Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 14:28, gothicsheep napisał:

> Będę miał GW (narazie go nie mam) ze Szkocji, to maje zapytanie jest nastepujące:

> Będę miał GRE po polsku?
Owszem.
> Bo wiadomo że instrukcje - nie, ale mam pytanie - można ściągnąć skądś instrukcje
pdf
> po polsku?
A z tym to nie wiem, będziesz się musiał rozejrzeć. Ale instrukcja jest tak naprawdę
zbędna, wszystkiego "gra cię wyuczy" prowadząc za rączkę i powoli odkrywając nowe możliwości.


hmmmm... , a Poradnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:24, Adahn napisał:

/.../

Przypominasz mi uzytkownika z gw.pl któremu odpowiedziałem jasno w temacie o dosłownie tej samej treści. Gra ma domyślne języki wgrane bezpośrednio w nią, czyli kupując w Szkocji będziesz miał polski, japoński i wiele innych. I w dowolnym miejscu gdzie kupisz będziesz miał te języki w grze.
Odnosnie instrukcji to moze znajdzie się ktoś chętny kto Ci ja zeskanuje i wyśle, bo o pdfach nie slyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:31, wip_01 napisał:

> /.../
Przypominasz mi uzytkownika z gw.pl któremu odpowiedziałem jasno w temacie o dosłownie
tej samej treści. Gra ma domyślne języki wgrane bezpośrednio w nią, czyli kupując w Szkocji
będziesz miał polski, japoński i wiele innych. I w dowolnym miejscu gdzie kupisz będziesz
miał te języki w grze.
Odnosnie instrukcji to moze znajdzie się ktoś chętny kto Ci ja zeskanuje i wyśle, bo
o pdfach nie slyszałem.

Sorry za szybko napisałem.
Tak i to ja, ale skopiowałem tutaj, odnośnie poradnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:31, wip_01 napisał:

/ciach/

Dokładnie to samo pomyślałem. Tylko teraz zastanawia mnie jedno: po co gość pyta się po raz kolejny o to samo skoro uzyskał już wcześniej odpowiedź na zadane pytania? :/

Adahn poradnik jaki mogę Ci poradzić to przeczytanie forum, na którym jako pierwszym zadałeś to pytanie. Proste i nie będziesz nikogo wkurzał pytaniami, które powtarzają się notorycznie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząć farmić UW i FoW(wcześniej tego nie robiłem,bo zajmuje za dużo czasu) i mam w związku z tym pytanie:
-którą klasą/buildem farmi się w miarę jak najszybciej,zyski są duże i jest to farm dobry dla osoby nieobeznanej z farmem UW/FoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:16, Jarzy napisał:

Chciałbym zacząć farmić UW i FoW(wcześniej tego nie robiłem,bo zajmuje za dużo czasu)
i mam w związku z tym pytanie:
-którą klasą/buildem farmi się w miarę jak najszybciej,zyski są duże i jest to farm dobry
dla osoby nieobeznanej z farmem UW/FoW?


Chyba UW warkiem z VwK najłatwiej. Nawet Azra sobie z tym buildem radzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Myślałem bardziej nad czymś w stylu Perma SF Sin po ostatnim buffie SF.Na PvX nadal są przestarzałe buildy sprzed buffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 14:33, walgierz napisał:

Chyba UW warkiem z VwK najłatwiej. Nawet Azra sobie z tym buildem radzi ;]


pfffffffffff... ;]

Jarzy -> VwK na warku to równe 17-23 minut (z zegarkiem w ręku) z zabiciem wszyściutkich smajtów w UW.
co do SF sina to też powinno być super, ale trzeba by poczekać, aż uaktualnią te buildy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wynajdą czegoś dla perma sinów co jest w miarę proste(na guru niby jeden build kolo puścił) spróbuję z VwK wojakiem.Przydałby mi się jeszcze jakiś build do farmu FoW.Zacznę farmić te 2 lokacje,bo mi dość często wyskakują skrole do FoW i UW w czasie farmu bosów.Sprzedawanie tych skroli jest mało opłacalne a zamiana każdego choćby na jednego ectosa albo obsidian sharda o wiele bardziej się opłaca :D

AB coś cicho siedzi z uaktualnieniami.Czyżby zamierzali puścić atomówkę pełną buffów slkilli do PvE?Pmyśleć,że kiedyś ktoś(Reven?) kłócił się ze mną,że rozdzielenie skilli do PvE i PvP jest rzeczą niemożliwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:16, Jarzy napisał:

Chciałbym zacząć farmić UW i FoW(wcześniej tego nie robiłem,bo zajmuje za dużo czasu)
i mam w związku z tym pytanie:
-którą klasą/buildem farmi się w miarę jak najszybciej,zyski są duże i jest to farm dobry
dla osoby nieobeznanej z farmem UW/FoW?

Phe VwK lamerski, prawdobodobnie najszybszy smite run w UW to 9 minut tym: http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/Me_UW_Whirlwind_Solo
Chociaż eh, ostatnio to w UW żenada... byłem ze 2 razy tym warkiem właśnie, solo + potem 600/smite 2 razy = 0 ecto na 4 runy ;/ 4k w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Fajny i prosty w obsłudze build muszę przyznać.Czy przypadkiem Smitey nie rzucają co chwila SoJ?Ciekawe czy buildy z perma SF będą lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 10:22, Jarzy napisał:

/.../
Fajny i prosty w obsłudze build muszę przyznać.Czy przypadkiem Smitey nie rzucają co
chwila SoJ?Ciekawe czy buildy z perma SF będą lepsze?


Ancestor''s Visage i Sympathetic Visage są po to, żeby smite''y szybko wypruły się z energii i nie mogły rzucać ani SoJa, ani Reversal of Fortune, ani niczego innego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:50, oOreVenOo napisał:

Mam rozumieć, że UW dalej na farmie ? :P

od dłuższego czasu dropy są tak żałosne (zero ecto na ~5 runów), że nawet nie opłaca się tam chodzić.

Dnia 29.05.2008 o 14:50, oOreVenOo napisał:

Heh już chyba od roku nie zaglądałem do GW.
Coś ciekawego się dzieje/zdarzy ?

balans skilli PvE/PvP, wszechobecny Usran-way... ogólnie prawie po staremu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usran-way ? To coś nowego ? OCB w tym ? Hmm pamiętam jak ja wpadłem do UW na chwile solo moim Ele to już wtedy było nieciekawie, praktycznie żadne ekto nie wypadało. No ale cóż bywa, imo dla mnie GW lami i to tak zdrowo. Czekam na GW2 może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:21, oOreVenOo napisał:

Czekam na GW2 może będzie lepiej.


Ja tylko mam nadzieję, że przeniesione przez HoM elementy (tytuły, minipety etc.) nie będą dawać żadnego "power-upa" w GW2 ;] Sama idea HoMa jest dla mnie genialna, aczkolwiek tylko jako "dziedzictwo", nie jako ułatwienie zabawy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:21, oOreVenOo napisał:

Usran-way ?

team sklada sie z 6 osob z jednym skillem na pasku: ursan blessing (E) oraz dwoch monkow. Przez co gra moze i jest latwiejsza ale nie ma z niej zbytniej przyjemnosci, gdyz nie wymaga specjalnej koncentracji nad uzywaniem skilli tylko po kolei naciskanie 123 i czasem 4.

a usran... sam sobie przetlumacz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:21, oOreVenOo napisał:

Usran-way ? To coś nowego ? OCB w tym ?

Ursan-way to robienie misji, lokacji itp ekipą niedźwiadkową czyli wszyscy używając Ursan Blessing, skillu PvE z EotN który teraz psuje całą grę, bo w wiekszosci chodzą z miśkiem i trudów lokacji nie ma.
http://wiki.guildwars.com/wiki/Ursan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Zastanawiam się właśnie nad kupnem Guild Wars ale mam parę pytań odnośnie jej. Którą część kupić? Wolałbym zacząć od pierwszej ale czy dużo ludzi jeszcze jest w krainach z pierwszej części? Jaką postacią najlepiej zacząć. Czytałem że wojownik będzie najlepszy dla początkujących. Od jakich lvlów można dołączyć do różnych gildii i czy w PvE można walczyć z innymi graczami?
trochę dużo pytań :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../
Ta, dużo ich ;P. Zacznij od Propha, ponieważ jest tam prolog w którym możesz się dużo nauczyć.

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

Jaką postacią najlepiej zacząć. Czytałem że wojownik będzie najlepszy
dla początkujących.

Najlepszy na początek jest Ele lub Woj.

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

Od jakich lvlów można dołączyć do różnych gildii

Do Gildii możesz dołączyć nawet od 1 lvl''a.

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

czy w PvE można walczyć z innymi graczami?

Możesz w jakimś mieście iść na arenę i tam się ,,naparzać'''' z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować