Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

Orientuje się ktoś, czy jeśli kupi się Guild Wars za granicą (konkretnie w Irlandii) możliwy będzie wybór języka polskiego?


Tak, będzie możliwy.

Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

W jaki sposób zdobyć tytuł Łowcy Umiejętności (Tyrian/Canthan/Elonian/Legendary Skill Hunter)?


Zmiany drugiej profesji, łapanie skilli Signet of Capture. Po zmianie profesji skille nie przepadaja. Po powrocie do dawnej drugiej profesji nadal bedą.

Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

Czy to będzie tak trwało w nieskończoność?


Tak. Po osiągniecieu 20lvl jest tez mozliwosć zdobycia dodatkowych 2x15 punktów atrybutów: http://guildwars.wikia.com/wiki/Quest#Attribute_Quest

Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

Z góry dzięki! ;D


Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

Orientuje się ktoś, czy jeśli kupi się Guild Wars za granicą (konkretnie w Irlandii)
możliwy będzie wybór języka polskiego? Wydaje mi się, że tak, bo skoro w polskiej wersji
są wszelkie inne... Ale lepiej się upewnić, co nie? ;)

Tak, będziesz miał polską wersję językową, tak jak wszystkie inne ;)

Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

A teraz pytanie dotyczące samej rozgrywki: W jaki sposób zdobyć tytuł Łowcy Umiejętności
(Tyrian/Canthan/Elonian/Legendary Skill Hunter)? Przypuszcam, że kilkukrotne zmiany profesji
drugorzędnej będą niezbędne, ale co wówczas dzieje się z wszystkim dotychczas zgromadzonymi
umiejętnościami drugiej profesji? Nie bardzo odpowiadałoby mi powtórne ich wykupienie/gromadzenie
po powrocie do tej ''właściwej''...

Po prostu zmieniasz profesje i łapiesz elitki, przy zmianie drugiej klasy nic nie przepada, można zawsze będąc w mieście zmienić sec class spowrotem na starą, ze wszystkimi zdobytymi wcześniej skillami.

Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

Po osiągnięciu 20. poziomu, postać nie otrzymuje więcej statysyk/atrybutów itd., ale
dostaje punkty umiejętności. Czy to będzie tak trwało w nieskończoność?

Tak, w nieskończoność :P

Dnia 25.05.2008 o 13:13, karollek napisał:

Z góry dzięki! ;D

Proszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, wypisałby mi tu ktoś wszystkie skile dla Rangera Trappera ? Ale Same Trapy czy jak wolicie po polsku, pułapki które może zarzucać Łowca ? Sam narazie mam 5 ale przydałaby się jeszcze jedna, nie mam Faca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 17:07, Adham napisał:

to się dostaje odpowiedź od L33T''a. ;]


ekhm ? jakby nie można było cinąć ctrl+f i wpisać trap ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No i o to mi chodziło, wielkie dzieki,

---------------------------------------------------

Co do tego staffa z niewłaściwego tematu,

"Chciec sobie możesz, ale nie dostaniesz. Z prostego powodu, takiego kostura nie da się złożyć. " - boogie85

więc uważacie że nie da się złożyć staffa +25 energy ? ( w tym miejscu pozdrawiam pana boogie85 )

hmmmm... no dobra śmiejcie się, ja sam nie złożyłem staffa +25 energy, - ( w tym momencie byście się śmiali że twardo stałem przy swoim i nie dałem dojść " mądrzejszym" do głosu )
prawda, nie złożyłem staffa +25 ene, bo złożyłem staffa + 30 ene

poniżej foto dla niedowiarków,


czemu się teraz nie śmiejecie, boogie85, nie szukaj wymówek i radze ci dobrze sprawdzić coś zanim się to powie ?

----------------
a, i żeby nie było, nie wkurzyłem się tylko prubuję się jakoś wytłumaczyć, bo ktoś mnie oczernił a nie miał racji,

20080525190910

20080525190942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 19:11, The Assassin napisał:

a, i żeby nie było, nie wkurzyłem się tylko prubuję się jakoś wytłumaczyć, bo ktoś mnie
oczernił a nie miał racji,


łał, ale jesteś fajny. nie wiem po co komu tyle energii w kosturze - poza większą cyferką na niebieskim pasku nie daje to właściwie nic. jeśli musisz mieć 15000000 punktów energii grając jakąś postacią to znaczy, że nie potrafisz jej prowadzić. z tego co pamiętam ele mają średnio po 80-90 ene, necro i monki jakieś 50 (wartości przybliżone, dawno tymi postaciami nie grałem). więcej nie potrzeba.
ale spoko, faza z kosturem dodającym 30 punktów energii jest naprawdę super. jak się ma 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 19:27, Azrathel napisał:

łał, ale jesteś fajny.


Bez osobistych wycieczek poproszę. To nie Kamadan Pol dis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytacik:

"Kupie Kostur ( obojętnie dla jeakiej profesji, obojętny kolor ), ważne żeby miał BONUS + 20 energii i inskrypcje +5 energy !!"

Z tego zdania jasno wynika z jaką inskrypcją kostura poszukujesz, więc proszę nie rób z siebie "uciśnionego". Złożyłeś natomiast kostur z ins 15/-1. Pierniczysz głupoty w tym wątku już od jakiegoś czasu.

Zaśmieję się więc po raz kolejny. HAHA

EOT ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:00, boogie85 napisał:

Cytacik:

"Kupie Kostur ( obojętnie dla jeakiej profesji, obojętny kolor ), ważne żeby miał BONUS
+ 20 energii i inskrypcje +5 energy !!"


"czyli łącznie żeby miał +25 ene" - tego już nie dodałeś bo po co, prawda ?

dobra, rozejm bo już mi sie nie chce kłócić,

------------------------------------------------------------------------- -----------------------

Azrathel



twoój komentarz mnie przewyższa,

mi potrzebne jest tyle ene w staffie, bo to jest staff do farmu, jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś wszystko zrozumiał od razu, może nie słyszałeś co to jest Farmer ? ( jak nie to się dowiedz - wiki ),
nad postacią zapanować umiem, tylko jeżeli build tego wymaga, to ene jest potrzebne,( build dla rangera nie kończy się na Barrage )
jeżeli mam zarzucić 3 razy tego samego skila pod rząd który zabiera 25 ene, no to sory ale 25 ene mi nie starczy, ( nie licze już innych skili które musze zarzucić w kilka sekund, i które zabierają 10-20 ene, bo ataxy szybko biegają, a ja musze się streszczać, więc nie mam czasu na odnowienie sie całego ene bo mnie wysadzą na orbite ), mam nadzieje że wszystko zrozumiałeś,

wspomniałeś jeszcze, o monku, jeżeli masz słabe party, to nawet monk nie wyrobi się z ene, nawet jeżeli będzie jej 50, to na dłuższy czas nie da rady, wierz mi, skile jednak żrą ene i nie ma na to sposobu bo ene i tak będzie znikało z każdym zarzuceniem skila,

jestem ciekaw jaką postają grasz, jaka profa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

wspomniałeś jeszcze, o monku, jeżeli masz słabe party, to nawet monk nie wyrobi się z ene, nawet jeżeli będzie jej 50, to na dłuższy czas nie da rady, wierz mi, skile jednak żrą ene i nie ma na to sposobu bo ene i tak będzie znikało z każdym zarzuceniem skila,


Po to są skille na zarządzanie energią, choćby glif mniejszy energii. Poza tym seta z 15/-1 monk używa tylko w sytuacjach kryzysowych, bo musiałby być idiotą, żeby na stałe obniżać sobie regen energii. Podczas zwykłej gry monkiem 50 ene wystarcza w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:


wspomniałeś jeszcze, o monku, jeżeli masz słabe party, to nawet monk nie wyrobi się z
ene, nawet jeżeli będzie jej 50, to na dłuższy czas nie da rady, wierz mi, skile jednak
żrą ene i nie ma na to sposobu bo ene i tak będzie znikało z każdym zarzuceniem skila,


Chyba Ty nie grałeś monkiem. Zgadzam się z walgierzem, monkowi spokojnie starcza tyle energi i rzadko jest jeden monk w party. Mam 52 ene na monku , gram HB i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

> Cytacik:
>
> "Kupie Kostur ( obojętnie dla jeakiej profesji, obojętny kolor ), ważne żeby miał
BONUS
> + 20 energii i inskrypcje +5 energy !!"

"czyli łącznie żeby miał +25 ene" - tego już nie dodałeś bo po co, prawda ?

dobra, rozejm bo już mi sie nie chce kłócić,

Dokładnie rzecz ujmując chciałeś mieć kostur dodający 25 ene w tym +5 z inskrypcji (powtórzyłes to kilkukrotnie!). Napisałem, że to niemożliwe, co zaowocowało pyskówkami z twojej strony.

Doskonale wiem jak używa się ins 15/-1. Tyle że wiekszosc osób unika jej jak ognia, korzystając z takowej jedynie na rezerwowym secie, nikt o zdrowych zmysłach nie używa jej cały czas.

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

mi potrzebne jest tyle ene w staffie, bo to jest staff do farmu, jakbyś umiał czytać
ze zrozumieniem to byś wszystko zrozumiał od razu, może nie słyszałeś co to jest Farmer
? ( jak nie to się dowiedz - wiki ),

Ojej jakiś ty błyskotliwy...

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

nad postacią zapanować umiem, tylko jeżeli build tego wymaga, to ene jest potrzebne,(
build dla rangera nie kończy się na Barrage )

co ty mnie nie powiesz...

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

jeżeli mam zarzucić 3 razy tego samego skila pod rząd który zabiera 25 ene, no to sory
ale 25 ene mi nie starczy, ( nie licze już innych skili które musze zarzucić w kilka
sekund, i które zabierają 10-20 ene, bo ataxy szybko biegają, a ja musze się streszczać,
więc nie mam czasu na odnowienie sie całego ene bo mnie wysadzą na orbite ), mam nadzieje
że wszystko zrozumiałeś,

swoją drogą to ciekawe co to za build składający się niemal wyłącznie ze skili 15-25 ene. Ciekawe jest tez trzykrotne spamowanie w krótkim czasie skile po 25 ene :) Nauczaj nas, bośmy ciemny tłum xD

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:


wspomniałeś jeszcze, o monku, jeżeli masz słabe party, to nawet monk nie wyrobi się z
ene, nawet jeżeli będzie jej 50, to na dłuższy czas nie da rady, wierz mi, skile jednak
żrą ene i nie ma na to sposobu bo ene i tak będzie znikało z każdym zarzuceniem skila,


tylko udowodniłeś że twoja wiedza o grze monku jest jeszcze słabsza, niż o całej grze ogólnie. Rada ode mnie, poczytaj, nabierz doświadczenia, a potem dopiero stawiaj odkrywcze tezy.

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

jestem ciekaw jaką postają grasz, jaka profa ?

Część posta skierowana co prawda do Azry, ale skoro już odpowiedziałem to sam gram warkiem, elemkiem, necro, monkiem i rytkiem. Mam doświadczenie w grze rangerem i paragonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

twoój komentarz mnie przewyższa,

wiem. ale ponieważ walgierz mi zabronił, a to mądry człowiek i będę go słuchał, to nie obrzucę Cię ironią. nie za bardzo.

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

mi potrzebne jest tyle ene w staffie, bo to jest staff do farmu, jakbyś umiał czytać
ze zrozumieniem to byś wszystko zrozumiał od razu, może nie słyszałeś co to jest Farmer
? ( jak nie to się dowiedz - wiki ),

farmer to taki pan w spodniach do łydek i słomkowym kapeluszu, który zbiera ogórki i ma owce.

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

nad postacią zapanować umiem, tylko jeżeli build tego wymaga, to ene jest potrzebne,(
build dla rangera nie kończy się na Barrage )

jak to nie?! cały mój światopogląd się teraz zawalił :(

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

jeżeli mam zarzucić 3 razy tego samego skila pod rząd który zabiera 25 ene, no to sory
ale 25 ene mi nie starczy, ( nie licze już innych skili które musze zarzucić w kilka
sekund, i które zabierają 10-20 ene, bo ataxy szybko biegają, a ja musze się streszczać,
więc nie mam czasu na odnowienie sie całego ene bo mnie wysadzą na orbite ), mam nadzieje
że wszystko zrozumiałeś,

sry, wyłączyłem się gdzieś na początku. możesz powtórzyć?

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

wspomniałeś jeszcze, o monku, jeżeli masz słabe party, to nawet monk nie wyrobi się z
ene, nawet jeżeli będzie jej 50, to na dłuższy czas nie da rady, wierz mi, skile jednak
żrą ene i nie ma na to sposobu bo ene i tak będzie znikało z każdym zarzuceniem skila,

dobry monk nawet z kijem od szczotki w łapie sobie poradzi. chyba, że spamuje Aegis czy innym SoRem na lewo i prawo. oszczędność i doświadczenie > chaotyczne rzucanie wszystkich skilli na pasku.

Dnia 26.05.2008 o 14:47, The Assassin napisał:

jestem ciekaw jaką postają grasz, jaka profa?

warek, ranger, necro, sin, trochę ele i odrobina monka.
i tak, warek to moja główna postać - wyrabia złe nawyki jeśli chodzi o zarządzanie energią. ależ ja się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

"apel" do ciebie kończył sie na słowie "rozejm"
dla mnie głównie liczyło się to żeby mieć to 25 ene, napisałem 5 ene z inskrypcji bo zapomniałem o 15/-1, ale po przeszukaiu storage takową znalazłem i jej użyłem ( a co, bedzie mi zajmować miejsce w storage ? )

Azrathel - od dzisija jesteś moiim guru, GGW i GGG przy tobie wysiada, nie wspomne już o PVXW,

nie będę powtarzał, sam sobie przeczytaj w temacie Tarkgz itemkami, bo od tego się wszystko zaczęło "miszczu" ( nie czepiać sie ortografii w słowie miszcz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę miał GW (narazie go nie mam) ze Szkocji, to maje zapytanie jest nastepujące:
Będę miał GRE po polsku?
Bo wiadomo że instrukcje - nie, ale mam pytanie - można ściągnąć skądś instrukcje pdf po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak,gra będzie po polsku.Po co Ci instrukcja?Giera ma na początku samouczek,gdzie pokazane jest co i jak.

Po niedawnym buffie SF widać wysyp sinów farmiących prawie wszystko :) Farm raptorów musi być teraz bajecznie prosty :> Czekam tylko aż wejdzie w obieg build dla sina z SF koszącego sztyletami bossów.Może na rynek wejdzie więcej dobrego ziela-np.tarcza Sunreach albo wielki,czarny wibors zwany Verą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:24, Adahn napisał:

Będę miał GW (narazie go nie mam) ze Szkocji, to maje zapytanie jest nastepujące:
Będę miał GRE po polsku?

Owszem.

Dnia 27.05.2008 o 14:24, Adahn napisał:

Bo wiadomo że instrukcje - nie, ale mam pytanie - można ściągnąć skądś instrukcje pdf
po polsku?

A z tym to nie wiem, będziesz się musiał rozejrzeć. Ale instrukcja jest tak naprawdę zbędna, wszystkiego "gra cię wyuczy" prowadząc za rączkę i powoli odkrywając nowe możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować