Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Słyszałem , że miecz lodowego smoka można znaleść tylko w jednym miejscu w południowych dreszczogórach , sprawdzałem na GuildWiki , ale nie bardzo rozumiem czy jest on w jakimś miejscu czy wypada z bossa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:12, Buhahahahaha napisał:

necro :P A mi chodziło o czystego asska

A no to taaa :P ale combo to combo ;) I tak asek jest chyba specjalistą w przypadlościach

Dnia 16.05.2008 o 19:12, Buhahahahaha napisał:

Aaaa o to Ci chodzi, myślałem że masz coś na myśli w stylu: ''You deal +xx dmg to poisoned targets'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:37, lukasz11111 napisał:

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanko. Odblokowałem przedmiot u kapłana Baltazara i co się
z nim dzieje. Trzeba go gdzieś kupić, czy co?


Postacie PvP mogą teraz z tych przedmiotów korzystać. Tzn. naciskasz J i masz menu tworzenia sprzętu PvP, a tam wszystkie runy, inskrypcje, elementy składowe broni itp. które odblokowałeś w PvE/u kapłana Baltazara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:43, Net.com napisał:

Słyszałem , że miecz lodowego smoka można znaleść tylko w jednym miejscu w południowych
dreszczogórach , sprawdzałem na GuildWiki , ale nie bardzo rozumiem czy jest on w jakimś
miejscu czy wypada z bossa ?

Mineral Springs, jaskinia z Ice Impami na zachodzie. IDS może wypaść tylko z tych Impów w jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:37, lukasz11111 napisał:

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanko. Odblokowałem przedmiot u kapłana Baltazara i co się
z nim dzieje. Trzeba go gdzieś kupić, czy co?


Z tych przedmiotów mogą korzystać tylko postacie wyłącznei do PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile hp można mieć najwięcej w GW? Oczywiście, chodzi mi o stałe hp, bez żadnych babeczek, czy czarów dodających żywotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:02, loytartoreto napisał:

Ile hp można mieć najwięcej w GW? Oczywiście, chodzi mi o stałe hp, bez żadnych babeczek,
czy czarów dodających żywotność.


480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:46, lukasz11111 napisał:

A ją sądzę, że twórcy GW z każdym dodatkiem powinni dodawać np. 10lvl do maksa.


Źle sądzisz , z dodaniem kolejnych 10 lvl co dodatek , w grze musiałyby się stać potężne zmiany. SKille, itemy , dosłownie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:46, lukasz11111 napisał:

A ją sądzę, że twórcy GW z każdym dodatkiem powinni dodawać np. 10lvl do maksa.


I po co? Sytuacja jaka jest teraz jest bardzo dobrze wyważona. Nie trzeba spędzać setek godzin grania by mieć dobrą postać. Wystarczy wbić ten 20 lvl, złapać i kupić kilka skilli, wycraftować zbroję i broń. Reszta zależy już od Twoich umiejętności. I nie ma też takiej sytuacj, że aby mieć super ekwipunek, trzeba spędzić miesiące na farmieniu kasy. Broń za 5k od takiej za 1kk najczęściej różni się jedynie wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:26, Patryk R napisał:

480

Źle się wyraziłem, albo Ty mnie źle zrozumiałeś. Chodzi mi o żywotność z ,,upami''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:13, loytartoreto napisał:

> 480
Źle się wyraziłem, albo Ty mnie źle zrozumiałeś. Chodzi mi o żywotność z ,,upami''''.


+30 w jedną rękę, +30 w drugą, +50 Rune of Superior Vigor, 4x +10 Rune of Vitae, +15, +10, 3x +5 Survivor Insignia.
Razem 670HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:13, loytartoreto napisał:

> 480
Źle się wyraziłem, albo Ty mnie źle zrozumiałeś. Chodzi mi o żywotność z ,,upami''''.

480 + wartości z upów. Dodaj sobie Superior Vigora, 4 Vitae, Survivor Insignia, bonusy z broni czy skilli. Przypominam że tarcza czy fokus mogą mieć nawet +60 HP po spełnieniu odpowiednich warunków. Konfiguracji może być cała masa, ale bazowa wartość to zawsze 480. A warek bez problemu przekracza tysiączek bez użycia wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:24, Mr.M napisał:

Jeszcze jedno pytanie z mojej strony - jak utworzyć Assasina/Derwisza ?

Jeśli masz dostęp do NF, to robisz w F A/X, dochodzisz z fabułą do Senji''s Corner (warunek konieczny do zmiany profesji to ukończenie misji Nahpui Quarter). Następnie płyniesz statkiem do Great Temple of Balthazar i tam zmieniasz profesję na Derva i Profession Changera. Oszczędzi ci to rozpoczynania fabuły NF, tam profesję mógłbyś zmienić dopiero w Sunspear Sanctuary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2008 o 11:28, Krejt napisał:

Jeśli masz dostęp do NF, to robisz w F A/X, dochodzisz z fabułą do Senji''s Corner (warunek
konieczny do zmiany profesji to ukończenie misji Nahpui Quarter). Następnie płyniesz
statkiem do Great Temple of Balthazar i tam zmieniasz profesję na Derva i Profession
Changera. Oszczędzi ci to rozpoczynania fabuły NF, tam profesję mógłbyś zmienić dopiero
w Sunspear Sanctuary.


Ok, dzięki wielkie :) Na razie pochodzę z łowcą , chociaż ciekawszy byłby derw, ofc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:02, loytartoreto napisał:

Ile hp można mieć najwięcej w GW? Oczywiście, chodzi mi o stałe hp, bez żadnych babeczek,
czy czarów dodających żywotność.


troche ponad 6.000 ale wtedy prawie nie da sie grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, jasne ;)

480 baza+50 runa+4x 10 pozostałe runy + 30 1h broń+ 30 offhand i inskrypcje czyli +40 (3x5, 10 i 15).
Razem to daje 670 hp.

PS: nie zauważyłem wyższych odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować