Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 14:59, Wiksac17 napisał:

/ciach/

Ogólnie to chyba nie miejsce na takie osobiste wycieczki, ale... Jak jeszcze grałem w GW to Budepa wrzuciłem na ignore, bo to naprawdę straszny prostak i cholerny leń, a do pełnoletności to mu pewnie również sporo brakuje, który nawet buildu nie poszuka tylko wrzucał whispa:
"Daj build dla bombera", a w momencie, gdy odesłałem go na Pvxwiki przysłowiowo "strzelał z du..."
Poza tym żadnego "proszę", "czy mógłbyś" tylko od razu dawaj, bo on chce, więc powyższy tekst u tego kolesia wcale mnie nie dziwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:04, Krejt napisał:

Ale niegustowny warek. ;)


Generalnie SE najlepiej wygląda podczas wykonywania czynności, na "stojąco" piórka źle się układają:P

Azrathel > Ja zwykle siedzę na rosyjskich dysach, bo mniejsze lagi i fajna cyrylica...
Pajonk > Nie znam typa, jego nick po prostu został mi w pamięci, więc zrobiłem screena xD

20080428153517

20080428153607

20080428153656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:12, Pajonk78 napisał:

Poza tym żadnego "proszę", "czy mógłbyś" tylko od razu dawaj, bo on chce, więc powyższy tekst u tego kolesia wcale mnie nie dziwi. ;)


Nie ma pewności, że mowa o tej samej osobie. Poza tym nie bawmy się w obgadywanie, bo to brzydkie jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, jako że nie jestem w temacie od dobrych paru miesięcy, mam pytanie na temat GW2. Czy będą beta testy i kiedy ewentualnie mogą się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:35, Łeber napisał:

Czy będą beta testy i kiedy ewentualnie mogą się pojawić?


No z tego co pamiętam to mówili o wakacjach, ale możesz sprawdzić, na GW Wiki powinno być, bo w końcu jest GW2 Wiki też. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 15:41, Wiksac17 napisał:

Generalnie SE najlepiej wygląda podczas wykonywania czynności, na "stojąco" piórka źle
się układają:P

Nie, nie.
Mnie się tak naprawdę Silver Eagle (męski, bo dla kobiecych postaci to porażka) bardzo podoba, pod warunkiem ukrycia/niekupowania hełmu. ;)
Chodziło mi raczej o rękawiczki, które do tego armoru pasują jak pięść do ryja. Wszystkie "specjalne" rękawice z GW:EN wyglądają dobrze IMO tylko w komplecie ze zbrojami bez rękawów. ;)

Bajdełej Budepa, to nadal mi wisi 1k, które "pożyczył" i obiecał oddać jakieś pół roku temu. Wiem że nie byłem jedynym, który dał się naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:47, Krejt napisał:

Chodziło mi raczej o rękawiczki, które do tego armoru pasują jak pięść do ryja. Wszystkie
"specjalne" rękawice z GW:EN wyglądają dobrze IMO tylko w komplecie ze zbrojami bez rękawów.

dla męskiego warka jest buba, bo chyba tylko 15k Gladiator''s nie ma rękawków :( i tak jak mówisz - rękawiczki do innych zbrój nie pasują.

Dnia 28.04.2008 o 16:47, Krejt napisał:

Bajdełej Budepa, to nadal mi wisi 1k, które "pożyczył" i obiecał oddać jakieś pół roku
temu. Wiem że nie byłem jedynym, który dał się naciąć.

ja Ci chyba wiszę coś za te Scar Eatery, co je rozdawałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i po evencie, tradycyjne atrakcje, dla mnie jedyną rzeczą ważną była okazja nabicia Luckyego, co mi się nie udało w zasadzie bo nie zdążyłem (wydałem 30 platyn na te tickety i nabiło mi się z 30 k punktów luckyego, czyli mam teraz 82k) trudno dobiję do r2 na następnym evencie, a przy okazji zgromadzę trochę kasy.
Miałem głupią sytuację, bo chciałem pójść na te wyścigi żuków - jako że byłem świeżo po reinstalce, wszystko musiało mi się ściągać, idę klikam enter battle i .... mapa się ładuje, ładuje i pojawiam się w outpoście....
klikam jeszcze raz enter battle, mapka się ładuje już szybciej i znowu jestem w outpoście O_o
No to może do trzech razy sztuka ? Oj nie, bo miałem tego heksa anty pvp i nie mogłem dołączyć do gry ... idiotyzm :/ i tak nigdy tych żuków nie lubiłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
W GW jestem nowy, więc mam do Was parę pytań:
-Co to znaczy, że robi się z jakiegoś przedmiotu perfect oraz ew. jak się robi taki perfect
-Jak najtrafniej wyceniać przedmioty tzn: na co zwracać uwagę przy wycenianiu itp.
-Podaję przykład: byłem sobie w Kamadanie i nagle widzę jak ktoś prosi o teleport do jakiegoś miasta XXX, które (na oko) nie znajdowało się w Elonie. Na czym to polega i jak to można wykonać
-W temacie o przedmiotach z GW zauważyłem, że walgierz, przy wycenianiu przedmiotu posłużył się skrótem q10. Wytłumaczy ktoś co to znaczy? Tutaj jest link do tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36105&pid=27
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:20, ramiro cruiz napisał:

Siema!

heja :)

Dnia 28.04.2008 o 19:20, ramiro cruiz napisał:

W GW jestem nowy, więc mam do Was parę pytań:

każdy kiedyś zaczynał :P

Dnia 28.04.2008 o 19:20, ramiro cruiz napisał:

-Co to znaczy, że robi się z jakiegoś przedmiotu perfect oraz ew. jak się robi taki perfect

perfekt to przedmiot z maksymalnymi obrażeniami (na przykład max dmg dla mieczy to 15-22, dla toporów 6-28 itd) oraz z maksymalnymi ulepszeniami (chociażby +30 punktów do żywotności oraz przebicie pancerza 20%/20%).

Dnia 28.04.2008 o 19:20, ramiro cruiz napisał:

-Jak najtrafniej wyceniać przedmioty tzn: na co zwracać uwagę przy wycenianiu itp.

przede wszystkim skin (czyli ''skórka'', wygląd przedmiotu - niektóre są bardzo rzadkie, inne pospolite itd.), potem req. (czyli wymagania, o tym poniżej) no i na końcu upgrade''y w broni (wspomniane wyżej ulepszenia, im bliżej do maksymalnej wartości tym lepiej).

Dnia 28.04.2008 o 19:20, ramiro cruiz napisał:

-Podaję przykład: byłem sobie w Kamadanie i nagle widzę jak ktoś prosi o teleport do
jakiegoś miasta XXX, które (na oko) nie znajdowało się w Elonie. Na czym to polega i
jak to można wykonać

trzeba mieć inne kampanie GW - wtedy postacią stworzoną na przykład właśnie w NF możesz przenieść się do innej kampanii poprzez wykonanie odpowiedniego questa).

Dnia 28.04.2008 o 19:20, ramiro cruiz napisał:

-W temacie o przedmiotach z GW zauważyłem, że walgierz, przy wycenianiu przedmiotu posłużył
się skrótem q10. Wytłumaczy ktoś co to znaczy?

to wymaganie broni. na przykład jeśli topór ma q10 (q = req. = wymagania) strenght, to aby w pełni wykorzystać jego możliwości należy mieć 10 punktów w tym atrybucie.

Dnia 28.04.2008 o 19:20, ramiro cruiz napisał:

Z góry dziękuję za pomoc.

mam nadzieję, że pomogłem choć trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:27, Azrathel napisał:

> Siema!
heja :)
> W GW jestem nowy, więc mam do Was parę pytań:
każdy kiedyś zaczynał :P
> -Co to znaczy, że robi się z jakiegoś przedmiotu perfect oraz ew. jak się robi taki
perfect
perfekt to przedmiot z maksymalnymi obrażeniami (na przykład max dmg dla mieczy to 15-22,
dla toporów 6-28 itd) oraz z maksymalnymi ulepszeniami (chociażby +30 punktów do żywotności
oraz przebicie pancerza 20%/20%).
> -Jak najtrafniej wyceniać przedmioty tzn: na co zwracać uwagę przy wycenianiu itp.

przede wszystkim skin (czyli ''skórka'', wygląd przedmiotu - niektóre są bardzo rzadkie,
inne pospolite itd.), potem req. (czyli wymagania, o tym poniżej) no i na końcu upgrade''y
w broni (wspomniane wyżej ulepszenia, im bliżej do maksymalnej wartości tym lepiej).
> -Podaję przykład: byłem sobie w Kamadanie i nagle widzę jak ktoś prosi o teleport
do
> jakiegoś miasta XXX, które (na oko) nie znajdowało się w Elonie. Na czym to polega
i
> jak to można wykonać
trzeba mieć inne kampanie GW - wtedy postacią stworzoną na przykład właśnie w NF możesz
przenieść się do innej kampanii poprzez wykonanie odpowiedniego questa).
> -W temacie o przedmiotach z GW zauważyłem, że walgierz, przy wycenianiu przedmiotu
posłużył
> się skrótem q10. Wytłumaczy ktoś co to znaczy?
to wymaganie broni. na przykład jeśli topór ma q10 (q = req. = wymagania) strenght, to
aby w pełni wykorzystać jego możliwości należy mieć 10 punktów w tym atrybucie.
> Z góry dziękuję za pomoc.
mam nadzieję, że pomogłem choć trochę :)

Pomogłeś i to jak :]. Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:31, Domaku napisał:

/ciach/

Lol event jeszcze trwa :P, trwa bodajrze do wtorku wieczór lub do środy rano (nie pamiętam
już) :P...


A lol, rzeczywiście według wiki trwa jeszcze do jutra xD A myślałem że tylko przez weekend :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:40, Mastexx100 napisał:

Obchody urodzin kończą się dziś o godzinie 21.00

Tak w komunikatach jest napisane, że kończą się w poniedziałek, ale jest też napisane, że kończą się 29. A dzisiaj mamy 28 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:38, kamciu609 napisał:

Przedmiot na załączonym obrazku jest cos wart ? jak tak to ile :P. Dziękuje z góry =)


O to Ty jesteś Kamil Mag :P Spotkałem Cię wczoraj i sprzedał fajerwerki co mi zalegały w storage :P Śmieszna sprawa ^^ No a co do itemu - mesów jest ogólnie mało, a ten up to jakiś pożądany nie jest ... niestety nie każdy gold jest coś wart :) Ja bym dał do mercha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 20:40, Mastexx100 napisał:

Obchody urodzin kończą się dziś o godzinie 21.00


Oficjalnie koncza sie we wtorek w południe czyli o 21 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować