Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../
Ja za to guru uwielbiam :D Ostatnio zakupiłem:mini Siege Turtle za 810g i 3xperfekt Insightful Staff Head za 10g(!) każda :D Sprzedawca chyba nie zczaił,że drożej wychodzi wyciągnięcie moda z broni w takim wypadku XD

The Lurker->niby tak,ale pomyśl sobie o MS rzucającym się o połowę szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerzeszedłem po jednej misji u kurzików i luxonów. Ale nie mogę przejść do następnych miast. Co zrobić aby je odblokować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:31, MasterHeroes napisał:

Przerzeszedłem po jednej misji u kurzików i luxonów. Ale nie mogę przejść do następnych
miast. Co zrobić aby je odblokować??


nabij 10k punktów frakcji (wykonując questy dla odpowiedniej strony konfliktu albo walcząc na Alliance Battles).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:52, Azrathel napisał:

> Przerzeszedłem po jednej misji u kurzików i luxonów. Ale nie mogę przejść do następnych

> miast. Co zrobić aby je odblokować??

nabij 10k punktów frakcji (wykonując questy dla odpowiedniej strony konfliktu albo walcząc
na Alliance Battles).


Oczywiście jeżeli jesteś w guild a Twoja guild należy do którejś z tych dwóch frakcji ( Suxon i Kurziks ) xD
Bez obrazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:57, MasterHeroes napisał:

A co jak nabiję te punkty??

Idziesz do Domu zu coś tam chyba, że wolisz Luxonów to idziesz do ich głównego miasta i szukasz gości od zadań (najszybszy sposób na zdobycie pkt. Kurzicków, Luxonów). Możesz jeszcze iść na AB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:57, MasterHeroes napisał:

A co jak nabiję te punkty??

W Cavalonie bądź stolicy Kurzicków (nie pamiętam nazwy; zależne od frakcji dla ktorej chcesz nabijać) szukasz osoby z questem że musisz nabić 10k pkt frakcji. Ponabiciu idziesz po nagrode i dostajesz kolejnego questa który kierunkuje Cię do misji Gyala Hatchery bądź tej od Kurzicków (też nie pamietam; zależne dla kogo nabijałeś). Potem robisz misje i pchniesz fabułę tym do przodu.
Po zrobieniu jednej z tych misji, zawsze mozesz nabić pkt dla innej frakcji aby odblokować misje która jest liczona do Protectora Canthy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: jak szukać questów?? tzn. mam 5lvl i żadnego zajęcia (GWF trial jak na razie):/ nie ma jakiegoś oznaczenia na mapie którego nie zauważyłem?? wiem że koleś który chce dać zadanie ma strzałkę nad głową ale jeśli jestem w innym mieście to skad mam wiedzieć że ktoś na mnie czeka?? ew. jest gdzieś na internecie spis questów do GW (żeby preynajmniej zawierał informacje o miejscu w którym zadanie zaczynamy)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że po "pierwszych misjach" dla Luxonów/Kurzicków (odpowiednio Boreas Seabed/Arborstone) wraca się do miasta robić Sunijang District? Raczej jest.
Więc wróć i zrób. I nie martw się, jeszcze Ci Echovald i Jade Sea zbrzydną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:07, player000 napisał:

mam takie pytanie: jak szukać questów?? tzn. mam 5lvl i żadnego zajęcia (GWF trial jak
na razie):/ nie ma jakiegoś oznaczenia na mapie którego nie zauważyłem?? wiem że koleś
który chce dać zadanie ma strzałkę nad głową ale jeśli jestem w innym mieście to skad
mam wiedzieć że ktoś na mnie czeka?? ew. jest gdzieś na internecie spis questów do GW
(żeby preynajmniej zawierał informacje o miejscu w którym zadanie zaczynamy)??


http://wiki.guildwars.com/wiki/Category:Factions_quests

Prosze, ale tu są tylko nazwy questów, aby zobaczyć gdzie one się zaczynają, musisz poprostu kliknąć na nazwę jakiegoś questa który cię zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie bo mam dylemat. Na jaki kolor pomalować Kurzick dla monczki? W tej chwili mam brązowy i wygląda jako tako. Zastanawiam się też nad białym , ale nie wiem który będzie wyglądał najlepiej. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:02, Farmer Widomo napisał:

Doradźcie bo mam dylemat. Na jaki kolor pomalować Kurzick dla monczki? W tej chwili mam
brązowy i wygląda jako tako. Zastanawiam się też nad białym , ale nie wiem który będzie
wyglądał najlepiej. Jakieś propozycje?

Hmmm. Na Twoim miejscu zrobiłbym coś specjalnego i dał red + silver. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:02, Farmer Widomo napisał:

Doradźcie bo mam dylemat. Na jaki kolor pomalować Kurzick dla monczki? W tej chwili mam
brązowy i wygląda jako tako. Zastanawiam się też nad białym , ale nie wiem który będzie
wyglądał najlepiej. Jakieś propozycje?

Zmiksuj wszystkie kolory, efekt będzie niesamowity, zapewniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:02, Farmer Widomo napisał:

Doradźcie bo mam dylemat. Na jaki kolor pomalować Kurzick dla monczki? W tej chwili mam
brązowy i wygląda jako tako. Zastanawiam się też nad białym , ale nie wiem który będzie
wyglądał najlepiej. Jakieś propozycje?


Ja bym ci radził niebieski... Apropo: weźcie jakoś piszcie normalniej te nazwy profesji, bo "monczka" to dziwnie brzmi, zresztą monczka to też może być taka milsza nazwa mąki do pieczenia... :> Jeśli widzicie że jakaś nazwa dziwnie brzmi to piszcie ją po polsku albo poprostu jak w angielskim "female monk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze tak zapytam: czy nie ma nigdzie informacji na temat kiedy (na jakim lvl)l dostępny jest dany quest ?? czy w GW nie ma segregacji względem lvl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować