Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../
Akurat z SS''em to nie jest tak do końca,bo jak farmiłem pająki i Zelnehluna to potrafiły sie rozbiegać.Oczywiście wszystko na HM.Dość często zdarzało mi sie też,że pająki z dołu wracały do mnie na górę!!

Venpl->nie słuchaj mastera,bo głupoty pisze!Goldleaf to perfekt "stance" wart może jakieś 6-8k.Woven po modowaniu może być coś wart,ale chyba w dobie masowego klepania raptorów ceny tych tarcz poszły w dół.

Krejt->60s SF to normalnie prawie nieśmiertelna opcja farmu a nerf PS to skasowanie totalne 55HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 18:04, Jarzy napisał:

Krejt->60s SF to normalnie prawie nieśmiertelna opcja farmu a nerf PS to skasowanie
totalne 55HP.


Grałeś kiedyś normalnie monkiem? :) PS poza 55 jest też jednym z ważniejszych skilli dla monka do normalnej gry, zarówno pve jak i pvp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak,grałem.Wiem,że jest bardzo ważny.Do tej pory nie stworzyłem mniszki i chyba do tego raczej nie dojdzie.PS daje herosom jeśli biore ich na prota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:35, Jarzy napisał:

/ciach/

Kurde jak Ty czytasz? Wyrywkowo? Bez zrozumienia? To na pewno. Masz dwie podpowiedzi na stronie, że to był żart na PA.
1. Tabelka tuż pod napisem Update - Tuesday April 1 wraz z niebieskim kółkiem z I w środku o treści: NOTE: This update is fake, do not change pages of the wiki for this update
2. Na samym końcu widnieją słowa: April Fools! This update is fake and has no in-game effect, we apologize for any confusion.
Ogólnie: uwierzyć w tak jawny żart to trzeba mieć zdolności. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kurde,kolo znów sie czepiasz,choć sam nie umiesz najwyraźniej czytać.Napisałem,że o updacie czytałem na głównej stronie GW a tam nie ma żadnego info,że to żart,prócz daty updata.Najpierw zacząłem sie jarać updejtem a potem dopiero sprawdziłem date jego umieszczenia.Sprostowałem to w następnych postach,więc przestań na siłe si czepiać starych postów i bawić w nabijanie licznika :/ Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 12:43, Jarzy napisał:

/ciach/

O RLY? Czyli dokładnie z tej strony się o tym dowiedziałeś: http://wiki.guildwars.com/wiki/Game_updates:April_2008? Dziwne, bo już od wczoraj na samym dole jest tam napisane: The update notes are an April Fools'' joke and the changes have not actually been implemented in-game. - wolisz się dalej pogrążać czy jednak przyznasz do błędu? :> Skoro "update" zauważyłeś wczoraj i przeoczyłeś tę informację to... nie mam więcej pytań. ;) Ostatecznie do zorientowania się, że to żart wystarczyło logiczne myślenie. ;P Ja nawet nie dotarłem do poprawki "usrana", żeby wiedzieć, że to ściema - wystarczyło przeczytać o Shadow Form. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:00, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
O RLY? Czyli dokładnie z tej strony się o tym dowiedziałeś: http://wiki.guildwars.com/wiki/Game_updates:April_2008?
Dziwne, bo już od wczoraj na samym dole jest tam napisane: The update notes are an
April Fools'' joke and the changes have not actually been implemented in-game.
-


Przepraszam, że się wtrącę do dyskusji, ale o ile wiem http://wiki.guildwars.com/wiki/ to NIE jest główna strona GW, o której pisał Jarzy. Główna to pewnie będzie www.guildwars.com. Zerknij na umieszczoną tam listę ostatnich update''ów ( http://www.guildwars.com/support/gameupdates/ ). Są tam wymienione te prima aprilisowe zmiany, ale nie ma ani słowa, że to żart. Nie było wtedy i nie ma teraz.
Co nie zmienia fakty, że łatwo było poznać, że to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:29, Lord Ya napisał:

/ciach/

W takim razie krótkie pytanie: czy ktoś na głównej stronie GW szuka informacji o skillach, broniach, lokacjach itp.? Odpowiedź jest jedna: NIE - gdyż lepiej poszukać tego na jednej z 2 wikipedii poświęconych GW, a jak widać w napisanym przez mnie wcześniej poście na oficjalnej Wiki jest również zaznaczone, że to był żart. ;)
Cóż: nie trzeba posiadać szczególnie lotnego umysłu, aby od razu zobaczyć, że to była ściema - niektórym niestety się nie udało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bazując się na tym buildzie http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/E_Conjure_Hundred_Blades stworzyłem builda dla hero, zmieniłem parę rzeczy (conjure frost zamieniłem na strenght of honor itp.) i tu mam problem. Gdy mój hero rzuca na kogoś Strenght of honor, to ten na którego rzuca, ma poświatę z tego skilla (ta chwilowa) ale nie ma jego efektów na sobie. tak samo gdy rzuca tego skilla na siebie tzn. chwilkę podziała i odrazu się wyłącza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:39, Pajonk78 napisał:

/ciach/


Oczywiście, wikipedia jest znacznie lepszym miejscem na szukanie informacji o skillach, broniach i lokacjach. Ale ja np. informacje o update''tach biorę z głównej strony, a właściwie za pomocą RSS. Kiedy coś się zmieni, zostaję o tym powiadomiony i nie muszę wchodzić na wikipedię by się o tym dowiedzieć. A informacje z guildwars.com są chyba na tyle wiarygodne, że nie trzeba konfrontować z wikipedią.
I jak ktoś nie potrzebuje się czegoś dowiedzieć o skillach itp., a informacje o update''ach dostaje jak tylko się pojawią, to nie musi wchodzić codzienne na wikipedię, by sprawdzić co się w GW dzieje. I jak akurat pierwszego kwietnia ktoś nie szukał tam niczego, to mógł tej informacji tam nie przeczytać.
Inaczej mówiąc, choć technicznie więcej informacji jest na wikipedii i bardziej opłaca się wchodzić tam, bo informacje ze strony głównej raczej też tam będą (a jak jeszcze ich nie ma, to zaraz będą), nie trzeba tak właściwie specjalnie odwiedzać żadnej strony, by mieć dostęp do informacji o update''ach. Ale wtedy dostaje się dokładnie to, co jest na guildwars.com. A komentarze o prima apirilisie to już chyba dzieło osób odpowiedzialnych za wikipedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 13:50, Buhahahahaha napisał:

/ciach/

Uno: Strength of Honor.
Dos: to jest maintain, więc aby hero go użył i nie wywalił musisz to odpalić ręcznie, a jemu wyłączyć tego skilla poprzez Shift + LPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:11, Riddick236 napisał:

Pls dajcie jakiś cd-key do Guild Wars bo sie trochę sciągalo i szkoda mi usuwać.
Albo jakąś stronke z numerami seryjnymi na której powinien być pls.

Powiedzmy, że uznałem, iż chodzi ci o triale... http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=15592&pid=322933&st=820&#entry3229 33 - tutaj możesz spróbować, może ci ktoś go da, ale poproś chociaż ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:14, gothicsheep napisał:

> Pls dajcie jakiś cd-key do Guild Wars bo sie trochę sciągalo i szkoda mi usuwać.

> Albo jakąś stronke z numerami seryjnymi na której powinien być pls.
Powiedzmy, że uznałem, iż chodzi ci o triale... http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=15592&pid=322933&st=820&#entry3229
33 - tutaj możesz spróbować, może ci ktoś go da, ale poproś chociaż ładnie...

Nie chce mi się rejestrować na forum jakbyś ty miał jakiś nr seryjny to pls podaj.
To mój nr gg 3228187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:19, Riddick236 napisał:

> > Pls dajcie jakiś cd-key do Guild Wars bo sie trochę sciągalo i szkoda mi usuwać.

>
> > Albo jakąś stronke z numerami seryjnymi na której powinien być pls.
> Powiedzmy, że uznałem, iż chodzi ci o triale... http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=15592&pid=322933&st=820&#entry3229

> 33 - tutaj możesz spróbować, może ci ktoś go da, ale poproś chociaż ładnie...
Nie chce mi się rejestrować na forum jakbyś ty miał jakiś nr seryjny to pls podaj.
To mój nr gg 3228187


Znając życie ,wszyscy triale już porozdawali. Kup pełniaka i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:19, Riddick236 napisał:

Nie chce mi się rejestrować na forum jakbyś ty miał jakiś nr seryjny to pls podaj

To masz problem. A sam nie dam, bo już chyba wszystkie klucze rozdałem. Zresztą i tak nie jesteś ich godzien ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:19, Riddick236 napisał:

Nie chce mi się rejestrować na forum jakbyś ty miał jakiś nr seryjny to pls podaj.
To mój nr gg 3228187

Wiesz ile mnie obchodzi ze Ci sie nie chce? Nic. Więc jak chcesz to sie zarejestruj a nie, co to forum życzeń.
Szukaj sobie tutaj http://www.speedyshare.com/707296756.html klucze trailowe do Factions.
A jak chcesz orginal nie trial to do sklepu marsz.

@B udep
Plis tnij te posty! I pisz jak masz coś co zasługuje na miano posta a nie taki strzępek nic nie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 16:27, Riddick236 napisał:

A tak w sklepie ile bym dał za Guild Wars ale nie wiem czy mi się opłaca kupić.

Dżizys, sprawdź sobie. Choćby tu na gramie. Wpisz w sklepową wyszukiwarkę frazę "Guild Wars" i finito. Troszkę samodzielności :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować