Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam dwa pytania.

1. Czy jeśli pobrałem całe GW (dopisanie -image w skrócie gry) to jeśli nagrał plik Gw.dat na płytę i wrzucę spowrotem w to samo miejsce po formacie ciągle będę miał ściągnięte całe GW ?

2. Grałem dawno temu w GW, teraz chciałem zaczać ponownie, odpaliłem swoją postać i zupełnie nie wiem o co chodzi ;x pomyślałem że zagram sobie od początku ... wiem że słyszeliście to tysiące razy, ale jaką klasą gra się najproście (tak wiem, każda ma swoje wady i zalety ...) ale co możecie polecić dla nowicjusza - mam GW Prophecies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:04, Taikun napisał:

Mam dwa pytania.

1. Czy jeśli pobrałem całe GW (dopisanie -image w skrócie gry) to jeśli nagrał plik Gw.dat
na płytę i wrzucę spowrotem w to samo miejsce po formacie ciągle będę miał ściągnięte
całe GW ?

2. Grałem dawno temu w GW, teraz chciałem zaczać ponownie, odpaliłem swoją postać i zupełnie
nie wiem o co chodzi ;x pomyślałem że zagram sobie od początku ... wiem że słyszeliście
to tysiące razy, ale jaką klasą gra się najproście (tak wiem, każda ma swoje wady i zalety
...) ale co możecie polecić dla nowicjusza - mam GW Prophecies.




Wojownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:04, Taikun napisał:

1. Czy jeśli pobrałem całe GW (dopisanie -image w skrócie gry) to jeśli nagrał plik Gw.dat
na płytę i wrzucę spowrotem w to samo miejsce po formacie ciągle będę miał ściągnięte
całe GW ?

Wrzuć cały folder z grą wraz z ikonką .exe. Nie powinno być problemów.

Dnia 24.05.2008 o 16:04, Taikun napisał:

2. Grałem dawno temu w GW, teraz chciałem zaczać ponownie, odpaliłem swoją postać i zupełnie
nie wiem o co chodzi ;x pomyślałem że zagram sobie od początku ... wiem że słyszeliście
to tysiące razy, ale jaką klasą gra się najproście (tak wiem, każda ma swoje wady i zalety
...) ale co możecie polecić dla nowicjusza - mam GW Prophecies.

Woj, Łowca, Ele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:04, Taikun napisał:

1.

Tak, nie bedziesz miał tylko nowszysz upadatów które pojawią sie w czasie kiedynie będzie GW właczane. Ale one po uruchomieniu same sie ściagną, od razu wszystkie zaległe, wiec nie ma problemu. Tym bardziej ze nie są to obszerne updaty.

Dnia 24.05.2008 o 16:04, Taikun napisał:

2.

Na początek ja przewiduje albo Warka albo Elemka, one powinny zapewnić spokojny powrót do gry po przerwie.

@Budep
-.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 16:04, Taikun napisał:

Mam dwa pytania.

Odpowiem na to drugie, na pierwsze udzielona została Ci już odpowiedź :)

Dnia 24.05.2008 o 16:04, Taikun napisał:

2. Grałem dawno temu w GW, teraz chciałem zaczać ponownie, odpaliłem swoją postać i zupełnie
nie wiem o co chodzi ;x pomyślałem że zagram sobie od początku ... wiem że słyszeliście
to tysiące razy, ale jaką klasą gra się najproście (tak wiem, każda ma swoje wady i zalety
...) ale co możecie polecić dla nowicjusza - mam GW Prophecies.

No tak, z tym że ja zrobiłem sobie pierwszą postać woja- a potem długo tego żałowałem i nie gram nią już mimo że jestem nią przy hells nie lubię nią grać, nie wiem czemu. I pluje sobie w brodę, że go w ogóle stworzyłem. Więc imo powinieneś stworzyć tą klasę jaka Ci się najbardziej podoba ale np nie mesa czy monka - mogą być one dla Ciebie za trudne na tym etapie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Niestety w grze szybko nie pogadamy,bo będe mógł grać od 23 czerwca dopiero.PRzeniosłem dyskusję do odpowiedniego wątku-drugoklasowy mnich nie będzie miał łaski bogów tak jak necro nie będzie miał soul reaping itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:45, Jarzy napisał:

/.../
Niestety w grze szybko nie pogadamy,bo będe mógł grać od 23 czerwca dopiero.PRzeniosłem
dyskusję do odpowiedniego wątku-drugoklasowy mnich nie będzie miał łaski bogów tak jak
necro nie będzie miał soul reaping itd.


szkoda że dopiero w czerwcu, jakoś wytrzymam ( w sumie to nie wytrzymam )

------------------------------------------------------
można w jakiś sposób zdobyć więcej pkt. atrybutów ? bo musze troche podkręcić jeszcze Beast Mastery na moim rangerze, początkowa kampania to prop, nie mam tylko faca, jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:48, The Assassin napisał:

można w jakiś sposób zdobyć więcej pkt. atrybutów ? bo musze troche podkręcić jeszcze
Beast Mastery na moim rangerze, początkowa kampania to prop, nie mam tylko faca, jakieś
rady ?


1--mody do armorów
2--awanse w szeregach słonecznych włóczni (tylko, jak postać wywodzi się z NF''a)- dostanie się kilka darmowych punktów atrybutów za wykonanie pewnych zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W GWP jest taki quest na Crystal Desert,dzięki któremu dostajesz parenaście pkt atrybutów.Nie pamiętam tylko ile.Zawsze możesz dorzucić jakąś runę.

Master->o czym Ty człowieku piszesz?Assa chce pkt.ATRYBUTóW a nie HERO SKILL POINTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:48, The Assassin napisał:

można w jakiś sposób zdobyć więcej pkt. atrybutów ? bo musze troche podkręcić jeszcze
Beast Mastery na moim rangerze, początkowa kampania to prop, nie mam tylko faca, jakieś
rady ?

Jak z propha to 2 questy:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Forgotten_Wisdom
http://wiki.guildwars.com/ wiki/The_Hero%27s_Challenge

@Jarzy
Po części on dobrze mówi bo 2 questy dodaję ap w NF to odnośnie zdobywanie wyższej rangi, ale nie wział pod uwage ze to tylko dla postaci poczętych w nf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 22:00, Jarzy napisał:

Master->o czym Ty człowieku piszesz?Assa chce pkt.ATRYBUTóW a nie HERO SKILL POINTY!


Za wbicie r3 i tym samym wykonanie questa dostaje się kilka punktów atrybutów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No tak, z tym że ja zrobiłem sobie pierwszą postać woja- a potem długo tego żałowałem

Dnia 24.05.2008 o 19:25, patrYX93 napisał:

i nie gram nią już mimo że jestem nią przy hells nie lubię nią grać, nie wiem czemu.
I pluje sobie w brodę, że go w ogóle stworzyłem. Więc imo powinieneś stworzyć tą klasę
jaka Ci się najbardziej podoba ale np nie mesa czy monka - mogą być one dla Ciebie za
trudne na tym etapie gry.


Dlaczego żałujesz ? Woj to dobra profesja do farmu, a W/Mo to chyba jedna z najlepszych rozwiązań na UW, brat zaczął od woja, i dzisiaj zarabia w ********* kasy na UW. Żeby uzbierać wszystkie skile potrzebne do wymiatania na UW solo wystarczy tylko prophecies, ja osobiście zacząłem rangerem, przeszedłem nim propa, troche żałowałem że go zrobiłem ( tak jak ty woja ), ale teraz przeszedłem nim GW:EN, i nie żałuje w tym momencie, fakt że przeszedłem propa łowcą daje mi dużą satysfakcje, kiedyś myślałem że niewiadomo po co zrobiłem takie gówno, i wtedy oddałbym wszystko żeby zamianić tego rangera na warka, ale teraz gdzy poznałem wspaniałe buildby na PvX ( no dzień dobry asasynie ), gra rangerem nabrała sensu, skasowałem mojego woja który był już w tej większej połowie propa, w tym momencie dla mnie liczy sie tylko Ranger i Derwisz. Z kolei mój kolega zaczynał gre elementalem, ( spora większość graczy mówi że ele jest najmocniejszą profesją w GW ), też tego żałował ( że zaczął ele ), ale dzisiaj mu to nawet na myśl nie przychodzi, bo znalazł "kunszt elementalisty". ( ale sie rozpisałem, o GW mógłbym pisać bez końca, ale umiar znać trzeba xD ).

Teraz do Taikuna

Jeżeli twoim celem w GW jest bycie bogatym, to wybierz woja, jeżeli chcesz przeżyć ciekawą przygodę to ( tu polecam osobiście ) zacznij Łowcą, Mesmerem. A jeżeli interesuje się magia, i fascynuje cię wskrzeszanie "sługusów" z pod ziem ciemności to wybierz tajemniczego i śmiertelnie zabójczego Nekromante. Jeżeli jednak chcesz leczyć ( być protektorem/healerem ) i chcesz żeby wszyscy zapraszali cię do drużyny ( nie, to nie twój urok, tylko to że masz dar uzdrawiania ) to wybierz Mnicha. Reszty profesji ci nie będę opowiadał bo jak dla mnie są skrajnie interesujące, ( mówie o profesjach z propa tylko ).

-------------------
Kurde, możecie sie śmiać, bo sam się śmieje z tego co sam napisałem, pisałem jak nawiedzony, kurde co sie ze mną dzieje, to nie moje słowa ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 21:52, Mastexx100 napisał:

1--mody do armorów
2--awanse w szeregach słonecznych włóczni (tylko, jak postać wywodzi się z NF''a)- dostanie
się kilka darmowych punktów atrybutów za wykonanie pewnych zadań



przyznaj się, chciałeś sobie pospamować ?
twoja notka w niczym mi nie pomogła, NAUCZ SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM, co ty mi z NF wyskakujesz jak napisałem że POCZĄTKOWA postać mojej postaci to prop

Jarzy -

robiłem już to i chyba nie dostane pkt. atrybutów za każdym razem po przejściu tych misji, niestety

nieszczescie
ty tak samo jak Master, co z tego że wbije r3 u słonecznych pał jak to nie jest postać z NF, czyli raczej nic nie dostane z atrybutów, również niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jakiej misji?To są 2 questy,których sie nie da powtórzyć.Nie pamiętam dokładnie tych questów,bo dawno ich nie robiłem jako,że moje wszystkie postacie mają je od dawna zaliczone.

Co do farmu-wojak nie jest najlepszym rozwiązaniem.Najlepszy moim zdaniem jest teraz ele lub ryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Chcialbym zdobyc umiejetnosc Animate Flesh Golem dostepna tylko w Faction
Czy jest jakas inna mozliwosc niz przechodzenie Faction???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 10:08, Zebek napisał:

Mam pytanie
Chcialbym zdobyc umiejetnosc Animate Flesh Golem dostepna tylko w Faction
Czy jest jakas inna mozliwosc niz przechodzenie Faction???

O ile posiadasz faction, możesz odblokować tą umiejętność za 3kFB a następnie nauczyć się jej na postaci PvE dzięki elite necro tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Offtopic sry) Przepraszam, ale to gdybyś Ty potrafił czytać ze zrozumieniem, to zauważyłbyś co wpisałem w nawiasie. Poza tym nie pisze się wielkimi literami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 22:05, The Assassin napisał:

Dlaczego żałujesz ? Woj to dobra profesja do farmu, a W/Mo to chyba jedna z najlepszych
rozwiązań na UW, brat zaczął od woja, i dzisiaj zarabia w ********* kasy na UW.

Aha, czyli będę mógł uzbierać na lanserskie chaosy, obsi (chociaż w obecnych czasach wcale już nie lanserskie bo teraz nie ma takich problemów z ich zdobyciem) i potem tak jak niektóre osoby z mojej gildii (burżuazja :PP) nie będę miał co robić z kasą? Po co mi to? Gram w GW dla przyjemności, obsi ma tyle samo armoru co mój primeval (tak, chodzi w nim połowa derwiszów i mam to gdzieś) ale już nie opierajmy się na tym samym sztampowym czy też dobitnym przykładzie obsi. Będąc już przy tym farmie to ktoś (Budo na 99%) mi pokazywał nawet tam farm W/Rt (kiedyś,teraz nie wiem czy działa jeszcze) i ecto się dropiło. Teraz widzę chodzi w obsi i jakoś mnie to rozwiązanie nie przekonuje :P Zresztą mam na koncie z 80k plus różne śmieci i jakoś na brak kasy nie narzekam.

Dnia 24.05.2008 o 22:05, The Assassin napisał:

Żeby
uzbierać wszystkie skile potrzebne do wymiatania na UW solo wystarczy tylko prophecies,
ja osobiście zacząłem rangerem, przeszedłem nim propa, troche żałowałem że go zrobiłem
( tak jak ty woja ), ale teraz przeszedłem nim GW:EN, i nie żałuje w tym momencie, fakt
że przeszedłem propa łowcą daje mi dużą satysfakcje,

[będę Ci przerywał w strategicznych miejsach bo widzę za dużo kropek nie nastawiałeś]
A więc mam wszystkie kampanie i do tej pory tylko próbowałem farmu derwem bo wiem że nie jest on za prosty toteż dawało mi satysfakcje samo nauczenie się go - mimo że to było na FoWie i leciały czasem tylko 2-3 shardy na run :)

Dnia 24.05.2008 o 22:05, The Assassin napisał:

kiedyś myślałem że niewiadomo po
co zrobiłem takie gówno, i wtedy oddałbym wszystko żeby zamianić tego rangera na warka,
ale teraz gdzy poznałem wspaniałe buildby na PvX ( no dzień dobry asasynie ), gra rangerem
nabrała sensu, skasowałem mojego woja który był już w tej większej połowie propa, w tym
momencie dla mnie liczy sie tylko Ranger i Derwisz.

Moją główną postacią jest derwisz, gram nim przez większość czasu. Posiadam także wspomianego warka którym prawie ukończyłem propha oraz Rytualistę którym robię survivora a także Monka i niedawno rozpocząłem grę mesmerem. Wolę takie "trudne" postacie, zdecydowanie. Tzn derwiszem to jest stosunkowo łatwo, ale długo czekałem (co mi się w sumie opłaciło bo czasem mogę tankować) aż będę robił spike kilkom mobom za 100 średnio i to tak że to wygląda jak najzwyklejszy farm. Biegnę za mobem - i za pół życia cios.

Dnia 24.05.2008 o 22:05, The Assassin napisał:

Z kolei mój kolega zaczynał gre
elementalem, ( spora większość graczy mówi że ele jest najmocniejszą profesją w GW ),

Najmocniejsza bla bla bla. Nie ma czegoś takiego imo jak najmocniejsza. W GW liczy sie drużyna, szczególnie na takim HMie chociażby (bo nie powołuje się np na takie DoA gdzie ostatnio USRAN power! + monki króluje) liczy się przede wszystkim. Także znaczenia ma zgranie, dlatego nie przepadam za PUGami aczkolwiek nie mówię że nie da się z nimi zrobić misji (mój przykład- PUG - Gate of Madness za pierwszym razem master)

Dnia 24.05.2008 o 22:05, The Assassin napisał:

( ale sie rozpisałem, o GW mógłbym pisać bez końca,
ale umiar znać trzeba xD ).

No tak, ale Warka przynajmniej na razie nie kasuje, wczoraj nawet dostałem prezent urodzinowy fakt że to była ta badziewna hydra ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy jeśli kupi się Guild Wars za granicą (konkretnie w Irlandii) możliwy będzie wybór języka polskiego? Wydaje mi się, że tak, bo skoro w polskiej wersji są wszelkie inne... Ale lepiej się upewnić, co nie? ;)
A teraz pytanie dotyczące samej rozgrywki: W jaki sposób zdobyć tytuł Łowcy Umiejętności (Tyrian/Canthan/Elonian/Legendary Skill Hunter)? Przypuszcam, że kilkukrotne zmiany profesji drugorzędnej będą niezbędne, ale co wówczas dzieje się z wszystkim dotychczas zgromadzonymi umiejętnościami drugiej profesji? Nie bardzo odpowiadałoby mi powtórne ich wykupienie/gromadzenie po powrocie do tej ''właściwej''...
Po osiągnięciu 20. poziomu, postać nie otrzymuje więcej statysyk/atrybutów itd., ale dostaje punkty umiejętności. Czy to będzie tak trwało w nieskończoność?
Z góry dzięki! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować