Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2008 o 20:21, Krejt napisał:

Zwłaszcza że taki np. Murakai''s Reaver ma całkiem zacne staty, niesamowicie fajny skin
i ludzie sprzedają go w LA po 1k.

O Krejt dzięki Ci wielkie. Nie wiedziałem o tym, ze tak tanio stoi (nie za często chodze handlować) i w ogóle nie mialem pojęcia o takiej broni. No to chyba sie wybiore później poszukać, jak w ogóle sie uda, wareczka bedzie ładnie wyglądać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie od newbie ;) Jak zapisać (w skrócie) na trade, że chce kupić część Armor penetration 20% (Chance: 20%) do włóczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:34, Prince07 napisał:

Takie pytanie od newbie ;) Jak zapisać (w skrócie) na trade, że chce kupić część Armor
penetration 20% (Chance: 20%) do włóczni?


WTB 20/20 for Spear. Jc. to mam 20/19, ale nie wiem czy by Cię to satyfakcjonowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:37, wip_01 napisał:

WTB 20/20 for Spear. Jc. to mam 20/19, ale nie wiem czy by Cię to satyfakcjonowało ;)


Tak na marginesie to ile takie 20/20 może kosztować i o ile taniej sprzedaż to 20/19 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 20:40, Prince07 napisał:

Tak na marginesie to ile takie 20/20 może kosztować i o ile taniej sprzedaż to 20/19
? :)

Sundering spearhead (czyli to 20/20) - 5-7k; Sundering 19% - 500g. (nie wiem czy przypadkiem o to nie w tym drugim temacie o gw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Za takie jęczenie walnąłbym Ci banna,bo to już jest przesada!Wysil sie sam z buildem albo idź na pvxwiki.com i sam znajdź :/

Boogie->dzięki za info.

Wip->od handlu jest odpowiedni temat na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 18:52, IceSodi napisał:

Jaki byście polecili sposób na szybkie zdobycie pieniądza?? ( nie mówcie o resellu bo
się na tym nie znam)


Misje na HM , vanqi , urgoz , deep , DoA , farmienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 19:03, IceSodi napisał:

Farmienie gdzie jest najkorzystniejsze??


UW przedewszystkim , tam dropi ecto. Również FoW. Ale raporty w GWEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie sie udało nieco hajsu sklepać na farmieniu tomów,szczególnie tomów mnicha na Byzzyr Wingmenderze.
Myślę,że dobrym motywe jest znalezienie gildii,która płaci hajs za wpłacanie pkt.frakcji na jej konto i farmienie tych pkt poprzez FFF albo HFFF.Możesz też robić HFFF i brać ze sobą ludzi,którzy zapłacą 100g z jeden bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 12:38, MasterHeroes napisał:

Cy mógłbym prosić o jakiś dobry builid do pve dla woja?? Posiadam tylko nf i fc.


Ja mogę dać , ale swój. Kontaktuj się w grze z Michael Even :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po wczorajszym wypadzie na Tomby w me posiadanie wpadł Victo''s Blade. Warta ta zielonka cokolwiek? :D

Argh: skleroza, nie ten temat. Post proszę zlekceważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu miałem problem z grafiką w GW. Wyglądało to tak że pojawił się jeden z takich trójkątów (na obrazku) ale znikał po chwili. Dzisiaj po chwilowym przymulenia kompa takie trójkąty zakryły caly ekran. N obrazku gw018 jest okno logowania, na gw019 Isle of Meditation z moją postacią. Nowe sterowniki mam zainstalowane, wyłaczenie i właczenie gry nie pomaga. Zna ktos moze taki przypadek, miał bądź wie jak zaradzić? :)

20080521145546

20080521145557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować