyli w przypadku miecza jest to bodajże 11-22.


Zmień bodajże na "napewno nie" bo tyle co ty napisałeś to mają staffy ;P A max u mieczy to dmg rzedu 15-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:21, wip_01 napisał:

Zmień bodajże na "napewno nie" bo tyle co ty napisałeś to mają staffy ;P A max u mieczy
to dmg rzedu 15-22.

Aj ,,pardął'''' dawno nie miałem miecza z max dmg. ;P. A z reszta o niewiele się pomyliłem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:07, Matias16162 napisał:

Nie no dobry to znaczy.. no niewiem. Tani i dobry czyli obrażenia gdzieś tak 11-15. Zresztą
już mam. I łowcą nie gram tylko mam jeszcze wojowniczke jakby ktoś nie wiedział ;pp

Sorry Winnetou, ale to nie jest dobry miecz, w żadnym wypadku ;). Skoro jesteś już swoim rangerem w okolicach Droknar''s Forge, to udaj się do kowala i wyrób miecz na potrzeby wojowniczki. Albo możesz też sprawdzić czy kolekcjonerzy nie mają czegoś odpowiedniego na składzie. Możliwości jest dużo. Ale i tak najlepiej będzie, jak zrobisz to o czym napisałem wcześniej. Problem z orężem będziesz miał już załatwiony do końca gry ;).

Dnia 18.03.2008 o 21:07, Matias16162 napisał:

I prosze cvzytajcie ze zrozumieniem bo mam tylko podstawkę, żadnych dodatków

Jeżeli do mnie pijesz, to przeczytaj dokładnie moją wypowiedź ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no ale to początek gry i nie mam jeszcze biegłości w mieczach na 12 tylko na 8. Na tą chwilę dobry bo zadaję spore obrażenia gargulcom i tak dalej, po skończeniu zadań w Askalonie się pomyśli nad czymś lepszym. No i mam tarczę czaszki z + 39 żywotności ;]
Ogólnie wojowniczkę zrobiłem tylko dlatego że mam pełno sprzętu tj. run, toporów, młotów no pech że miecze sprzedawałem. No i tak po 2 dniach grania niezbyt intensywnego wojowniczką mam już 9 lvl :)) Fajna klasa postaci tylko że co druga postac na drodze to wojownik / wojowniczka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 00:43, Matias16162 napisał:

/ciach/

Jak w przyszłości będziesz kupował miecz to patrz w szczególności na req: 9 to najlepszy wybór choć trafiają się i takie z 8 - są niestety znacznie droższe. Natomiast każdy dodatkowy punkt dany w Swordmanship zwiększa obrażenia, szansę na critical oraz ilość zdobywanej adrenaliny.

Co do tego tygodniowego weekendu nie pomyliłem się: będą leciały króliczki oraz jajka. :)

Jarzy

Dnia 19.03.2008 o 00:43, Matias16162 napisał:

Jeśli Ci od tego urośnie to masz :) Mój bład-pisze sie Junundu.Pasuje?

Mnie od tego nie urósł, za to Tobie zmalał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 06:42, kamciu609 napisał:

przypisałem sobie minipeta do HoM, i co to mi da?

Jakieś profity w GW2 ale nie wiadomo na razie co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 07:10, KrzychoCJ napisał:

Jakieś profity w GW2 ale nie wiadomo na razie co to będzie.


Wiecie co ja mam nadzieje, że da za te mini pety ArenaNet? Jakiegoś fajnego mounta w GW 2. Im więcej minipetów w HoM tym rzadszy mount. Hehe fajnie by było. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 07:42, HumanGhost napisał:

/ciach/

Jeśli by tak było to chyba trafiłbym coś niezłego: na chwilę obecną mam dodane 33 minipety. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Po co komu mounty?Nie wiem czemu ludzie chcą ciągle z GW robić WoW :/ Tak na marginesie to ciekawe co dadzą typy z AN za różne osiągnięcia w GW 2?

Pajonk->jakbym był taki jak Ty to pewnie by mi zmalał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 08:38, Jarzy napisał:

Nie wiem czemu ludzie chcą ciągle z GW robić WoW :/


A co Ty masz jakiś kompleks WoW? To przecież nie jest jedyna gra w której występują mounty.
Poza tym co złego w implementowaniu do gry czegoś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Skoro możesz sie bezpośrednio teleportować sie z miasta do miasta to po co Ci coś tak zbędnego jak lecenie przez 30 minut do następnego miasta?

Pajonk->a tego to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 13:31, Jarzy napisał:

/.../
Skoro możesz sie bezpośrednio teleportować sie z miasta do miasta to po co Ci coś tak
zbędnego jak lecenie przez 30 minut do następnego miasta?

Pajonk->a tego to nie wiedziałem.


Naprawdę tego nie kumasz? Otwarty świat spowoduje że teleportować się bedziesz mógł tylko pomiędzy większymi miastami. Przebiegaj za każdym razem gdzieś na środek trasy np. Askalon - LA itp. a zrozumiesz dlaczego owe mounty by się przydały.

Wszystko zależy od konstrukcji swiata GW2, będa duże przestrzenie, będa potrzebne mounty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 08:38, Jarzy napisał:

Po co komu mounty?Nie wiem czemu ludzie chcą ciągle z GW robić WoW :/ Tak na marginesie
to ciekawe co dadzą typy z AN za różne osiągnięcia w GW 2?


Zobacz Jarzy, że obecnie mamy wysyp mmo. Widać rynek się jeszcze nie nasycił tym typem gier, a dochodzy są naprawdę duuuże z tych gier, więc każdy chcę robić mmo. Swoją drogą mounty mi się strasznie podobają, szczególnie te z wowa, przemierzanie np. takiego miasta na swoim wierzchowcu to pewien klimacik.:P Jeszcze fajniej by było jak by można tak jak w Age of Conan, czy w EverQuestcie, atakować z takiego mounta.:) Na przykład taka drużyna łuczników na swoich wierzchowcach i do tego jeszcze taki ich grad strzał, bajeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować