Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../
No to lepiej odswież sobie pamięć to GWF ma nową kosę i włócznię dla odpowiednich klas.
Standardowo kolejny event mnie ominie :/ Co za uczciwość :( PRzynajmniej skołuje sobie 4 sztuki nowych broni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 07:16, Jarzy napisał:

/.../
Dość kozackie skrinki.Ciekawe po ile będą chodzić przedmioty z tej serii kiedy będe w
domu?

Ceny to 15-10k za talisamn(odpowiednik Book of Secret)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czyli dodali nagrode po przejsciu propha? Fajno, z tego co widzialem ladne te gadzety, jak wroce do gry to sobie zdobede :))
btw ktos ma moze liste i foty nowych minipetow? znowu bedzie szpan "trzecioroczniakow" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 09:34, Budo napisał:


Czyli dodali nagrode po przejsciu propha? Fajno, z tego co widzialem ladne te gadzety,
jak wroce do gry to sobie zdobede :))
btw ktos ma moze liste i foty nowych minipetow? znowu bedzie szpan "trzecioroczniakow"
;]


http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10277616

Tu jest domniemana lista, screenów jeszcze brak, bo nikt nie dostał prezentu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzieki... hmm lista srednia Mad King Thorn dalby rade, ale jakos w to nie wierze... to zbyt wielki Monarcha, zeby mu takie cos robic ;]
No i Rabbit tez sroga propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 10:39, Pernia napisał:

eee, ale o co biega? Znaczy wiem że minipety to na urodzinki, ale z jakiej okazji można
dostac te bronie nowe? :>


Tak, jak to było wspomniane, przechodząc ostatnią misję Prophecies. Jeżeli ukończyłeś kampanię, musisz tą misję wykonać ponownie. Jeśli nie... cała zabawa przed Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 10:39, Pernia napisał:

eee, ale o co biega? Znaczy wiem że minipety to na urodzinki, ale z jakiej okazji można
dostac te bronie nowe? :>


Musisz po prostu przejść Hells Precipices :P W nagrodę dostaniesz amulet który możesz wymienić na greeny lub wycraftować sobie normalnie golda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 10:41, cinus` napisał:

> eee, ale o co biega? Znaczy wiem że minipety to na urodzinki, ale z jakiej okazji
można
> dostac te bronie nowe? :>

Musisz po prostu przejść Hells Precipices :P W nagrodę dostaniesz amulet który możesz
wymienić na greeny lub wycraftować sobie normalnie golda :P


dzięki, no to kolejną kampanię musze przechodzic :P

btw, od kiedy nie jestes moderatorem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:01, Net.com napisał:

Za ile można sprzedac babeczke urodzinowa ?

Wszyscy źle mówicie :P Daje 2 pkt więc 250-300g/ea, niektórzy idioci skupują po 200g.

BTW. Zdobyłem Charr Battle Plans, dałem je innej postaci, ta postac wzięła te kombinierki do odszyfrowywania, klikam ale nic nie daje, wciąż pisze że musze mieć w ekwipunku te plany, mimo ze tak jest ;/ Wie ktoś o co kaman?

EDIT: pfff dobra nieważne już ^^ znalazłem na wiki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem Nightfalla, lecz nie wiem czy mi klimat podpadnie i wogule mi się spodoba. W związku z tym mam pytanie:
Czy mógłby mi ktoś dać klucz traila???
Jeżeli tak to najlepiej na e-mail w podpisie.

Pozdrawiam i dzięki z pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:08, Thefireking napisał:

[ciach]

No wiesz, to zależy od tego, czy podobały ci się inne części GW (o ile w ogóle takowe masz, bo nie napisałeś). Jeśli tak, to Nightfalla możesz śmiało kupować - znajdą się tam naprawdę dobre skille, bardzo przydatni bohaterowie jak i rozbudowana, zapewne najdłuższa kampania. Ogólnie Nightfall jest rajem dla miłośników PvE, oczywiście ci lubiący PvP też znajdą coś dla siebie. Czyli tak jak mówiłem - o ile masz jakąkolwiek inną część Guild Wars to NF będzie wspaniałym dodatkiem do gry. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 10:26, Net.com napisał:

czy opłaca sie kupic miecz żywiołów (gold) rq 9 za 7k ?


Jeśli z miejscem na inskrypcje to sądzę, ze tak. Perfekty req.9 chodza po 25k mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować