Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

Witajcie.

Witamy

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

Którą część kupić?

Najlepiej moim zdaniem rozpocząć od Prophecies. Ma ona w sobie znakomity samouczek ktory powoli i dobrze zagłębi Cię w świat gry.

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

Wolałbym zacząć od pierwszej ale czy dużo ludzi jeszcze jest w krainach z pierwszej części?

Tak, gra w tą cześć dużo ludzi. Jednak grając na polskich dystryktach tłumów się nie spodziewaj.

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

Jaką postacią najlepiej zacząć. Czytałem że wojownik będzie najlepszy dla początkujących.

To dobrze wyczytałeś. Wojownik i Elementalista to najlepejsze klasy aby rozpocząć grę.

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

Od jakich lvlów można dołączyć do różnych gildii

Od pierwszych lvlów, przy czym dojście do gildii jest na konto, a nie na postać.

Dnia 29.05.2008 o 16:39, kacper2691 napisał:

czy w PvE można walczyć z innymi graczami?

W PvE nie, jak nazwa wskazuje to Gracz vs Środowisko, aby walczyć z graczami trzeba grac na PvP. Albo postacią stworzoną bezposrednio do PvP, albo postacią PvE dochodząc do odpowiednich terenow i aren.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Na Twoim miejscu kupiłbym przede wszystkim pierwszą(GWP) i trzecią (GWN) na początek.Ludki do gry są w każdej krainie.Póki co chyba najwięcej w GWN.Wojak jest dobrym wyborem-po kupieniu zbroi z max pacerzem byłem w stanie przejść solo 1/4 gry.Do gildii dołączasz kiedy chcesz.Z innymi graczami walczysz tylko w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:25, lordfett napisał:

Ja tylko mam nadzieję, że przeniesione przez HoM elementy (tytuły, minipety etc.) nie
będą dawać żadnego "power-upa" w GW2 ;] Sama idea HoMa jest dla mnie genialna, aczkolwiek
tylko jako "dziedzictwo", nie jako ułatwienie zabawy... ;)


Myślę, że twórcy pomyślą o tym i elementy przeniesione przez HoM dadzą ''tylko'' prestiż - jakiś tytuł, może dostęp do itemów o specjalnych skinach w zależności od ''zasług''. Tak czy inaczej do wydania GW 2 jeszcze trochę czasu jest i trzeba to wykorzystać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jest dobry w runowaniu misji, bo potrzebuję pomocy w misji zespołowej Iron Mines of Moladune? Oczywiście zapłacę. IGN Drago Bolter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:25, Mastexx100 napisał:

Kto jest dobry w runowaniu misji, bo potrzebuję pomocy w misji zespołowej Iron Mines
of Moladune
? Oczywiście zapłacę. IGN Drago Bolter


Jaki jest sens czekania na run i płacenia za niego jeśli to misja prosta jak drut i do zrobienia w 25 minut? ;P
Prawdę mówiąc nie spotkałem się nigdy z runnowaniem Ironmine, ale może dlatego, że nie rozglądałem się za tym typem usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:25, Robert'cik napisał:

Oj matko! Wygraliśmy na AB 500 do 498! Co za emocje do samego końca! ;)


Hehe, ja tak miałem parę razy, nawet wrzucałem screeny do tego tematu, jak chcesz to poszukaj :P
Ale emocje są ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Udało się zrobić FoW na HM. Drop nie za fany ;P, ale zawsze coś tam się zarobiło. Mam już praktycznie wszystkie lockacje - deep, FoW , UW , DoA , urgoz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z texmodem służącym do robienia Cartographera Elony.Otóż wrzucam na listę tego texmoda,włączam GW(poprzez Texmod oczywiście.Z tym,że jako .exe wybieram skrót do GW z pulpitu a nie z folderu z grą).Giera się włącza i wszystko niby git,ale gdy obczajam mapę świata mod nie działa!Normalnie powinni pokazywać się,których obszarów na mapie nie odkryłem a ja ich nie mam! :( Co może być nie tak?Wcześniej używałem tego texmoda i wszystko działało cacy :/

AN nadal siedzi cicho jeśli chodzi o uaktualnienia-pewnie szykują coś naprawdę dużego.Ciekawe czy Splinter Weapon i Vital Weapon dostaną buffa?Byłoby miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 14:49, Jarzy napisał:

Mam problem z texmodem służącym do robienia Cartographera Elony.Otóż wrzucam na listę
tego texmoda,włączam GW(poprzez Texmod oczywiście.Z tym,że jako .exe wybieram skrót do
GW z pulpitu a nie z folderu z grą).

To sobie sam odpowiedziales, bo to raczej do odpalania plikow .exe sluzy a nie skrotow. Ewentualnie zaznaczaj tego cartographera zeby byl podswietlony czasem jak tak sie nie podswietli to sie nie odpala.
>Wcześniej używałem tego texmoda i wszystko działało cacy :/
Ja dodam tylko, ze obecny texmod podswietla chyba na pomaranczowo mape, i dzieki niemu utknalem na 99,6% Dopiero jak zainstalowalem inna wersje, gdzie sie obszary na zielono podswietlaja i zauwazylem wiele miejsc ktorych nie odkrylem a nastepnie bez trudu zdobylem owe 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wydaje mi się,że .exe bezpośrednio z folderu GW też odpalałem :/ Mógłbyś mi podać stronkę z której skołowałeś zieloną wersję moda do Elony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:58, Jarzy napisał:

/.../
Wydaje mi się,że .exe bezpośrednio z folderu GW też odpalałem :/ Mógłbyś mi podać stronkę
z której skołowałeś zieloną wersję moda do Elony?


Hmm, nie pamiętam skąd to ściągałem, w każdym razie jest to wersja użytkownika Tiyuri . I jedyne co jeszcze wiem, to to że ma on konto na guildwars.incgamers.com ale tam ma bana. Pogoogluj troche i może znajdziesz. Ew mogę spróbować bo to jest cantha + elona w jednej paczce gdzieś uploadnąć i bym Ci dał link ew.

[EDIT] Oto i on, wersja texmoda nie ważna tylko ta paczka musi być inna :)
http://upload.net.pl/index.php?p=1087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam skąd monk może wyciągnąc więcej armora. Wiadomo że nie zawsze możliwym jest walnąć sobię profke wara dodatkową żeby mieć taktykę chociażby na 3. A skoro nie spełniamy q nie wyciągamy z tego max armora (?). Jak miałem na dervie jeszcze chyba 3 lvl wypadł mi green z 8 armorem i bez q. Teraz mi się to przypomniało i tak sobię myślę z czego przykładowy mo może wyciągnąć więcej armora z tarczy 8 bez q czy z tarczą 16 q9 z atrybutem 0. Olśnijcie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować