Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2008 o 12:24, Budo napisał:

Gaile Gray? Wut? Why? :(


Przegapiłeś eventową imprezkę z podwójnymi punktami do Party Animal. No i można było zbić majątek na itemkach lecących masowo z Raptorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kiedy Glint''s Challenge dostało nerfa?Czyżby w ogóle już nie można było tam farmić którąklwiek klasą czy tylko W/Rt?

Krejt->przejście do "supportu" to w ogóle awansem można nazwać? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:01, Sareth14 napisał:

/ciach/

Od tego IMO jest gildia, a nie to forum, ale... mogę się mylić. :) Poza tym oczekujesz pomocy, a nie podałeś nawet IGN? Interesting. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:01, Sareth14 napisał:

Potrzebuje pomocy w misji lodowe jaskinie smutku.ktoś pomoże??:)

Nic mi ta nazwa nie mówi, speak English :P Najlepiej znaleźć sobie jakąś gildię. Nie taką która zbiera sobie członków a potem nic się nie dzieje, nikt pomocy nie udziela. Tak będzie najlepiej na początek dla newbie (czyli ciebie). A pozatym może jeszcze ktoś ze znajomych gra to tez moze pomóc.
P.S Jeden znak zapytania! Co to? Objaw gadugadowoemotkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:48, Sareth14 napisał:

/ciach/

IGN - In Game Name. Poza tym tak na logikę: chcesz pomocy, a nawet nie podałeś swojej ksywy w grze. Uważasz, że ludzie tutaj są jasnowidzami? ;P

EDIT
Nie odpowiadaj na powyższe pytanie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2008 o 14:06, Jarzy napisał:

Kiedy Glint''s Challenge dostało nerfa?Czyżby w ogóle już nie można było tam farmić którąklwiek
klasą czy tylko W/Rt?


A taki question ode mnie:

Czy da sie tam jeszcze w miarę farmić destroyer cores?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:08, wip_01 napisał:

> Potrzebuje pomocy w misji lodowe jaskinie smutku.ktoś pomoże??:)
Nic mi ta nazwa nie mówi, speak English :P


Ech Bjuti... Nie wmówisz mi, że nie potrafisz sobie Jaskinie Lodowego Smutku na Ice Cave of Sorrow przetłumaczyć ;P
Ja rozumiem, że czasem tłumaczenie jest dziwne, ale akurat to nie pozostawia wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:26, walgierz napisał:

Ech Bjuti... Nie wmówisz mi, że nie potrafisz sobie Jaskinie Lodowego Smutku na Ice Cave
of Sorrow przetłumaczyć ;P
Ja rozumiem, że czasem tłumaczenie jest dziwne, ale akurat to nie pozostawia wątpliwości
;)


Walgierz serio, nie wiedziałem :P Ze strony Eng na Pol to może bym zrozumiał o co chodzi, ale z Pol na Eng to rzadko. Mój bład, bo mogłem skojarzyć ze coś z górami czyli Shiverpeaks ale za późno już na takie rozumowanie. Następnym razem użyję mózgu bardziej ;) A moze za wcześnie skończyłem z polską wersją? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:06, Jarzy napisał:

Kiedy Glint''s Challenge dostało nerfa?Czyżby w ogóle już nie można było tam farmić którąklwiek klasą czy tylko W/Rt?


Jakiś tydzień temu chyba? Albo dwa tygodnie. Inner Fire zaczął działać u Destroyerów. Ale tylko W/Rt stał się tam bezużyteczny. Elemkiem nadal można farmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, gadałem z jakimś amerykańcem o farmie i mówił że mu wydropiło XXX w North Kryta Province ( koło Lions Arch ), mówił że na jakiś potworach: saurians - jest w ogóle coś takiego ?( jak brzmi to po polsku - żebym wiedział czego szukać ) a jak nie to co to jest to saurians, wiem przez wasze myśli przeszło "n00b", ale chciałbym uzupełnić swoją niewiedze
a ci co to znaczy "scales" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 17:57, The Assassin napisał:

/ciach/

Po pierwsze: w ogóle nie rozumiem co Ty piszesz - może byś tak lepiej popracował nad składnią i wysławianiem się zamiast grać w GW?
Po drugie: może chodzi o Saurian Bone? Tyle, że one nie dropią w North Kryta Province tylko w Riven Earth z Raptorów.
Po trzecie: idziesz do Material Tradera, wciskasz i trzymasz prawy Ctrl, odszukujesz u niego Scales, puszczasz prawy Ctrl i już wiesz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Trzeba sie będzie tam w końcu przejśc zanim całkiem znerfią to miejsce :)

Assassin->pewnie w EYE OF THE NORTH a nie NKP.Saurian Bones to przedmiot którego pewnie szukasz.Leci z raptorów koło Rata Sum.Nie są to wiele warte przedmioty,ale jest szansa,że staną sie kolejnym z możliwych do wymieniania na festiwalowe fanty :) Wtedy ich cena nieco skacze w górę.
Scales=łuski.Dość drogie przez ostatni czas.Wydaje mi sie,że farmienie ich mogłoby sie opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:53, Net.com napisał:

Czy da sie dostać do kuźni Drokonara inaczej niż z pomocą drużyny czy runera ?

Teleportuje Cię tam po zrobieniu misji Dragon Lair z Crystal Desert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować