Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2008 o 20:28, Master J napisał:

Gdybym chciał wziąć do monka miecz/topór+tarcza to jakie upy dawać? Wydaje mi się że
do miecza/topora +5e, enchants last longer i +30hp. A do tarczy?

Proponuje +30HP i może coś co zmniejsza długość działania stanów typu.dazed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 20:28, Master J napisał:

Gdybym chciał wziąć do monka miecz/topór+tarcza to jakie upy dawać? Wydaje mi się że
do miecza/topora +5e, enchants last longer i +30hp. A do tarczy?


+30HP i ench last 20% longer w jednym mieczu? Ciekawe, ale raczej niewykonalne ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w GW ale pierwsze słyszę o monku z tarczą o.O. O ile czegoś nie zmienili, monk potrzebuje offhandu z +12 energy jako podstawa. Do tego wand/sword +15/-1, offhand +15/-1, 2 kombinacje z nimi (jedna +15, i druga z +30en). Tarcze bardzo rzadko się wykorzystuje i chyba raczej są tam upy +10ar vs xxx, jak +10ar vs fire (tyle tarcz, ile xxx). A i tak gl ze zmianą tego wszystkiego w czasie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 22:14, DragonLord napisał:

Dawno nie grałem w GW ale pierwsze słyszę o monku z tarczą o.O. O ile czegoś nie zmienili,
monk potrzebuje offhandu z +12 energy jako podstawa. Do tego wand/sword +15/-1, offhand
+15/-1, 2 kombinacje z nimi (jedna +15, i druga z +30en). Tarcze bardzo rzadko się wykorzystuje
i chyba raczej są tam upy +10ar vs xxx, jak +10ar vs fire (tyle tarcz, ile xxx). A i
tak gl ze zmianą tego wszystkiego w czasie walki.


Jeszcze byś się zdziwił...
Ja sam biegam z setami:
- broń +5 ene +30/+20% ench/+7 armor oraz tarcza +10 vs xxx, +30 - przeciwko czemu wybieram zależnie od tego na co najczęściej trafiam w danym momencie
- broń +5 ene +30/+20% ench/+7 armor oraz offhand
- wand 15/-1, offhand 15/-1
- broń -5 ene, tarcza jak w pierwszym

Jeżeli do tego wszystkiego dorzucisz jeszcze +10 armoru z zbroi, to zaczynasz grać monkiem który ma do 115 armoru, 105 można bez problemu wyciągnąć. Jest to naprawdę spora oszczędność energii jeżeli ktoś/coś nas atakuje, a zmiana setów pozwala nam na korzystanie z dodatkowej jeżeli wyspamujemy się, ale naprawdę, około 38pkt energii spokojnie wystarcza przez większość czasu do monkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Do tego wand/sword +15/-1, offhand

Dnia 12.04.2008 o 22:14, DragonLord napisał:

+15/-1, 2 kombinacje z nimi (jedna +15, i druga z +30en). Tarcze bardzo rzadko się wykorzystuje
i chyba raczej są tam upy +10ar vs xxx, jak +10ar vs fire (tyle tarcz, ile xxx). A i
tak gl ze zmianą tego wszystkiego w czasie walki.

Znajdz mi taki sword(chodziło ci o ene), Sam nosze tarcze na monku a na offhand sie przełączam tylko w kryzysowej sytuacji. Jest to dobry trening w monkowaniu bo musisz się wyrobić z 12energi mniej. Do tego z shieldem dluzej wytrzymasz jesli jakis niemły ataxe sie do ciebie zacznie "przytulać" w Uw.
Tak na marginesie Monk z Shieldem w pvp to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o poradę. Mianowicie próbowałem zrobić sobie 55hp żeby chodzić na UW z necrusem. Build miałem dobry, ale nigdy mi jakoś to nie szło.
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Mo/any_SoA_55_Monk
Build był mniej więcej taki z tym że zamiasto SoJ-a było SB a w optionalu Mending.
Dobra teraz czas na opis walki. Najpierw przed atakiem rzucam PS i SB, oczywiście przed poprzednim rzuceniem czarów z -1 e. W trakcie lure-owania przeciwników rzucam SoA i szystko jest fajnie do momentu w którym trzeba znowu rzucić SoA, a Atax-y mi przerywają czar. Wtedy to już zazwyczaj koniec. Dopiero teraz wyczytałem (tak wiem czytanie ze zrozumieniem:P) że w optionalu można też dać skille anty interruptionujące.Na podstawie moich relacji prosiłbym o radę co dać najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 16:59, Master J napisał:

[ciach]

Ja osobiście chodzę z: PS, Healing Breeze, Shielding Hands, SB, Balthazar''s Spirit, Essence Bond i Blessed Aura. I do tego Mantra of Resolve, która zapobiega interruptom. Warto też zaopatrzyć się w różdżkę z max dmgiem aby samemu likwidować Nightmary. W przypadku zbyt szybkiej utraty HP mimo regeneracji (shielding handsów nie da się utrzymywać) wystarczy użyć PSa czy innego czaru monkowego aby się podleczyć z favora. I tyle - mi się gra tym bardzo dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze jedno apropo UW 50/50. Czy ecto dropi tak samo na NM i HM czy na HM lepiej? Bo ja zawsze mam lepszy drop ecto na HM ale necrusy mówią że różnicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 21:06, Master J napisał:

To ja jeszcze jedno apropo UW 50/50. Czy ecto dropi tak samo na NM i HM czy na HM lepiej?
Bo ja zawsze mam lepszy drop ecto na HM ale necrusy mówią że różnicy nie ma.

Z tego co słyszałem, to drop rate jest na HM dwukrotnie większy. Ale nie jestem pewien.

EDIT: Patrzę jednak na wiki, i nie ma wzmianki o zwiększonej szansie na drop ecto na HM. Więc chyba się jednak myliłem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 22:52, MasterHeroes napisał:

Jak to jest z tym HM?? Jakie poziomy mają tam potwory??


20+
Innymi słowy wszystkie potworki, nawet te, które na NM miały 3 lvl, na HM mają co najmniej 20 lvl. Oczywiście różnica przy tych bardziej rozwiniętych jest mniejsza. Ale spokojnie potrafią osiągać 28-30lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gildia w której jestem robi rekrutacje.Nie jest duża ale pare osób jest.Gildia sie nazywa Panowie śmierci i mroku [PSIM] .Kto by chciał dołączyć do naszej gildi pisać w grze pod nick Dragon wizard PL, lub na tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:29, Matias16162 napisał:

Kto jest głupi niech odpowie na tego posta!


Ty nie bądź taki mądry bo intelektem na pewno też nie promieniujesz, zachowaj takie uwagi dla siebie i miej trochę szacunku do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:07, Artas15 napisał:

Ty nie bądź taki mądry bo intelektem na pewno też nie promieniujesz, zachowaj takie uwagi dla siebie i miej trochę szacunku do innych.


Nie spamuj. To wątek o GW.
Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować