Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 13:40, MasterHeroes napisał:

Czy wiadomo już kiedy będzie festiwal smoka w kintaju?? Nie mogę się doczekać czapki.


Dopiero w lato. Przełom lipca i sierpnia. Jeszcze sporo czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:59, Wiksac17 napisał:

Budep, tak w sumie to ta wypowiedź Twoja jest??:P


Nie wiem na co mam przyżec że to nie ja . Być może to mój kolega , obecnie grałem w GW , mógł to on napisać , nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:38, Prince07 napisał:

Mam pytanie. Czy dedykowane minipety są coś warte?


Tak, zwykle połowę ich normalnej ceny choć w przypadku droższych cena może nawet spaść o 3/4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:38, Prince07 napisał:

Mam pytanie. Czy dedykowane minipety są coś warte?

Gdzieś czytałem,że niby dedykowany mini wart jest 40%mniej niż gdyby był niededykowany.Jednakże w grze spotkasz różnych sprzedawców.Tak czy inaczrej dedykowany mini nie jest wart więcej niż 50% normalnej ceny.W przypadku tanich dedykowanych mini nie warto nawet dawać 1k.Apropos taniochy-kupiłem ostatnio na guru necrid horseman''a(niededykowanego) za 810g co by móc gg umieścić w HoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... jak tu się nie wkurzyć?
Właśnie wyszła moja zupełna nieznajmość trybu PvP. Próbowałem dzisiaj dobić do tytułu Gamer ścigając się żuczkami. Był to zwykły wyścig z czasem i cały czas nie byłem pewien czy dam radę. Pod koniec zabawy, jakieś pół godziny temu wpadłem na genialny pomysł, że nie będę czekał 30 sekund po dojechaniu na metę i wpiszę /resign, aby szybciej rozpocząć następną gonitwę. Po 2 czy 3 takich zabiegach dostałem wspaniałego hexa Dishonorable i tak skończyła się moja kariera rajdowca, na 13 punktów przed zdobyciem tytułu i na 15 minut przed końcem eventu. Człowiek jak widać uczy się na błędach, szkoda że najczęściej na swoich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i coż, czas wrócić do normalnego życia w GW :P... Event się skończył, dostałem pięknego kicka z Boardwalka... Efekt? Posiadając 10k Lucky/1k Unlucky, skończyłem z 100k Lucky (jee Rank 2 - statuetka do HoM)/7,5k Unlucky... Życie podczas eventu wyglądało tak - UW Solo W/RT - Kółka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:25, morthi napisał:

kto jest z usa?
NCSoft oglosilo konkurs z ciekawymi nagrodami ale tylko dla obywateli usa/kanady :(


I ogłosiło też osobną wersję dla europejczyków. Tak, dla Polaków też :)
http://eu.guildwars.com/anniversarycompetition/

Chyba nagrody są trochę inne, ale też ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:43, Lord Ya napisał:

I ogłosiło też osobną wersję dla europejczyków. Tak, dla Polaków też :)
http://eu.guildwars.com/anniversarycompetition/

Chyba nagrody są trochę inne, ale też ciekawe


Lecz jestem ciekaw, dlaczego Europejska wersja ma jakieś pytanie nt. jakiejś bardzo dużej liczby, a Ameryka ma tylko do wypełnienia ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 22:48, Piotrbov napisał:

Lecz jestem ciekaw, dlaczego Europejska wersja ma jakieś pytanie nt. jakiejś bardzo dużej
liczby, a Ameryka ma tylko do wypełnienia ankietę.


[Złośliwość mode on] Bo Amerykanie nie znają dużych liczb? [Złośliwośc mode off]

Może to trochę niesprawiedliwe, ale ja osobiście wolę jak konkurs zachęca do myślenia, a nie ogranicza się do wysłania zgłoszenia. Co prawda, tu też myślenia za dużo nie ma, to też będzie bardziej strzelanie, trzeba tylko pokombinować jakiego rzędu może być ta liczba. Można powiedzieć, że to zastępuje w wersji europejskiej losowanie. W Ameryce każdy jest brany pod uwagę, tym samym szanse dla każdego są niewielkie. A jak ktoś wie, ilu jest graczy na europejskich serwerach, ile realnie można zdobyć doświadczenia grając jak przeciętny gracz itp. to ma większą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:00, Joorg napisał:

/ciach/

Ja na swoim koncie miałem 33 pety dodane do HoM, 3 postaci dostaną niedługo pety na 3 urodziny GW, zdobycie Black Moa Chick to tylko kwestia zrobienia Final Assault. Osoba, która kupiła to konto jest naprawdę bardzo zadowolona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 07:46, Pajonk78 napisał:

Osoba, która kupiła to konto jest naprawdę bardzo zadowolona. ;)


To sprzedałeś swoje konto w GW?? Kurcze, szkoda. Nie żał było tfochę w perspektywie wyjścia GW 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:53, HumanGhost napisał:

/ciach/

Powiedzmy, że nie musiałem tego zrobić, ale zrobiłem. W sumie nie żałuję - mam więcej czasu na rzeczy, których już dawno nie robiłem, więc wyszło mi to na plus. :D A GW2? Dziękuję - nie skorzystam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:05, Klimos napisał:

Właśnie wyszła moja zupełna nieznajmość trybu PvP. Próbowałem dzisiaj dobić do tytułu
Gamer ścigając się żuczkami.

Hahahahaha gamer title a PvP xD To jak porównać kurę do koguta :D
Ale dziwna sprawa, bo wpisując resign, rezygnujesz, potem klikasz że wracasz do outpostu i juz. Pkt dyshonoru dostaje się tylko za ''chamskie'' leavnięcie z rozgrywki (co w żuczkach nie powinno mieć miejsca -.- (tzn. pkt dyshonoru)). Współczuje, musisz poczekać aż nadaży się następna okazja na pkt gamera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 16:13, Matir007 napisał:

Hahahahaha gamer title a PvP xD To jak porównać kurę do koguta :D

Nie porównuję nawet :P
W PvP w ogóle nie grałem, a na żuczki i dragon arena są widocznie traktowane jak ten tryb.

Dnia 30.04.2008 o 16:13, Matir007 napisał:

Ale dziwna sprawa, bo wpisując resign, rezygnujesz, potem klikasz że wracasz do outpostu
i juz. Pkt dyshonoru dostaje się tylko za ''hamskie'' leavnięcie z rozgrywki (co w żuczkach
nie powinno mieć miejsca -.- (tzn. pkt dyshonoru)).

Widocznie gra uznała, że wyjście z gry przed tym jak wszyscy dojadą do mety (ale po tym jak dostawałem odpowiednią ilość Victory Tokens i po doliczeniu punktów do Gamer Title Track) to właśnie'' chamskie leavnięcie'' :|

Dnia 30.04.2008 o 16:13, Matir007 napisał:

Współczuje, musisz poczekać aż nadaży się następna okazja na pkt gamera ;)

Najpewniej będzie to Festiwal Smoka. Zobaczymy jak z czasem będę wtedy stał, ale spróbuję wbić od razu drugi poziom. Tym razem już nie będę wcześniej wychodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować