Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No więc po pierwsze: nie ma maksymalnych obrażeń, więc od razu odpada, co też pewnie potwerdzą Ci tu inni.
Chociaż, gdybyś chciał go sprzedać, chętnie kupie go od Ciebie za 1k dla samego skina. (Jeśli da się zmienić inskrypcje, wiesz)
Jak coś, pisz w grze do: Garrick Kivan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Odzyskuje teraz skradzione konto GW. Miałem wysłać fax ze zdjęciem access keyów. Wysłałem, ale... czarno-biały. Czy jest możliwość, że nie przyjmą tego, ponieważ nie ma kolorów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli litery są czytelne i widać tam kartę z access keyem, to czemu nie? Ale jeśli widać tylko czarnobiałe "coś", to lepiej zrobić w kolorze, wtedy będzie zawsze bardziej budzące zaufanie.
Przynajmniej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:55, sinir napisał:

Witam !

Odzyskuje teraz skradzione konto GW. Miałem wysłać fax ze zdjęciem access keyów. Wysłałem,
ale... czarno-biały. Czy jest możliwość, że nie przyjmą tego, ponieważ nie ma kolorów
???



Oo, a mógłbym się dowiedziec jak straciles konto? Bo chcialbym tego uniknac, tzn, Nie podaje nikomu nic, ale nigdy nic nie wiadomo. A co Do twojego pytania, to jezeli DOKLADNIE widac Wszystkie litery i cyfry, to dlaczego nie. Z tego co pamiętam, to trza wyslac jeszcze ksero Paragonu, ale z tym to juz problemow nie bedziesz mial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:19, Pernia napisał:

> Witam !
>
> Odzyskuje teraz skradzione konto GW. Miałem wysłać fax ze zdjęciem access keyów.
Wysłałem,
> ale... czarno-biały. Czy jest możliwość, że nie przyjmą tego, ponieważ nie ma kolorów

> ???


Oo, a mógłbym się dowiedziec jak straciles konto? Bo chcialbym tego uniknac, tzn, Nie
podaje nikomu nic, ale nigdy nic nie wiadomo. A co Do twojego pytania, to jezeli DOKLADNIE
widac Wszystkie litery i cyfry, to dlaczego nie. Z tego co pamiętam, to trza wyslac jeszcze
ksero Paragonu, ale z tym to juz problemow nie bedziesz mial ;)



Też chciałbym się dowiedzieć jak to się stało ponieważ chciałbym jak Pernia tego unieknąć ( nie tylko my chyba ). Paragon ? A jak ktoś kupowałCD-KEY w necie np. na allegro w jakimś sklepie ( widziałem tam kilk takich sklepów gdzie sprezdają same keye, jak ktoś tam kupił to znaczy że sobie pograł ? ( sam kupowałem w sklepie ale to pytanie raczej tak dla profilaktyki^^ Guidwarsowej )

@Ostrowiak
mam do Cb pytanie, ale to nie na forum, moje gg czy mailsą na moiim gs, prosze skontaktuj sie ze mną ( czy może przez GW - mój nick także jest na gs ), a i nie chce wbijać sobie liczby odwiedzin na GS, ale na gs Ostrowiaka nie ma kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:19, Pernia napisał:

Oo, a mógłbym się dowiedziec jak straciles konto? Bo chcialbym tego uniknac, tzn, Nie
podaje nikomu nic, ale nigdy nic nie wiadomo.


Nie wiesz jak stracić konto? To bardzo łatwe, wystarczy pozwolić złośliwemu kuzynowi skorzystać z kompa i mieć autologin, ściągać podejrzane pliki, używać hacków, korzystać z ie, mieć słabo zabezpieczonego maila, używać tego samego hasła do gw/maila co do innych stron... Wybór jest naprawdę duży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:14, Jarzy napisał:

Wypadają,ale z mniejszą szansą dla Ciebie.Proponuje solo farm.


Solo farm na HM rangerem ? No dobra, ale nie mam żadnych pomysłów na build, a na Wiki nic nie moge znaleźć, dałbyś jakiś link czy coś? z tego co słyszałem grasz rangerem a właściwie rangerką więc powinieneś coś znać :):)\

@The Lurker

Golden Egg chodzą po około 200-250 gold a króliki tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:29, PirO 17 napisał:

> Oo, a mógłbym się dowiedziec jak straciles konto? Bo chcialbym tego uniknac, tzn,
Nie
> podaje nikomu nic, ale nigdy nic nie wiadomo.

Nie wiesz jak stracić konto? To bardzo łatwe, wystarczy pozwolić złośliwemu kuzynowi
skorzystać z kompa i mieć autologin, ściągać podejrzane pliki, używać hacków, korzystać
z ie, mieć słabo zabezpieczonego maila, używać tego samego hasła do gw/maila co do innych
stron... Wybór jest naprawdę duży...



Hm, czyli prawdopodobnie mam konto bezpieczne, tylko musze Autologin wyłączyc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:35, The Assassin napisał:

Golden Egg chodzą po około 200-250 gold

A gó... prawda. Eggi dodają 1 pkt a nie 2 jak króliki wiec są w granicach 100-120g/ea

@kpiska: naprawdę mi na tym mieczyku zależy, skontaktuj się jakoś z mną prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:51, Matir007 napisał:

> Golden Egg chodzą po około 200-250 gold
A gó... prawda. Eggi dodają 1 pkt a nie 2 jak króliki wiec są w granicach 100-120g/ea

@kpiska: naprawdę mi na tym mieczyku zależy, skontaktuj się jakoś z mną prosze
:)


Tak? To postój sobie chwile w Droknarze i obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 21:19, Pernia napisał:

Oo, a mógłbym się dowiedziec jak straciles konto? Bo chcialbym tego uniknac, tzn, Nie
podaje nikomu nic, ale nigdy nic nie wiadomo.


Chyba ktoś mi wszedł na konto. O2 to straszna dziura :/
-------------------------------------------------------------------------- -------------

Przy odzyskiwaniu konta poprosili mnie o pewne informacje, w tym także o przesłanie access keyów faxem. Podałem wszystkie informacje, tak jak prosili i na końcu napisałem, że niedługo prześle keye, a paragonów nie mam. Coś tam mi odpisali (nie znam angielskiego aż tak dobrze, żeby wiedzieć co).
Potem spojrzałem na dolną część tekstu i znalazłem taką linijkę:
Status: Closed
Czy to normalne ???

Czy po wysłaniu tych keyów od razu odblokują mi konto, czy jeszcze przyślą mi o tym wiadomość ???

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 22:11, Matir007 napisał:

Tak? A ktoś tam za taką cenę skupywał czy sprzedawał? Bo jeśli skupywał to był wyjątkowo
głupi, jeśli sprzedawał... też.


Skupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Sorki,że późno odpisuje.Włąśnie skończył się dla mnie Sweet Treat Weekend.Mam już totalnie dośc farmienia raptorów.Farmiłem je w NM.W HM sie raczej teraz nie da.W NM też niezłe zyski są:dostałem mnóstwo farbek w tym 2 czarne i 2 białe :D Dodatkowo kilkadziesiąt złotych broni w tym elemental sword tylko niestety nie max dmg za to r.8 :) Zrobie z niego jakiegoś castera i tyle.Co do samego farmu to troche udało mi sie nabić cukierkowych puntków.Podbiłem tytuł z ok.700pkt do ponad 5k :) OCzywiście sporo czekoladek kupiłem od innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 23:11, The Assassin napisał:

Skupował


To był głupi. Jajka chodzą po 120g/each a króliki niewiedzieć czemu aż 250g/each.
Na podstawie jednego kretyna nie można budować opinii o czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 03:44, Jarzy napisał:

/.../
Sorki,że późno odpisuje.Włąśnie skończył się dla mnie Sweet Treat Weekend.Mam już totalnie
dośc farmienia raptorów.Farmiłem je w NM.W HM sie raczej teraz nie da.W NM też niezłe
zyski są:dostałem mnóstwo farbek w tym 2 czarne i 2 białe :D Dodatkowo kilkadziesiąt
złotych broni w tym elemental sword tylko niestety nie max dmg za to r.8 :) Zrobie z
niego jakiegoś castera i tyle.Co do samego farmu to troche udało mi sie nabić cukierkowych
puntków.Podbiłem tytuł z ok.700pkt do ponad 5k :) OCzywiście sporo czekoladek kupiłem
od innych :D


...mhm...dasz na siebie jakiś namiar? najlepiej w GW, w podpisie mój nick

@HumanGhost
co mnie obchodzi że głupi, jak dobrze płaci to niech je bierze, przynajmniej zarobie 2 razy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 03:44, Jarzy napisał:

/.../
Sorki,że późno odpisuje.Włąśnie skończył się dla mnie Sweet Treat Weekend.Mam już totalnie
dośc farmienia raptorów.(...)

Ja tak samo, chyba będą mi się śnić po nocach ;) Ale Ty farciarzu! Też miałem mnóstwo farbek ale tylko pospolitych, ani jednej białej czy czarnej :( Pare goldów też, oczywiście nie max dmg i q np.. 6 :D bo 15lvl nie dropną nic lepszego. Ale raczej farmiłem znacznie mniej od Ciebie bo zdobyłem ok 140 królików i 120 jajek i na tym weekendzie zarobiłem ok 60k więc jestem zadowolony. A Tobie gratuluje postępów w title, dla mnie jest on troche niezbyt taki fajny wiecie... ;/ Za to mi podskoczył Chest Hunter z 100 paru pkt na r2 :D Jajka rządzą.

A, BTW. widzieliście kolesi w Rata Sum którzy sprzedawali blisko po 10 TYSIĘCY królików i prawie tyle samo jajek? No-Life czy boty? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee, Status : Closed to znaczy że Sprawa Zamknięta... Takze nie wiem czy to normalne, najlepiej wyślij im te keye, i czekaj. A paragony też trzeba wysyłac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 10:59, Pernia napisał:

ee, Status : Closed to znaczy że Sprawa Zamknięta... Takze nie wiem czy to normalne,
najlepiej wyślij im te keye, i czekaj. A paragony też trzeba wysyłac ?


Jeżeli się ma, to tak, ale nie są konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować